Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

3.mise nelze ukoncit

Vše ohledně hradu Peklo

3.mise nelze ukoncit

Příspěvekod Furat » pon zář 22, 2008 5:04 pm

Hned na uvod rikam, ze jsme to tu vse pojel a nenasel reseni. Vsechny jsem pobil a ted mam znicit kruh druidu. Problem je v tom ze je zabijim porad dokola a nic! Samotny druidy jsem zabil na zacatku kampane, pak vyhladil zelenyho hrace a obsadil vsechny hrady. Hodilo mi to hlasku ze zelenej je fuc a ted zbyva znicit kruh druidu. Tak jsem zajel na to misto kde druidi puvodne stali a napadla me mala armada (druidi + tenti) Znicil jsem ji a objel kruh dokola a napadla me dalsi. Takhle jsem to tam objel snad 20x, poslal tam i dalsiho nabusence a porad dokola. Nevite v cem je problem? Hrat znova se mi to moc nechce byla to docela tuha mise. Diky za odpovedi! Furat
Furat
 
Příspěvky: 17
Registrován: pon zář 22, 2008 4:59 pm

Re: 3.mise nelze ukoncit

Příspěvekod Donnie » pon zář 22, 2008 5:30 pm

asi to musis zahrat znova vetsina takto buglych her je tu resena zacit znova....nebo jeste muzes skusit pacth
Obrázek
Klik na dráčka :)
Donnie
 
Příspěvky: 43
Registrován: pon srp 04, 2008 11:46 am

Re: 3.mise nelze ukoncit

Příspěvekod Furat » úte zář 23, 2008 1:24 pm

Myslel jsme si to, tak to dam asi znova, ale jestli se mi to stane zase tak koncim, tolik casu vazne nemam. Ja myslel jestli tam neni nejaka finta napr. trikrat doleva trikrat doprava apod. :-)
Furat
 
Příspěvky: 17
Registrován: pon zář 22, 2008 4:59 pm

Re: 3.mise nelze ukoncit

Příspěvekod Donnie » úte zář 23, 2008 2:28 pm

nn skus to jste vopatchovat
Obrázek
Klik na dráčka :)
Donnie
 
Příspěvky: 43
Registrován: pon srp 04, 2008 11:46 am

Re: 3.mise nelze ukoncit

Příspěvekod Furat » úte zář 23, 2008 3:27 pm

Mno to asi nepujde, nebudu rikat proc :-) Pro moralisty uvadim, ze jsem si koupil H2,3,4 vcetne datadisku v originale a krome dilu 4 toho nelituju. Petku jsem si uz nekoupil, i kdyz nevylucuju ze to neudelam az vyjde zase nejakej HOMM 5 Complete, do ty doby si budu zvykat na jiny ovladani a ase slzou v oku vzpominat na 3 dil ktery byl uplne nejlepsi :-)
Furat
 
Příspěvky: 17
Registrován: pon zář 22, 2008 4:59 pm

Re: 3.mise nelze ukoncit

Příspěvekod estla » sob dub 04, 2015 3:44 pm

Furat píše:Samotny druidy jsem zabil na zacatku kampane, pak vyhladil zelenyho hrace a obsadil vsechny hrady.


A to je tá chyba - nesmieš to urobiť, musíš dodržať postupnosť kampane a úloh, lebo sa nepohneš a nedohráš to. Tiež som to šla asi tri krát, kým sa mi to podarilo dohrať ;)
Už sú to roky, pamätám si to matne, ale viem, že som najprv dobila hrady na severe, ten južný ako posledný a ak sa nemýlim, hra ťa sama príbehom navedie, kedy máš tých druidov riešiť. Ak to spravíš skôr, intro sa vôbec nespustí a nedokončíš misiu.
Uživatelský avatar
estla
 
Příspěvky: 474
Registrován: úte lis 09, 2010 8:18 pm

Re: 3.mise nelze ukoncit

Příspěvekod Josef IV » ned dub 05, 2015 9:56 am

Estla má pravdu, aby si mohl zabít druidy musí nejdříve začít vyvolávat jednotky. Takže před tím než je pozabíjíš musíš obsadit JIŽNÍ hrad. No a potom utíkej na druidy než tě elfové převálcujou.
Minulost je odvráceným zrcadlem tvé duše.

Posel Smrti
Uživatelský avatar
Josef IV
 
Příspěvky: 108
Registrován: ned srp 22, 2010 6:59 am

Re: 3.mise nelze ukoncit

Příspěvekod Grawl » ned dub 05, 2015 9:56 am

Už je to 7 let staré. :-D
Cílem války není padnout za vlast, ale přinutit ty parchanty na druhé straně aby padli za tu svou.
Grawl
 
Příspěvky: 480
Registrován: stř dub 17, 2013 6:02 pm
Bydliště: an0nym000us.blog.cz

Re: 3.mise nelze ukoncit

Příspěvekod estla » ned dub 05, 2015 11:10 am

som skôr reagovala na nahiiii ktorý písal včera, ináč by som si ten príspevok nevšimla :wink:
Uživatelský avatar
estla
 
Příspěvky: 474
Registrován: úte lis 09, 2010 8:18 pm


Zpět na Peklo (démoni)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron