Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

Chyby v editoru

Obecně k Heroes of Might and Magic V

Chyby v editoru

Příspěvekod Eragon » úte zář 25, 2007 12:56 pm

Stáhl sem si patch 1.4 a pak 1.41. Všechno sem normálně nainstaloval. Po několika dnech hraní sem se rozhodl, že si udělám nějakou mapu. V editoru jsem se zorientoval celkem rychle. Problém nastal, když sem si vytvořil hrdinu a dal mu nějaký jednotky a kouzla. Když sem to udělal, odběhl sem udělat pár lesů a když sem se vrátil k hrdinovi, měl všechny parametry na nule. Tohle mi dělá i s neutálníma jednotkama a městy. Vždycky se mi parametry několikrát vynulují a teprve po čase to přestane. Další problém je, že když generuji náhodný terén, tak je děravý. To je samozřejmě k ničemu. A když ho dělám ručně, tak je to velkých map namáhavá práce a není to nejhezčí. Hodně velký problém je, že když nastavím vlastnosti mapy, tak po uložení mapy a jejím opětovném otevření editoru jsou úplně jiné. A to ještě není všechno, editor má spoutu dalších bugů, které tady nebudu psát. Je tohle normální?

Ještě mám takový drobný problém. Nemá někdo češtinu na editor? Nebo alespoň na manuál k editoru? Moje skromná zásoba angličtiny stačí na udělání pěkné mapy, ale mým cílem je udělat výbornou mapu s pěkným příběhem a mnoha úkoly a možná i pár skriptů.
Eragon
 
Příspěvky: 6
Registrován: stř zář 19, 2007 12:42 pm
Bydliště: Bílý Kámen

Příspěvekod Activator » úte zář 25, 2007 6:48 pm

Já se taky chzstám na velkolepé dílo (kmapaň - pro ToE), ale mám jednu podmínku - sám to tvořit nebudu, pustím se do toho jen v případě, že seženu dostatek spoluautorů.
Uživatelský avatar
Activator
 
Příspěvky: 376
Registrován: pon led 09, 2006 2:28 pm
Bydliště: Praha

Příspěvekod Eragon » pon říj 15, 2007 1:56 pm

Activator píše:Já se taky chzstám na velkolepé dílo (kmapaň - pro ToE), ale mám jednu podmínku - sám to tvořit nebudu, pustím se do toho jen v případě, že seženu dostatek spoluautorů.
Já bych možná pomohl.
Eragon
 
Příspěvky: 6
Registrován: stř zář 19, 2007 12:42 pm
Bydliště: Bílý Kámen


Zpět na Obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků