Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

PATCH , NEFUNGUJE

Obecně k Heroes of Might and Magic V

PATCH , NEFUNGUJE

Příspěvekod KurEcaK » pon srp 11, 2008 9:42 pm

stahl jsem si vsechny patche spravnou verzi nainstaluju napise ze se nainstaloval pustim hru a je tam furt verze 1.0 a preinstalovat patch znova nejde ze uz tam pry je , co stim?? dik
ted to dela dokonce to ze z instalacniho CD neni hrat ani odinstalovat jen instalovat ikdyz hra je nainstalovana docela dost to blbne a v pridat nebo odebrat to nejde odinstalovat :arrow: :idea: :| :!:
Naposledy upravil KurEcaK dne stř srp 13, 2008 1:32 pm, celkově upraveno 2
KurEcaK
 
Příspěvky: 3
Registrován: pon srp 11, 2008 9:40 pm

Re: PATCH , NEFUNGUJE

Příspěvekod Alarik » úte srp 12, 2008 3:53 pm

KurEcaK píše:stahl jsem si vsechny patche spravnou verzi nainstaluju napise ze se nainstaloval pustim hru a je tam furt verze 1.0 a preinstalovat patch znova nejde ze uz tam pry je , co stim?? dik


Stáhnout ten patch nestačí. Jakmile ho stáhneš, musíš ho ještě nainstalovat tím, že poklepeš na jeho ikonku a dáš myslím "Otevřít" nebo "Uložit" (už to nevím přesně). Jestli jsi ale všechno dělal tak, jak to má být, tzn. jsi patch nejen stáhnul, ale i nainstaloval, tak to ti asi moc neporadím.
Uživatelský avatar
Alarik
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř led 02, 2008 10:36 am

Re: PATCH , NEFUNGUJE

Příspěvekod KurEcaK » úte srp 12, 2008 8:13 pm

Alarik píše:
KurEcaK píše:stahl jsem si vsechny patche spravnou verzi nainstaluju napise ze se nainstaloval pustim hru a je tam furt verze 1.0 a preinstalovat patch znova nejde ze uz tam pry je , co stim?? dik


Stáhnout ten patch nestačí. Jakmile ho stáhneš, musíš ho ještě nainstalovat tím, že poklepeš na jeho ikonku a dáš myslím "Otevřít" nebo "Uložit" (už to nevím přesně). Jestli jsi ale všechno dělal tak, jak to má být, tzn. jsi patch nejen stáhnul, ale i nainstaloval, tak to ti asi moc neporadím.



ano nainstaloval jsem ho
KurEcaK
 
Příspěvky: 3
Registrován: pon srp 11, 2008 9:40 pm

Re: PATCH , NEFUNGUJE

Příspěvekod Alarik » stř srp 13, 2008 1:56 pm

Tak to ti bohužel neporadím. Jedině zkusit reinstal, tzn. odinstalovat hru a pak znova nainstalovat a znova ty patche, ale jestli to pomůže nevím.
Uživatelský avatar
Alarik
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř led 02, 2008 10:36 am

Re: PATCH , NEFUNGUJE

Příspěvekod KurEcaK » stř srp 13, 2008 7:15 pm

Alarik píše:Tak to ti bohužel neporadím. Jedině zkusit reinstal, tzn. odinstalovat hru a pak znova nainstalovat a znova ty patche, ale jestli to pomůže nevím.


jenze ani to nejde, jo dik ze mi radis ale me neni 13let:p vse co tu pises vim uz tak xx let:D neco chytreho bych potreboval:p
KurEcaK
 
Příspěvky: 3
Registrován: pon srp 11, 2008 9:40 pm


Zpět na Obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků

cron