Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

Konec casu

Obecně k Heroes of Might and Magic V

Konec casu

Příspěvekod merrill » čtv črc 31, 2008 11:56 am

Díval jsem se snad na všechny dotazy, tak snad to zde není......Mám problém, že když hraju jakoukoliv mapu, tak po několika kolech mi to při konci dne spadne a i při opětovném loadnutí a dohraní dne úplně jinak, mě to stejně spadne. Padá to v jakékoliv mapě, pokaždý za jinak dlouho dobu hraní a s grafikou to není určitě, protože mám celkem dobrej comp a jede mi ta hra jinak v pohodě. PLEASE pomozte už mě to nebaví hrát, jen čekám, až to spadne
merrill
 
Příspěvky: 5
Registrován: čtv črc 31, 2008 11:42 am

Re: Konec casu

Příspěvekod Montezuma3 » čtv črc 31, 2008 3:33 pm

neco podobneho se mi stavalo ve hrach ze serie Commant and Conquer a take serie BFME. s tim rozdilem ze mi to nepadalo, ale vzdy se mi zborily vsechny budovy a ja prohral, tohle je asi jinej problem, ale muj tip na odstraneni, je ten jak jsem to vyresil ja = reinstal (odinstalovat a znova nainstalovat hru) :wink:
Uživatelský avatar
Montezuma3
 
Příspěvky: 201
Registrován: pon dub 14, 2008 8:39 pm

Re: Konec casu

Příspěvekod Mrakoplas » čtv črc 31, 2008 3:38 pm

Skus reinstall alebo stiahnut new patch ak to nepomoze a mas original tak by som sa obratil na technicku podporu CD Projektu. Ak nemas orig tak to bude crackom skus si najst iny, alebo si kup original :twisted:
Je jedno kde prave ste vzdy sa najde nejaky.....
Magor
Uživatelský avatar
Mrakoplas
 
Příspěvky: 199
Registrován: úte srp 29, 2006 11:59 am
Bydliště: Trnava

Re: Konec casu

Příspěvekod merrill » čtv črc 31, 2008 4:18 pm

Nebojte mam original a uvazuju o koupi datadisku.....asi zkusim ten reinstal, je pravda, ze driv me to nepadalo........jo tak diky
merrill
 
Příspěvky: 5
Registrován: čtv črc 31, 2008 11:42 am

Re: Konec casu

Příspěvekod Bušák » pát zář 05, 2008 2:13 pm

Jeste kdyztak vyskousej jjestli nemas opotrebovanou mechaniku ..stavalo se mi neco podobneho a nakonec sem zjistil ze uz mam opotrebovanou mechaniku (i kdyz komp mam dost dobrej) a ona nestiha cist data z disku .... :idea:
Uživatelský avatar
Bušák
 
Příspěvky: 456
Registrován: úte srp 05, 2008 11:36 am
Bydliště: České Budějovice


Zpět na Obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 návštevníků

cron