Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

Písmo z CZ překladu

Obecně k Heroes of Might and Magic V

Písmo z CZ překladu

Příspěvekod K.o.c.i.k. » úte črc 08, 2008 7:18 pm

Zdravím, chtěl bych se zeptat jestli nevíte, jak se jmenuje druh písma který byl použit v CZ verzi Heroese 5, myslím včetně české diakritiky. Popřípadě, jestli nevíte kde by se dalo sehnat, vypadá totiž vzhledově velmi pěkně. Díky
Uživatelský avatar
K.o.c.i.k.
 
Příspěvky: 54
Registrován: pát pro 29, 2006 1:58 pm

Re: Písmo z CZ překladu

Příspěvekod Alarik » čtv črc 10, 2008 9:42 am

K.o.c.i.k. píše:Zdravím, chtěl bych se zeptat jestli nevíte, jak se jmenuje druh písma který byl použit v CZ verzi Heroese 5, myslím včetně české diakritiky. Popřípadě, jestli nevíte kde by se dalo sehnat, vypadá totiž vzhledově velmi pěkně. Díky


To písmo se jmenuje "Monotype Corsiva" a lze s ním psát i v programu "Microsoft Office Word". Nevím, jestli v každé verzi, ale ve verzi "2003" určitě. Já mám to písmo také velice rád, je mnohem lepší, než to obyčejné.
Uživatelský avatar
Alarik
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř led 02, 2008 10:36 am

Re: Písmo z CZ překladu

Příspěvekod K.o.c.i.k. » čtv črc 10, 2008 12:07 pm

Vážně? Tak toho jsem si nikdy nevšiml, asi proto že vždy používám jen Book Antiqua :) Tak to je paráda, díky moc.
Uživatelský avatar
K.o.c.i.k.
 
Příspěvky: 54
Registrován: pát pro 29, 2006 1:58 pm

Re: Písmo z CZ překladu

Příspěvekod Alarik » čtv črc 10, 2008 12:12 pm

K.o.c.i.k. píše:Vážně? Tak toho jsem si nikdy nevšiml, asi proto že vždy používám jen Book Antiqua :) Tak to je paráda, díky moc.


Není zač :) .
Uživatelský avatar
Alarik
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř led 02, 2008 10:36 am


Zpět na Obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 návštevníků

cron