Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

6. kampaň akademie - 3. mise - Triumvirát

Vše ohledně hradu Akademie

Příspěvekod HICKSCZ » sob úno 03, 2007 1:00 pm

to Wojta: jak jsi mohl mit spellpower s zehitem 25 ve treti misi?????? :shock: :shock: Ja bral vsechno nic jsem neprehlednul ale mam 17 vic to snad ani neslo (v tehle treti misi jsem nenasel jediny artefakt) (ale jak rikam jsem skoncil u prvniho hradu. oni na me nabejhnou s 20 jezdcema 8 archandelama 60grifama atd. jak se mam ubranit s 4rakja,a par strelcema?? i kdyz vyvolavam jak magor, oni mi rozsekaj moje zive jednotky a je konec :shock: :!: :!: :!:
Uživatelský avatar
HICKSCZ
 
Příspěvky: 164
Registrován: pon kvě 15, 2006 12:46 pm

Příspěvekod Wojta » sob úno 03, 2007 2:07 pm

HICKSCZ píše:to Wojta: jak jsi mohl mit spellpower s zehitem 25 ve treti misi?????? :shock: :shock: Ja bral vsechno nic jsem neprehlednul ale mam 17 vic to snad ani neslo (v tehle treti misi jsem nenasel jediny artefakt) (ale jak rikam jsem skoncil u prvniho hradu. oni na me nabejhnou s 20 jezdcema 8 archandelama 60grifama atd. jak se mam ubranit s 4rakja,a par strelcema?? i kdyz vyvolavam jak magor, oni mi rozsekaj moje zive jednotky a je konec :shock: :!: :!: :!:



Já taky vysbíral úplně vše co šlo. V prvním i druhém levelu jsem jel na limit zkušeností. Ale hlavně šlo o to, že jsme se Zehirem měl vybrané jen samé vlastnosti týkající se magie. To jest. Summonig, Light, knowledge, sorcery. A díky tomu mi to při postupech na levelech skoro vždy navýšilo spellpower nebo manu....a jenom v té třetí misi jsem stihnul navštívit hned 4 místa, kde se ti přidá spell power. 3 jsou v podzemí u Godrica a jedno u brány kde potkáš Findana (omylem jsem tam najel hnedka po prvním hradu) Tam si za mnou přijel nepřátelský hrdina.

Jo a v bitvě pomůže, když jednotky rozdělíš do dvou skupin vždy na jedné straně bojiště. Nepřítel pak polovinu svojí armády poslal na likvidování 50 goblinů a 8 golemů. Raksas byly chráněný ementálama..:o))..a pak už jen stačilo střídat ressurection a vyvolání elementálů. Ve výsledku jsem nepřišel o jedinou jednotku z armády.

Případně je možný rychle proklouznout pro Findana, k němu přesunout jednotky a s ním si to jet vyřídit. Z předchozí mise by jsi ho měl mít nabušenýho. A když se nebudeš nikde zdržovat tak těani nebudou otravovat nepřítelé.
Wojta
 
Příspěvky: 13
Registrován: pon lis 20, 2006 9:46 pm
Bydliště: Most

Příspěvekod HICKSCZ » ned úno 04, 2007 12:50 am

ja to tusil je to tim ze nemam magii svetla a tim padem nemam kouzlo vzkriseni, proto jsem v prdeli :!: :!: :shock: :cry:
Uživatelský avatar
HICKSCZ
 
Příspěvky: 164
Registrován: pon kvě 15, 2006 12:46 pm

To se tohle nikomu kromě mě nestalo???

Příspěvekod Lana Estari » sob úno 17, 2007 3:13 pm

Lidičky, já už vážně nevím, vám to tu všem jede skoro normálně a když se něco stane, je to proto, že jste něco zapomněli udělat. Ale, proboha, jak mám řešit situaci, kdy osvobodím Godrika a přesto se mi neodškrtne "objective complete" a nemůžu tak ani potkat Findana?! Prosím, kdokoli by mi mohl poradit, jsem jedno velké ucho.
Lana Estari
 
Příspěvky: 2
Registrován: sob úno 17, 2007 3:06 pm

Re: To se tohle nikomu kromě mě nestalo???

Příspěvekod albrecht » sob úno 17, 2007 10:14 pm

Lana Estari píše:Lidičky, já už vážně nevím, vám to tu všem jede skoro normálně a když se něco stane, je to proto, že jste něco zapomněli udělat. Ale, proboha, jak mám řešit situaci, kdy osvobodím Godrika a přesto se mi neodškrtne "objective complete" a nemůžu tak ani potkat Findana?! Prosím, kdokoli by mi mohl poradit, jsem jedno velké ucho.
ehm..? restart scenaria..? ;)
albrecht
 
Příspěvky: 54
Registrován: stř říj 25, 2006 9:44 am
Bydliště: Nejdek, Praha

Re: To se tohle nikomu kromě mě nestalo???

Příspěvekod Lana Estari » pon úno 19, 2007 7:14 pm

albrecht píše:
Lana Estari píše:Lidičky, já už vážně nevím, vám to tu všem jede skoro normálně a když se něco stane, je to proto, že jste něco zapomněli udělat. Ale, proboha, jak mám řešit situaci, kdy osvobodím Godrika a přesto se mi neodškrtne "objective complete" a nemůžu tak ani potkat Findana?! Prosím, kdokoli by mi mohl poradit, jsem jedno velké ucho.
ehm..? restart scenaria..? ;)


Ty cyniku... :shock: ... :wink:
Lana Estari
 
Příspěvky: 2
Registrován: sob úno 17, 2007 3:06 pm

Příspěvekod Wojta » úte úno 20, 2007 8:24 pm

Cynik má pravdu....jen restart mise pomůže. Mě se to samé stalo v další misi. Raeleg a Shadya se ke mě nepřidali..a jen stáli a blbě koukali. Myslel jsem, že je to tak v pořádku a shromažďoval armádu na Isabel. Po bitvě za 249 tis. Ex, zůstal úkol neodškrtnutý a teprve restart mise pomohl. A věřte mi, že to nas...... :evil:
Wojta
 
Příspěvky: 13
Registrován: pon lis 20, 2006 9:46 pm
Bydliště: Most

padá do woken

Příspěvekod ActiveWind » pát kvě 25, 2007 7:56 am

Jak ste vyřešili problém že po poslední troj-bitvě to hodí výsledek bitvy a pád do windows.
Hraju to na patch 1.5
ActiveWind
 
Příspěvky: 4
Registrován: úte kvě 22, 2007 9:04 pm

Předchozí

Zpět na Akademie (mágové)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron