Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

Čeština a angličtina v Heroes 5

Obecně k Heroes of Might and Magic V

Čeština a angličtina v Heroes 5

Příspěvekod Tomik » pát dub 25, 2008 5:12 pm

Dnes sem si koupil Heroes 5 a oba datadisky, to co me doma cekalo bych přirovnal k totální katastrofě. Zjistil jsem ze je hra kompletně v češtině a ještě k tomu s dabingem. Těd nevím co mám dělat, pochybuju že se někde dá stáhnout angličtina, proč prostě nemohli dát na CD dodatečnou instalaci té češtiny jako třeba v heroes 3 complete.
achjo...
Tomik
 
Příspěvky: 1
Registrován: pát dub 25, 2008 5:07 pm

Re: Čeština a angličtina v Heroes 5

Příspěvekod Welshcorgi » pát kvě 15, 2009 3:25 pm

Jata píše:Když to někdo chce za každou cenu hrát v angličtině, má šanci si to objednat na zahraničních obchodech nebo určitě některý z českých eshopů anglickou verzi nabízí.


Pátrá pátrám ale marně. Sháním pro bráchu GOLD edition a nedávno mi jedna proklouzla na Aukru. Nemá někdo tip na obchod, kde by se dal GOLD v angličtině pořídit?
Welshcorgi
 
Příspěvky: 1
Registrován: pát kvě 15, 2009 3:15 pm

Re: Čeština a angličtina v Heroes 5

Příspěvekod konik » pon črc 13, 2009 10:28 am

Zdarek! Jakozto priznivce angl. verze, jsem si ji zakoupil v lednu 2009 v Gold edici z Anglie.
Konkretne od Games Heaven pres Amazon.co.uk. V ty dobe me stala cca 600 Kc vc. postovneho.
Ted ji tam prodavaji jini prodejci, jen si dej pozor aby posilali i mimo UK!!!
Cus
konik
 
Příspěvky: 12
Registrován: pát říj 05, 2007 10:09 am

Re: Čeština a angličtina v Heroes 5

Příspěvekod Zehir » pon črc 20, 2009 2:29 am

Nechápu, proč se tak z té české verze hnusíte?
I use all kind of magic, all kind of power, all kind of weapons. Everybody will need to be much powerfull then we are, because the Chaos isn't sleeping anytime and the Demons will do anything to destroy us. But as the highest shield I will stand against them and fight for the glory of Asha and Elemental Dragons. Let the magic be with us!
Uživatelský avatar
Zehir
 
Příspěvky: 1669
Registrován: pon kvě 26, 2008 6:24 pm
Bydliště: Celý Ashan, ale hlavně Al Safir.


Zpět na Obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků

cron