Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

Heroes

Vše k fanstránce (připomínky, návrhy, kritika)

Heroes

Příspěvekod Bobb11 » úte črc 22, 2014 9:22 pm

Zdravím,

chtělo by to tady nějak oživit. Hrajete ještě hru Heroes of Might, jestli ano, myslíte si, že bude další díl? Ty minulé mě hodně bavili, ale nebaví mě to hrát pořád do kola. :D
Online hry - pro všechny
Bobb11
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte črc 22, 2014 9:19 pm

Re: Heroes

Příspěvekod antalyan » pon črc 28, 2014 1:25 pm

Také zdravím,
já osobně mám HOMAM velice rád a v další díl upřímně doufám, myslím si ale, že zatím nebylo od Ubisoftu nic naznačeno.
Uživatelský avatar
antalyan
 
Příspěvky: 404
Registrován: ned dub 13, 2014 10:15 am

Re: Heroes

Příspěvekod filozof » úte črc 29, 2014 3:40 pm

Já doufám, že budoucnost Heroes nebudou F2P onlinovky.
Uživatelský avatar
filozof
 
Příspěvky: 56
Registrován: čtv čer 27, 2013 2:53 pm

Re: Heroes

Příspěvekod Lucas Gryf » stř črc 30, 2014 6:47 pm

Něco jako Heroes Online? Já doufám, aby si Ubisoft chvilku odpočinul a pak vytvořil naprostou bombu, třeba aby se na tom podílel Nival (HoMaM5). Heroes není titul k zahození, má jméno, jednou to výjde, možná za dlouho, ale určitě.
Uživatelský avatar
Lucas Gryf
 
Příspěvky: 590
Registrován: ned říj 30, 2011 9:03 am

Re: Heroes

Příspěvekod antalyan » sob srp 02, 2014 3:20 pm

Souhlasím, já osobně bych přivítal něco mezi Heroes V a VI, šestka by podle mě dopadla lépe, kdyby ji v Black Hole vyvíjeli až do konce nebo kdyby ji svěřili také Nivalu jako pětku. Myslím, že jsem někde četl, že původně chtěli, ale pak se nějak neshodli, jak by měla hra vypadat :|
Uživatelský avatar
antalyan
 
Příspěvky: 404
Registrován: ned dub 13, 2014 10:15 am

Re: Heroes

Příspěvekod Aragamash » sob srp 02, 2014 5:27 pm

Heroes I jsem hrál jen pokusně.
Heroes II jsem hrál párkrát s kamarádem, když zrovna vycházela trojka. Jinak moc ne, na mě moc složitá a teď mi navíc hlásí problém s hudbou.
Heroes III stále občas hraji pro zábavu. Sem tam si zahraju i WoG pro zpestření. Heroes III hrát musím, protože jsem vlastně ještě nedokončil kampaně Armageddon´s Blade. Kampaně RoE a SoD mám hotové. :) Jinak hrál jsem aj Heroes Chronicles a mohu doporučit všem!
Heroes IV rovněž občas hraji. Chybí mi závěrečná kampaň ve Winds of War ale prostě si nemohu zvolit, kterou stranu chci, a přijde mi to na dlouho.
Heroes V jen výjimečně. Ten jsem dokončil.
Heroes VI docela často teď přes prázdniny. Doposud jsem dokončil jen Antona a Anastasii, zbytek postav je cca v půlce příběhu. Důvodem zpoždění je, že můj notebook je 6 let starý a zrovna nejlépe mi to nejede.

Heroes Kingdoms jsem hrával. Škoda že končí...
Heroes Online mě chytnul (ale opravdu) na první 3 dny...pak to vyšumělo...
Dark Messiah jsem dohrál i na nejtěžší a to za ryzího válečníka, mága i čistě jen jako zloděj/vrah :)
Duel of Champions hrávám cca jeden duel každý druhý den - je to fajn hra. Ale měli by tam přidat i Kobku (když už je v H6) ale prý je tam problém s tím, jak ji vybalancovat a udělat unikátní. Nebo by mohli udělat Heroes VI s Akademii po vzoru těch karet (to by mohlo byt hodně cool). Jinak teď vzniklo i nějaké WorldofWarcraft karty - úplná kopie DoC - ale prezentují se jako první svého druhu - pitomci!!!

Jinak jsem i velkým fanouškem série Disciples. Disciple II mám z poloviny dohrané. Disciples III téměř hotové za lidi (Říše). Bohužel Trpaslíci se nejenže neobjeví v D3. Ale vůbec už Disciples (3 a zřejmě ani už 4) nebude. Ale majitelé práv prý uvažují nad vytvořením onlinovky. Představte si (kdo znáte) Disciples Online. No to půjde do háje úplně.

Jinak Heroesu fandím a prakticky je to velký kus mého já. Kéž by pokračovali normálně dál. To samé platí pro Disciples. Všimněte si ale, že strategie (hlavně tahové) jdou do pozadí. Třeba Caesar IV byl skvělý, ale pětka nebude. Dnes je to samé AssassinsCreed, Battlefield, Zaklínač apod. Bohužel pro nás... :(
Aragamash
 
Příspěvky: 15
Registrován: pát bře 13, 2009 1:43 pm

Re: Heroes

Příspěvekod Phoenix » úte zář 05, 2017 11:31 am

Zdarec. Není tu moc novinek. HOMAM VII i s datadiskem paříme s kámošem a musím říct, že po dlouhé době pěkný vyvážený zajímavý díl.
Nevíte náhodou nějaké informace o případných dalších datadiscích nebo jaký je vůbec plán vývojářů?
Cesta jde pořád dál a dál
kupředu, pryč jde od mých vrat.
Daleko už mi utekla
a musím za ní pospíchat.
Na těžkých nohou dám se vést
až k větší cestě, nežli znám,
tam, kde se stýká mnoho cest.
A potom kam? To nevím sám.
Uživatelský avatar
Phoenix
 
Příspěvky: 101
Registrován: pon črc 17, 2006 8:28 am

Re: Heroes

Příspěvekod LordGraa » úte zář 05, 2017 2:11 pm

Phoenix píše:Zdarec. Není tu moc novinek. HOMAM VII i s datadiskem paříme s kámošem a musím říct, že po dlouhé době pěkný vyvážený zajímavý díl.
Nevíte náhodou nějaké informace o případných dalších datadiscích nebo jaký je vůbec plán vývojářů?


Ahoj,

H7 hrajete online nebo HotSeat (na jednom PC)?

Do H7 už nic (krom našeho "DLC/kampaní") nečekej, Ubisoft ukončil s Limbicem smlouvu a již se k H7 nevrátí. To, zda bude ještě nějaké pokračování Heroes (8?) je ve hvězdách, jelikož se Ubi zaměřil na poli strategií na Anno 1800 (mimo jiné Limbic teď pracuje na Tropicu 4).

Momentálně se frančíza přesunula na daleký východ až do Číny, kde teď spouští online mobilní hru inspirovanou H3, kde jsou však boje v reálném čase.

Takže uvidíme, co z Ubisoftu vypadne. Práva na Might and Magic IP drží stále on, ale do nových dílů se už moc nehrne.
Česká fanstránka herní série Heroes of Might and Magic
https://www.worldofheroes.cz
Stíny nad Ashanem
https://wpu.worldofheroes.cz/tsoa.html
Uživatelský avatar
LordGraa
 
Příspěvky: 84
Registrován: stř led 28, 2015 10:05 am
Bydliště: Praha

Re: Heroes

Příspěvekod Phoenix » úte zář 05, 2017 2:15 pm

Díky za info. Tak to je smutné. Čekal jsem ještě jeden národ. Aspoň na začátku to tak prezentovali, že budou aspoň dva datadisky, když se hlasovalo jaké národy tam mají být.

My paříme na jednom kompu HOTSEAT. Manželkám a dětem jsme vysvětlili, že se musíme jednou za týden večer sejít, otevřít lahvinku vína a nebo nějaké pivko. Pokecat a pořádně prohnat AI. ;) Většinou je dost těžké skončit před 02:00. Takže rána bejvaj drsný. :D
Cesta jde pořád dál a dál
kupředu, pryč jde od mých vrat.
Daleko už mi utekla
a musím za ní pospíchat.
Na těžkých nohou dám se vést
až k větší cestě, nežli znám,
tam, kde se stýká mnoho cest.
A potom kam? To nevím sám.
Uživatelský avatar
Phoenix
 
Příspěvky: 101
Registrován: pon črc 17, 2006 8:28 am

Re: Heroes

Příspěvekod LordGraa » úte zář 05, 2017 2:52 pm

A že nezapojíte i manželky do hry :lol:

Jinak stejný problém, kdy jsem nevnímal jak ten čas letí, jsem měl naposledy u třetího dílu. Večer jsem si ho nainstaloval (klasika H3 bez datadisků), rozehrál si velkou mapu, abych vyzkoušel všechny hrady a najednou koukám, že svítá :o 8)

Jinak na HC se sdružuje kupa lidí, co by ráda dala dohromady vlastní "comunitní Heroes", ale krom nápadů se samozřejmě nikam nepohnuli (navíc nesmí použít nic, na co má práva Ubi). Jeden fanoušek neustále tvrdí, že už má prototyp dokonalé AI na kterém by chtěl vystavět nové Heroes, ale zatím nic neukázal. A druhý zase dělá celý engine od základu (píše si kód sám), takže kdo ví...
Česká fanstránka herní série Heroes of Might and Magic
https://www.worldofheroes.cz
Stíny nad Ashanem
https://wpu.worldofheroes.cz/tsoa.html
Uživatelský avatar
LordGraa
 
Příspěvky: 84
Registrován: stř led 28, 2015 10:05 am
Bydliště: Praha

Re: Heroes

Příspěvekod Phoenix » úte zář 05, 2017 3:12 pm

To zní pěkně depresivně. Přinejhorším se vrátíme třeba k pětkám. Šestky byly zajímavý a i když jsem je prošel, tak sedmičky jsou super. Podle mě i kámoše parádně vyvážený. Hodně podobné trojkám. Jen těch frakcí by mohlo být ještě o dvě víc. ;)
No snad se to nějak zmátoží a ještě se něco povede.

No a jinak tahat do toho manželky? To tak. Jednak tomu nerozumí a za druhý .... ta pohodička by byla pryč. ;))) NEVER!
Cesta jde pořád dál a dál
kupředu, pryč jde od mých vrat.
Daleko už mi utekla
a musím za ní pospíchat.
Na těžkých nohou dám se vést
až k větší cestě, nežli znám,
tam, kde se stýká mnoho cest.
A potom kam? To nevím sám.
Uživatelský avatar
Phoenix
 
Příspěvky: 101
Registrován: pon črc 17, 2006 8:28 am

Re: Heroes

Příspěvekod filozof » úte zář 05, 2017 5:20 pm

Můžeš zkusit heroes 5.5 jestli chceš (je to v češtině)
Uživatelský avatar
filozof
 
Příspěvky: 56
Registrován: čtv čer 27, 2013 2:53 pm

Re: Heroes

Příspěvekod Phoenix » stř zář 06, 2017 7:57 am

Já jsem šel všechny díly od dvojky.
Pětky byly moc fajn. Rozhodně se mi líbili víc než šestky. Jen ta grafika je tam přeci jen taková starší. No možná na ně přijde řeč. ;)
Cesta jde pořád dál a dál
kupředu, pryč jde od mých vrat.
Daleko už mi utekla
a musím za ní pospíchat.
Na těžkých nohou dám se vést
až k větší cestě, nežli znám,
tam, kde se stýká mnoho cest.
A potom kam? To nevím sám.
Uživatelský avatar
Phoenix
 
Příspěvky: 101
Registrován: pon črc 17, 2006 8:28 am

Re: Heroes

Příspěvekod filozof » stř zář 06, 2017 4:26 pm

Uživatelský avatar
filozof
 
Příspěvky: 56
Registrován: čtv čer 27, 2013 2:53 pm

Re: Heroes

Příspěvekod Phoenix » čtv zář 07, 2017 9:58 am

Díky za info. Rád zkusím. Tohle mi uteklo.
Cesta jde pořád dál a dál
kupředu, pryč jde od mých vrat.
Daleko už mi utekla
a musím za ní pospíchat.
Na těžkých nohou dám se vést
až k větší cestě, nežli znám,
tam, kde se stýká mnoho cest.
A potom kam? To nevím sám.
Uživatelský avatar
Phoenix
 
Příspěvky: 101
Registrován: pon črc 17, 2006 8:28 am

Další

Zpět na Obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron