Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

Nikolaj

Vše ohledně hradu Hvozd

Re: Nikolaj

Příspěvekod Zehir » čtv led 08, 2009 7:38 pm

Já vyrážím hned první týden s Findanem a Dirael, předpokládám, že mají oba logistiku a okamžité cestování, rychle posbírám artefakty, mám fénixe, a jdu na Nikolaje, a ten je ještě slabý. Talanar mi zatím připravuje armádu a zaútočím. Víš jam může mít 250 draků a ty jen 60? On má snad 7 měst, kde jde cvičit 3 draky za týden ( jeden standartně, jeden díky hradu a jeden díky dračí hrobce).
I use all kind of magic, all kind of power, all kind of weapons. Everybody will need to be much powerfull then we are, because the Chaos isn't sleeping anytime and the Demons will do anything to destroy us. But as the highest shield I will stand against them and fight for the glory of Asha and Elemental Dragons. Let the magic be with us!
Uživatelský avatar
Zehir
 
Příspěvky: 1669
Registrován: pon kvě 26, 2008 6:24 pm
Bydliště: Celý Ashan, ale hlavně Al Safir.

Re: Nikolaj

Příspěvekod Serkadion Manee » pát led 09, 2009 6:52 pm

Právě jsem ho poslal znovu na věčnost :P . Nepamatuju, kdy jsem se tak nadřel pobíháním a sbíráním morálky a štěstí. Zachránilo mě třikrát štěstí v boji a enti, bez nich bych byl nahranej, zůstalo mi toho jako na začátku nejlehčí mise :lol: , ale přežil jsem a dal to. Musím říct, že kdybych si to neukládal pořád, tak bych to hrál od začátku. Takto jsem to zkusil vrátit tam, kde jsem sundal posledního draka a pobral všechny jednotky a vlítl na něj. Chce to mít fakt trochu štěstí, boj jsem dal šestkrát, než jsem přežil obstojně první kolo a pak už to šlo, ale jak zaútočí se štěstím, tak je po armě hned a není šance sundat ty kostlivce ani náhodou...
Serkadion Manee
 
Příspěvky: 2
Registrován: čtv led 08, 2009 3:28 pm

Re: Nikolaj

Příspěvekod Zehir » pát led 09, 2009 7:20 pm

Serkadion Manee píše:Právě jsem ho poslal znovu na věčnost :P . Nepamatuju, kdy jsem se tak nadřel pobíháním a sbíráním morálky a štěstí. Zachránilo mě třikrát štěstí v boji a enti, bez nich bych byl nahranej, zůstalo mi toho jako na začátku nejlehčí mise :lol: , ale přežil jsem a dal to. Musím říct, že kdybych si to neukládal pořád, tak bych to hrál od začátku. Takto jsem to zkusil vrátit tam, kde jsem sundal posledního draka a pobral všechny jednotky a vlítl na něj. Chce to mít fakt trochu štěstí, boj jsem dal šestkrát, než jsem přežil obstojně první kolo a pak už to šlo, ale jak zaútočí se štěstím, tak je po armě hned a není šance sundat ty kostlivce ani náhodou...

Taktéž gratuluji, tato mise je obzvlášť TĚŽKÁ, ale kdo ju přejede, na tom je znát že není nějaký amatér, teda když ju přejede bez cheatů.
I use all kind of magic, all kind of power, all kind of weapons. Everybody will need to be much powerfull then we are, because the Chaos isn't sleeping anytime and the Demons will do anything to destroy us. But as the highest shield I will stand against them and fight for the glory of Asha and Elemental Dragons. Let the magic be with us!
Uživatelský avatar
Zehir
 
Příspěvky: 1669
Registrován: pon kvě 26, 2008 6:24 pm
Bydliště: Celý Ashan, ale hlavně Al Safir.

Re: Nikolaj

Příspěvekod hirwils » čtv led 15, 2009 12:06 am

Tak uz som dal tuto misiu konecne aj ja...asi 20 krat som to loadol :D Pomohlo mi miesto boja=na bojisku bol proste kamen za ktory som dal strelcov vedla enta a bolo :D zlikvidoval som 15k kostlivcov a nemohli sa ku mne dostat :D takze ako dokaze taka malickost pomoct akou je jeden kamen...inak na konci mi zostalo iba 14 lucisnikov a 4 fenixy :D
hirwils
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv led 15, 2009 12:01 am

Re: Nikolaj

Příspěvekod Dark-Rider » ned bře 15, 2009 7:11 pm

právě teď jsem tu misi konečně udělal.
hned třetí den jsem šel k věštci, zabil draky a dobyl hrad na tom ostrově, pak jsem letěl s Dirael a Findanem pro artefakty a Talanar obsazoval doly.
koncem 1.měsíce jsem získal fénixe a Sandrův plášť, který jsem dal Talanarovi, který měl kouzla temnoty.
poté jsem vyčistil podzemí a koncem 3.měsíce jsem vyrazil na Nikolaje - měl jsem asi 19 draků, 50 entů, 70 jednorožců, 150 lovců, 5 fénixů a 80 druidů a 200 tanečníků války - vše upgradnuté jednotky. Zabil jsem ho s Talanarem hlaně kvůli přirozenému štěstí, přízračným silám, které jsem dal na lovce a na enty. jednou jsem také použil na kostlivé lučištníky bojové šílenství.

