Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

Aky hrad pre zaciatocnika?

Obecně k Heroes of Might and Magic V

Aky hrad pre zaciatocnika?

Příspěvekod Y3t1 » ned čer 08, 2008 9:50 am

Zdravim chcel by som si nechat od vas poradit jakej hrad mam hrat kdyz jsem zacatecnik.Mam v hre aj trpaslikov aj orkov.
Y3t1
 
Příspěvky: 9
Registrován: sob čer 07, 2008 1:20 pm

Re: Aky hrad pre zaciatocnika?

Příspěvekod Eru » ned čer 08, 2008 10:08 am

Y3t1 píše:Zdravim chcel by som si nechat od vas poradit jakej hrad mam hrat kdyz jsem zacatecnik.Mam v hre aj trpaslikov aj orkov.

Rozhodně trpaslíky. Orkové jsou obtížnější na ovládání.
Nehrim (2010) - jedno z nejlepších 1st/3rd RPG všech dob.
Uživatelský avatar
Eru
 
Příspěvky: 162
Registrován: sob pro 29, 2007 2:45 pm

Re: Aky hrad pre zaciatocnika?

Příspěvekod Airen » ned čer 08, 2008 10:12 am

Y3t1 píše:Zdravim chcel by som si nechat od vas poradit jakej hrad mam hrat kdyz jsem zacatecnik.Mam v hre aj trpaslikov aj orkov.

zkus kampaň-je zábavná, projdeš si postupně za všechny rasy a úroveň obtížnosti se mírně zvyšuje =)
ale jinak se podle mně moc nedá říct kterej hrad by si měl vybrat začátečník, protože jsou skvěle vyváženy, ale asi bych vyřadil nekropoli s její schopností nekromancie, protože ta je trošku složitější jinak je to skoro jedno, ale jako ten nejjednodušší bych viděl asi orky, protože ti nemají magii, ale zase si člověk musí uvědomit jak naložit s krvavou zuřivostí :)
Airen
 
Příspěvky: 14
Registrován: sob čer 07, 2008 7:31 pm

Re: Aky hrad pre zaciatocnika?

Příspěvekod Eru » ned čer 08, 2008 10:35 am

Airen píše:
Y3t1 píše:Zdravim chcel by som si nechat od vas poradit jakej hrad mam hrat kdyz jsem zacatecnik.Mam v hre aj trpaslikov aj orkov.

zkus kampaň-je zábavná, projdeš si postupně za všechny rasy a úroveň obtížnosti se mírně zvyšuje =)
ale jinak se podle mně moc nedá říct kterej hrad by si měl vybrat začátečník, protože jsou skvěle vyváženy, ale asi bych vyřadil nekropoli s její schopností nekromancie, protože ta je trošku složitější jinak je to skoro jedno, ale jako ten nejjednodušší bych viděl asi orky, protože ti nemají magii, ale zase si člověk musí uvědomit jak naložit s krvavou zuřivostí :)

No ta 1. mise kampaně je právě za orky. Problém orků pro začátečníka je v dovednostech jako rozbití světla, temnoty... (vzít či nevzít), a také v boji nemožnost čekat nebo se bránit bude dělat problémy. To že nemají magii, způsobí další problémy v boji, protože soupeř ji bude používat, ale začátečník nebude moc chápat co jednotlivá dělají. Vzpomeň si jak vypadala 1. kampaň v H5 Original, to bylo úplně jiný kafe.
Nehrim (2010) - jedno z nejlepších 1st/3rd RPG všech dob.
Uživatelský avatar
Eru
 
Příspěvky: 162
Registrován: sob pro 29, 2007 2:45 pm

Re: Aky hrad pre zaciatocnika?

Příspěvekod Airen » ned čer 08, 2008 10:42 am

Eru píše:No ta 1. mise kampaně je právě za orky. Problém orků pro začátečníka je v dovednostech jako rozbití světla, temnoty... (vzít či nevzít), a také v boji nemožnost čekat nebo se bránit bude dělat problémy. To že nemají magii, způsobí další problémy v boji, protože soupeř ji bude používat, ale začátečník nebude moc chápat co jednotlivá dělají. Vzpomeň si jak vypadala 1. kampaň v H5 Original, to bylo úplně jiný kafe.

no-já myslel 1. kampaň v originálech právěže.....sice nejsou alter. upgrady,sety,novy kouzla atd. ale stále je to super i bez nich :)....jinak ještě k tomu jaká rasa je nejlechčí, tak já bych nejspíš vidět normálně azyl-lidi...ti totiž nemají žádnou velikou speciální schopnost (když nepočítám cvičiště) jako třeba u pekla brána, u nekropole nekromancie atd. a navíc maj celkem dobře vyvážené jednotky (2 a 5 lvl střelec což je dle mého názoru ideální :lol: ) a ani za poslední jednotku archanděla se nemusí stydět
Airen
 
Příspěvky: 14
Registrován: sob čer 07, 2008 7:31 pm

Re: Aky hrad pre zaciatocnika?

Příspěvekod Y3t1 » ned čer 08, 2008 10:49 am

No tak ja som zacal kampanou v HoF a zda sa mi to dost hard.Takze by bylo nejlepsi ked by jsem zacal kampani v obyc H5?
Y3t1
 
Příspěvky: 9
Registrován: sob čer 07, 2008 1:20 pm

Re: Aky hrad pre zaciatocnika?

Příspěvekod Airen » ned čer 08, 2008 10:52 am

Y3t1 píše:No tak ja som zacal kampanou v HoF a zda sa mi to dost hard.Takze by bylo nejlepsi ked by jsem zacal kampani v obyc H5?

jo přesně tak, jak už jsem říkal-úroveň je v těch prvním misích skoro až směšná a projdeš si za všechny rasy....jo a navíc tam začíná celej dloouhej a složitech příběh heroes pětek takže rozhodně bych být tebou začal právě tím ;)
Airen
 
Příspěvky: 14
Registrován: sob čer 07, 2008 7:31 pm

Re: Aky hrad pre zaciatocnika?

Příspěvekod Y3t1 » ned čer 08, 2008 11:36 am

Aha ok a ked hram napr proti pocitacu tak to bolo pisany Trpaslici , Orkove , Lidé tak ted nevim
Y3t1
 
Příspěvky: 9
Registrován: sob čer 07, 2008 1:20 pm


Zpět na Obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků

cron