Search found 2 matches

by Nomad
Sun Dec 13, 2020 2:09 pm
Forum: Obecně
Topic: Vykopání pokladu
Replies: 1
Views: 2984

Re: Vykopání pokladu

Tak jsem to našel na youTube. Taky s tím měl problémy, ale nakonec to našel mezi kouzly. To by ně opravdu nenapadlo.
by Nomad
Sat Dec 12, 2020 3:51 pm
Forum: Obecně
Topic: Vykopání pokladu
Replies: 1
Views: 2984

Vykopání pokladu

Hraji 3 mapu za Azyl a jeden z úkolů je navštívit 3 obelisky a vykopat poklad. Obelisky jsem navštívil, jsem na místě pokladu s Tomášem, ale jak ho vykopat ? Asi jsem slepý, ale nevidím nikde tlačítko kopat. Díky za radu.