Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

Nejhorší hrdina akademie

Vše ohledně hradu Akademie

Nejhorší hrdina Akademie.

Faiz
3
13%
Jhora
1
4%
Galib
0
Žádná hlasování
Nathir
0
Žádná hlasování
Nur
4
17%
Razzak
12
52%
Narxes
1
4%
Havez
2
9%
 
Celkem hlasů : 23

Nejhorší hrdina akademie

Příspěvekod Zdenda » stř lis 26, 2008 9:50 pm

Tak, který je podle vás nejvíc nanic a proč? Ať už se vám nelíbí vzhled či zvláštní schopnost, napište to.

Podle mě Akademie nemá nějak výrazně slabé hrdiny, narozdíl od trpaslíků, kteří mají Sveu. Řekl bych asi Faiz, jelikož poškození z prokletí není moc velké.
Every problem in the universe can be solved by finding the right long-haired prettyboy and beating the crap out of him.
Uživatelský avatar
Zdenda
 
Příspěvky: 856
Registrován: úte čer 06, 2006 8:08 pm

Re: Nejhorší hrdina akademie

Příspěvekod Zehir » čtv lis 27, 2008 6:38 am

Zdenda píše:Tak, který je podle vás nejvíc nanic a proč? Ať už se vám nelíbí vzhled či zvláštní schopnost, napište to.

Podle mě Akademie nemá nějak výrazně slabé hrdiny, narozdíl od trpaslíků, kteří mají Sveu. Řekl bych asi Faiz, jelikož poškození z prokletí není moc velké.

To se musím Faize zastat, ubrat obranu až na nulu a poškozením, a navíc hromadným pomoci zranitelnosti, to je docela dobré.
I use all kind of magic, all kind of power, all kind of weapons. Everybody will need to be much powerfull then we are, because the Chaos isn't sleeping anytime and the Demons will do anything to destroy us. But as the highest shield I will stand against them and fight for the glory of Asha and Elemental Dragons. Let the magic be with us!
Uživatelský avatar
Zehir
 
Příspěvky: 1669
Registrován: pon kvě 26, 2008 6:24 pm
Bydliště: Celý Ashan, ale hlavně Al Safir.

Re: Nejhorší hrdina akademie

Příspěvekod Alarik » čtv lis 27, 2008 1:40 pm

Nejhorší je pro mě jednoznačně Razzak. Golemové v jeho armádě jsou sice silnější, ale právě Golemy takřka nepoužívám. Na můj styl hraní mají příliš nízkou iniciativu a rychlost. Těsně za Razzaka byl umístil Faize, který pro mě také není nějak zvlášť využitelný. Poškození tou Zranitelností je spíše symbolické a nepřítel se tím nějak zvlášť neoslabí.

To se musím Faize zastat, ubrat obranu až na nulu a poškozením, a navíc hromadným pomoci zranitelnosti, to je docela dobré.


Je pravda, že Zranitelnost není špatné kouzlo, ale čarodějové nemají za začátku k dispozici nějak silné jednotky, a tak se hodí nějaké to destruktivní kouzlo nebo aspoň štěstí nebo vedení.
Uživatelský avatar
Alarik
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř led 02, 2008 10:36 am

Re: Nejhorší hrdina akademie

Příspěvekod Ornella » čtv lis 27, 2008 4:38 pm

já souhlasim s Alarikem tak nebudu opakovat
Obrázek
Uživatelský avatar
Ornella
 
Příspěvky: 307
Registrován: pát bře 14, 2008 11:42 am
Bydliště: Temple of Lahmian sisterhood-the best Family of Vampires,Lahmia the city of Vampires,Old World

Re: Nejhorší hrdina akademie

Příspěvekod Raelag » čtv lis 27, 2008 4:42 pm

Nejhorší je Nur, mágové s obrovskou manou nepotřebují rychlejší regeneraci
http://s7.battleknight.cz/index.php?loc ... f=NTEyMTk= kdo má srdce, klikne a dá Raelaggovi peníze klik, klik, klik. A kdo má opravdu srdce, ten se stane i rytířem a přihlásí se do klanu Cixotova armáda
Uživatelský avatar
Raelag
 
Příspěvky: 1040
Registrován: pon říj 13, 2008 2:45 pm
Bydliště: Moje sídlo

Re: Nejhorší hrdina akademie

Příspěvekod Zehir » sob lis 29, 2008 4:46 pm

Když už mám nějakéo hrdinu zkritizovat tak Razzaka, specialita na golemy není to samé, jako specialita na magii.
I use all kind of magic, all kind of power, all kind of weapons. Everybody will need to be much powerfull then we are, because the Chaos isn't sleeping anytime and the Demons will do anything to destroy us. But as the highest shield I will stand against them and fight for the glory of Asha and Elemental Dragons. Let the magic be with us!
Uživatelský avatar
Zehir
 
Příspěvky: 1669
Registrován: pon kvě 26, 2008 6:24 pm
Bydliště: Celý Ashan, ale hlavně Al Safir.

Re: Nejhorší hrdina akademie

Příspěvekod Coach » ned lis 30, 2008 6:00 pm

Zdenda: Svea? Myslíš, že když nemůže mít absolutní protekci tak je špatná? Já si to nemyslim. Nebloknutelné blesky je naprosto skvělá specka. To je jeden z důvodů, proč nemůže mít ultimátku. Proč by dávali do hry hrdinu, který nemůže mít ultimátní skill a ještě má svoji specku k ničemu, to je přece nelogické.

Akademie: Razzak něco podobného. Jasně, nepatří mezi nejlepší hrdiny akademie, ale nejhorší rozhodně taky není. Nejde o jeho specku, golemy vem celkem čertík bertík, jde přece o to, že má hned od začátku skill, který mágům téměř nepadá. Obranu. A o to jde. Razzak ho má 100% jistý a tudíž ho můžete jet více bojově.

Akademie má vynikající hrdiny, rozhodování je těžké. Nakonec jsem odklikl Narxese. Nevyhovuje mi, že jeho startovní skill je na začátku absolutně nevyužitelný. Osvícení je totiž vynikající hlavně v pokročilých fázích a navíc mágům padá velice často, takže si ho můžete v poklidu zvolit později. A lepší mágy oželím, stejně většinou jezdím arcimága, který hlavně kouzlí.
Uživatelský avatar
Coach
 
Příspěvky: 173
Registrován: pát dub 18, 2008 2:35 pm

Re: Nejhorší hrdina akademie

Příspěvekod Alarik » úte pro 02, 2008 6:44 pm

Coach píše:Akademie: Razzak něco podobného. Jasně, nepatří mezi nejlepší hrdiny akademie, ale nejhorší rozhodně taky není. Nejde o jeho specku, golemy vem celkem čertík bertík, jde přece o to, že má hned od začátku skill, který mágům téměř nepadá. Obranu. A o to jde. Razzak ho má 100% jistý a tudíž ho můžete jet více bojově.


Třeba mě na Razzakově obraně vůbec nezáleží. Já si u čarodějů zakládám spíše na magických dovednostech (+ Štěstí, které musím mít zásadně u každého hrdiny). Rozhodně třeba neobětuju Kouzelnictví nebo Osvícení jen kvůli Obraně. Ale nepopírám, že Obrana se může občas taky dost hodit, prostě se u čarodějů jen více zaměřuji na magii.
Uživatelský avatar
Alarik
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř led 02, 2008 10:36 am

Re: Nejhorší hrdina akademie

Příspěvekod Coach » pát pro 05, 2008 6:05 am

Jasně, můžeš nemusíš. Razzak je prostě takový okrajový hrdina. A takových je ve hře víc. Třeba elfové mají Dirael, která má pro elfy netypickou vyvolávací magii atd.
Uživatelský avatar
Coach
 
Příspěvky: 173
Registrován: pát dub 18, 2008 2:35 pm

Re: Nejhorší hrdina akademie

Příspěvekod Rychlík » čtv črc 02, 2009 10:10 am

Podle mě je nejhorší Nur. Jak již tu padlo mnoho many není potřeba rychle regenerovat
Rychlík
 
Příspěvky: 5
Registrován: čtv črc 02, 2009 10:05 am

Re: Nejhorší hrdina akademie

Příspěvekod Zehir » čtv srp 27, 2009 11:04 am

Rychlík píše:Podle mě je nejhorší Nur. Jak již tu padlo mnoho many není potřeba rychle regenerovat

V misích kde nejsou žádná města ani žádné magické studny by měla značnou výhodu, kdyby se bojovalo každý den a utratil jsi asi tak 100 many za boj, měl by si ji druhý den back.
I use all kind of magic, all kind of power, all kind of weapons. Everybody will need to be much powerfull then we are, because the Chaos isn't sleeping anytime and the Demons will do anything to destroy us. But as the highest shield I will stand against them and fight for the glory of Asha and Elemental Dragons. Let the magic be with us!
Uživatelský avatar
Zehir
 
Příspěvky: 1669
Registrován: pon kvě 26, 2008 6:24 pm
Bydliště: Celý Ashan, ale hlavně Al Safir.


Zpět na Akademie (mágové)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron