Search found 2 matches
- Sun Dec 13, 2020 2:09 pm
- Forum: Obecně
- Topic: Vykopání pokladu
- Replies: 1
- Views: 2984
Re: Vykopání pokladu
Tak jsem to našel na youTube. Taky s tím měl problémy, ale nakonec to našel mezi kouzly. To by ně opravdu nenapadlo.
- Sat Dec 12, 2020 3:51 pm
- Forum: Obecně
- Topic: Vykopání pokladu
- Replies: 1
- Views: 2984
Vykopání pokladu
Hraji 3 mapu za Azyl a jeden z úkolů je navštívit 3 obelisky a vykopat poklad. Obelisky jsem navštívil, jsem na místě pokladu s Tomášem, ale jak ho vykopat ? Asi jsem slepý, ale nevidím nikde tlačítko kopat. Díky za radu.