Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

vubec nejsou jako ostatni jsou proste na nic

Obecně k Heroes of Might and Magic V

vubec nejsou jako ostatni jsou proste na nic

Příspěvekod Bolest12 » ned led 27, 2008 6:19 pm

podle mě jsou heroes V uplne zkazeny o proti jinsim dilum (2,3,4) to co my na heroes V vadi je to ze ty stavby v hradu vyrustaji treba na kmene stormu nebo na krapicich atd. proste to ztratilo to kouzlo co mely hyrousy 2,3,4 me muzete verit mam veschny tyto dily 2 mam complete 3 mam taky complete a 4 taky takze vim o co de
Bolest12
 
Příspěvky: 1
Registrován: ned led 27, 2008 6:14 pm

Re: vubec nejsou jako ostatni jsou proste na nic

Příspěvekod Alarik » pon led 28, 2008 2:07 pm

Bolest12 píše:podle mě jsou heroes V uplne zkazeny o proti jinsim dilum (2,3,4) to co my na heroes V vadi je to ze ty stavby v hradu vyrustaji treba na kmene stormu nebo na krapicich atd. proste to ztratilo to kouzlo co mely hyrousy 2,3,4 me muzete verit mam veschny tyto dily 2 mam complete 3 mam taky complete a 4 taky takze vim o co de


Heroes IV jsem hrál taky a v poměru s Heroes V jsou úplně strašný, ale to sem teď nebudu plést, je to jen můj názor. Pokud vím, tak nikde tady není rubrika "Pomlouvání Heroes V" přinejhorším jsi to měl napsat do "Ostatní". Když chceš pomlouvat H5, tak si založ vlastní web a tam ti v tom nikdo nebude bránit. Teď bych tady klidně moh začít jmenovat, co se mi na H4 nelíbí atd., ale neudělám to, protože to prostě nikomu řikat nemusim. Víš, nikoho nezajímá tvůj negativní vztah k H5, když se ti nelíbí, tak to přece nikomu nemusíš řikat.
Uživatelský avatar
Alarik
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř led 02, 2008 10:36 am

Re: vubec nejsou jako ostatni jsou proste na nic

Příspěvekod Beybe » pon led 28, 2008 5:18 pm

Alarik píše:
Bolest12 píše:podle mě jsou heroes V uplne zkazeny o proti jinsim dilum (2,3,4) to co my na heroes V vadi je to ze ty stavby v hradu vyrustaji treba na kmene stormu nebo na krapicich atd. proste to ztratilo to kouzlo co mely hyrousy 2,3,4 me muzete verit mam veschny tyto dily 2 mam complete 3 mam taky complete a 4 taky takze vim o co de


Heroes IV jsem hrál taky a v poměru s Heroes V jsou úplně strašný, ale to sem teď nebudu plést, je to jen můj názor. Pokud vím, tak nikde tady není rubrika "Pomlouvání Heroes V" přinejhorším jsi to měl napsat do "Ostatní". Když chceš pomlouvat H5, tak si založ vlastní web a tam ti v tom nikdo nebude bránit. Teď bych tady klidně moh začít jmenovat, co se mi na H4 nelíbí atd., ale neudělám to, protože to prostě nikomu řikat nemusim. Víš, nikoho nezajímá tvůj negativní vztah k H5, když se ti nelíbí, tak to přece nikomu nemusíš řikat.


Souhlas,každému se prostě něco líbí a něco zase ne.Kdyby se všem líbilo to stejné,tak by na světě byle strašná nuda.
This is my way DATTEBYO!


Zkuste na tohle kliknout:
http://www.monstersgame.cz/?ac=vid&vid=127091923
Uživatelský avatar
Beybe
 
Příspěvky: 182
Registrován: pon pro 31, 2007 2:10 pm

Příspěvekod Alarik » pon led 28, 2008 6:06 pm

Správně, lidé jsou různí a to je právě dělá jedinečnými. Každý má právo na svůj názor, ale každý by taky měl vědět, kdy ho říct a kdy si ho nechat jen pro sebe.
Uživatelský avatar
Alarik
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř led 02, 2008 10:36 am

Příspěvekod Rakšasa Raja » pon led 28, 2008 10:54 pm

Já teda nechápu jak můžeš říct, že Heroes V ztratily kouzlo?
Já jsem hrál 3,4 a 5 a myslím si , že kdo z nich nejvíc ztratil kouzlo tak to byli čtverky!!!Prostě to už nebyli Heroesy, když např. Hrdina tak kolem 20. levelu kosil úplně sám armádu z 10 titánama, a přinejhorším se vyléčil lektvarem, a nebo nedejbože, že byli v jedné armádě spojení dva hrdinové jeden na dálku a druhý pro boj zblízka!!!!Zkrátka měl jsen rád 3DO, ale bylo vidět, že už to moc začínají překombinovávat!
A taky šéf 3DO, který asi podle mého názoru korunoval svou práci svým třetím dílem, by najednou nechtěl v Heroesech žádné podzemí???
Vždyť takové nápady byly přece revoluční.Tak proč je teď zase rušit?
A aby jednotky samy chdily po mapě....néééé to už nebyli Heroesy.
Podotýkám, že jsem Heroes IV hrál a celou kampaň taky dohrál!!!
Jo třeba se mi líbilo, že si můžu vybírat jednotku, která je pro můj styl hraní lepší, ale když to teď jde i v Heroes V, a navíc s tím rozdílem, ze si druhou alt. jednotku můžu kdykoliv změnit podle situace, tak to je prostě super.A ještě k těm budovám!Nechápu co se ti jako nelíbí, že jsou zavěsené na krápnících nebo postavené v oblacích!!!
Pořád lepší jak stavět v jiném typu města budovu na stejném místě!!!
Abych to shrnul Nival a Ubisoft odvedli skvělou práci, a já už osobně nelituji zániku 3DO!!!Ba naopak myslím, že to po něm převzala ta pravá firma v pravý čas! :!:
Heroes 5 nabírá s datadisky na svojí perfektnosti. Už se těším na Tribes of the East.
Uživatelský avatar
Rakšasa Raja
 
Příspěvky: 136
Registrován: pon čer 11, 2007 7:22 pm
Bydliště: Academy

Příspěvekod Beybe » úte led 29, 2008 5:21 pm

Rakšasa Raja píše:Já teda nechápu jak můžeš říct, že Heroes V ztratily kouzlo?
Já jsem hrál 3,4 a 5 a myslím si , že kdo z nich nejvíc ztratil kouzlo tak to byli čtverky!!!Prostě to už nebyli Heroesy, když např. Hrdina tak kolem 20. levelu kosil úplně sám armádu z 10 titánama, a přinejhorším se vyléčil lektvarem, a nebo nedejbože, že byli v jedné armádě spojení dva hrdinové jeden na dálku a druhý pro boj zblízka!!!!Zkrátka měl jsen rád 3DO, ale bylo vidět, že už to moc začínají překombinovávat!
A taky šéf 3DO, který asi podle mého názoru korunoval svou práci svým třetím dílem, by najednou nechtěl v Heroesech žádné podzemí???
Vždyť takové nápady byly přece revoluční.Tak proč je teď zase rušit?
A aby jednotky samy chdily po mapě....néééé to už nebyli Heroesy.
Podotýkám, že jsem Heroes IV hrál a celou kampaň taky dohrál!!!
Jo třeba se mi líbilo, že si můžu vybírat jednotku, která je pro můj styl hraní lepší, ale když to teď jde i v Heroes V, a navíc s tím rozdílem, ze si druhou alt. jednotku můžu kdykoliv změnit podle situace, tak to je prostě super.A ještě k těm budovám!Nechápu co se ti jako nelíbí, že jsou zavěsené na krápnících nebo postavené v oblacích!!!
Pořád lepší jak stavět v jiném typu města budovu na stejném místě!!!
Abych to shrnul Nival a Ubisoft odvedli skvělou práci, a já už osobně nelituji zániku 3DO!!!Ba naopak myslím, že to po něm převzala ta pravá firma v pravý čas! :!:


Opakuji to co jsem psal:
Souhlas,každému se prostě něco líbí a něco zase ne.Kdyby se všem líbilo to stejné,tak by na světě byle strašná nuda.
This is my way DATTEBYO!


Zkuste na tohle kliknout:
http://www.monstersgame.cz/?ac=vid&vid=127091923
Uživatelský avatar
Beybe
 
Příspěvky: 182
Registrován: pon pro 31, 2007 2:10 pm


Zpět na Obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků

cron