Talanar měl úroveň 27, a Nikolaj 29 a měl armádu 50 pánů upírů, 3500 lučistníků (kostry), 300 rohatých démonů (???), 15 lichů, 100 zombíků a další slabé potvůrky.
po třech kolech padl...


ufff :D
Dark-Rider
 
Příspěvky: 5
Registrován: pát led 23, 2009 8:29 am

Re: Nikolaj

Příspěvekod Nebiros » úte črc 06, 2010 4:41 pm

Ja keď som hral túto misiu tak som si to priebežne ukladal, že čo keby sa náhodou ukázal Nikolaj a noc celý čas nikde potom až ked som mal väčšiu časť mapy odhalenú a išiel som na predposlednú skúpinu stínových drakov tak sa mi ukázal, že kde sa nachádza ale bol daleko, potom mi nemrtvy necromant dobil jeden Necropolis a ked som už bol na severe tak aj on tam prišiel portom a zaliezol do mesta zabijem poslednú skupinu drakov, uložím a že ja to kašlem v meste alebo mimo mesta nemám náladu čakať kedy vyleze tak zaútočím na neho a on mal len asi 300 vylepšených lichov? Ja vám neviem ale mne sa to vážne zdalo, že mal fakt malú armádu. Hral som to na Normal, kedže nie som nejak úžasný hráč (nižie sa mi to ani dať nedalo keďže normal je minimum :lol: )
Dobývej, rabuj a znič slabé. Směj se když jsi zraněn nebo mučen, utápěj se v sobeckém potěšení, rozsévej anarchii a chaos, zkorumpuj ty správné.
Uživatelský avatar
Nebiros
 
Příspěvky: 170
Registrován: úte črc 06, 2010 4:20 pm

Re: Nikolaj

Příspěvekod Lachimos.M » úte úno 07, 2017 7:40 pm

Zdravím, chci se zeptat, zda se někomu z Vás stala chyba (bug) s Nikolajem, tak jako mne.
Po prvním vítězném střetu s ním se Nikolaj objevil znova a vyšel přímo z levého dolního hradu v podzemí, který jsem dobil dříve. Hrad obsadil (byl bez posádky) a pokračoval dále. Abych hrad ochránil před ním, loudnul jsem to o den dřív před jeho zrozením a do hradu nakoupil posádku. Poté jsem nechal uplynout další den a od té doby se mi nezjevil vůbec. V té době jsem ještě neměl obsazeny všechny hrady nepřítele (tyrkysového hráče) a tak jsem očekával, že se objeví v některých z nich. Čas ale plynul, obsadil jsem všechny hrady, doly, porazil všechny neutrální jednotky včetně přízračních draků (noc se změnila v den), splnil sekundárný úkol a získal fénixe, vykopal a odnesl Ashinu slzu, ale Nikolaj stále nikde. Když kliknu na ikonu další den, tak se ani neobjeví ikona tahu tyrkysového hráče. Jako bych hrál jen sám.

HEROES 5: verze 1.0 z platinové edice ( Heroes 5 + datadisk Hmmers of fate )

Během hraní kampaní se mi hra jen jednou kousla, ale jinak vše v pořádku, až ohledně Nikolaje.
Lachimos.M
 
Příspěvky: 4
Registrován: úte úno 07, 2017 6:55 pm

Re: Nikolaj

Příspěvekod Lachimos.M » stř úno 08, 2017 12:18 pm

Dá se sice to hrát znova, popřípadě mám i sejv, kdy se zrodí znova, ale po tak dlouhé době stráveném vším tím obsazováním a dobýváním se mi do toho moc nechce. Díval jsem se už i na cheaty, ale cheat na ukončení mise jsem nenašel.
Lachimos.M
 
Příspěvky: 4
Registrován: úte úno 07, 2017 6:55 pm

Re: Nikolaj

Příspěvekod antalyan » stř úno 08, 2017 4:25 pm

A máš nainstalované nejnovější patche?
Uživatelský avatar
antalyan
 
Příspěvky: 404
Registrován: ned dub 13, 2014 10:15 am

Re: Nikolaj

Příspěvekod Lachimos.M » stř úno 08, 2017 5:37 pm

Nezkoušel, hraji pouze v základní verzi 1.0 jak jsem uvedl výše. Kdybych je nainstaloval nyní, tak bych musel veškeré kampaně hrát od znova myslím .)
Lachimos.M
 
Příspěvky: 4
Registrován: úte úno 07, 2017 6:55 pm

Re: Nikolaj

Příspěvekod antalyan » čtv úno 09, 2017 4:27 pm

Lachimos.M píše:Nezkoušel, hraji pouze v základní verzi 1.0 jak jsem uvedl výše. Kdybych je nainstaloval nyní, tak bych musel veškeré kampaně hrát od znova myslím .)

Omlouvám se, myslel jsem si, že je to označení pro hru bez datadisků.
Nejsem si jist, je to možné, že by bylo potřeba odehrát kampaň znovu, nicméně doporučuji zkontrolovat popisy patchů, jestli se tam tato chyba /a její případná řešení/ nevyskytují.
Uživatelský avatar
antalyan
 
Příspěvky: 404
Registrován: ned dub 13, 2014 10:15 am

Re: Nikolaj

Příspěvekod Lachimos.M » sob úno 11, 2017 9:56 pm

Dal jsem tam patche, sejvy zustaly, ale nakonec jsem to preinstaloval na puvodni verzi 1.0 a pokracoval pres zalohovany sejv ( od prvniho znovuzrozeni Nikolaje ). Po nejake dobe na kocku a mys se mi opet podarilo vse obsadit, dobyt a splnit. Kdybych v tom pokracoval od zacatku tak jsem nemusel sem psat :) Ale i tak dekuji za reakci a rady, mozna to pomuze ostatnim.
Lachimos.M
 
Příspěvky: 4
Registrován: úte úno 07, 2017 6:55 pm

Předchozí

Zpět na Hvozd (lesní elfové)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník