Stránka 11

4 mise pls poradte

PříspěvekNapsal: pon led 08, 2007 9:29 pm
od Dom
Hoj. Tak už jsem zase začal hrát a o moc jsem se nepohnul zkončil jsem tam kde minule. U 4 mise. Poradte mně pls kde mam nasomrovat takovou mega army abych zabil toho prcka na slonovi :). Než tam, dojdu tak mam velic malou army. Mám 9 draku, 1 stinovyho, 150 zombii a 600 koster a to na něj nestači. Napište pls všechno co ně k té misi mužete řict. THX moc.

Re: 4 mise pls poradte

PříspěvekNapsal: úte led 09, 2007 9:42 am
od TomKQT
Dom píše:Hoj. Tak už jsem zase začal hrát a o moc jsem se nepohnul zkončil jsem tam kde minule. U 4 mise. Poradte mně pls kde mam nasomrovat takovou mega army abych zabil toho prcka na slonovi :). Než tam, dojdu tak mam velic malou army. Mám 9 draku, 1 stinovyho, 150 zombii a 600 koster a to na něj nestači. Napište pls všechno co ně k té misi mužete řict. THX moc.


Není to náhodou ta mise, kde ho vůbec zabíjet nemáš, právě naopak - máš se mu vyhýbat? Už je to nějaký ten měsíc co jsem to dohrál, ale v jedné misi tam právě hrdina Akademie (na slonu) chodil pořád po stejné dráze a zaútočil jen pokud jsi byl moc blízko u něj - pointa právě byla, že se mu máš vyhýbat, ne na něj útočit.

PříspěvekNapsal: úte led 09, 2007 2:57 pm
od Dom
Ne to neni ono to je 1 mise ja potrebuju neco o ctvrte. ses tam v podzemi a nemuzes na na povrch a mas jen omezenou army a ten prcek je jeset o patro niz

PříspěvekNapsal: stř led 10, 2007 2:11 pm
od albrecht
Dom píše:Ne to neni ono to je 1 mise ja potrebuju neco o ctvrte. ses tam v podzemi a nemuzes na na povrch a mas jen omezenou army a ten prcek je jeset o patro niz
žádný trik neexistuje.. chodit opatrně, neztrácet v soubojích moc jednotek, využívat dwellingů.. a potom.. s plnou magií, hurá na kouzelníka :)