Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

Kdo má nej. jednotky???

Obecně k Heroes of Might and Magic V

Kdo má nej. jednotky???

Příspěvekod JoetheGreat » sob dub 07, 2007 12:41 pm

Podle vás ??? Já hraju za lidi a všude vidim jen kritiku na azyl !?
JoetheGreat
 
Příspěvky: 2
Registrován: sob dub 07, 2007 7:57 am

Re: Kdo má nej. jednotky???

Příspěvekod Alarik » sob led 26, 2008 5:10 pm

JoetheGreat píše:Podle vás ??? Já hraju za lidi a všude vidim jen kritiku na azyl !?


Jde o to, jak se to veme. Každá rasa má nějakou dobrou jednotku a nějakou horší. Někomu vyhovuje jiný styl boje, tak má raději jiné jednotky. A Azyl lidi kritizují jen proto, že za něj neumějí hrát nebo se prostě nedokážou přizpůsobit jeho jednotkám. Alespoň tak to vidím já.
Uživatelský avatar
Alarik
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř led 02, 2008 10:36 am

Re: Kdo má nej. jednotky???

Příspěvekod Beybe » sob led 26, 2008 7:16 pm

Alarik píše:
JoetheGreat píše:Podle vás ??? Já hraju za lidi a všude vidim jen kritiku na azyl !?


Jde o to, jak se to veme. Každá rasa má nějakou dobrou jednotku a nějakou horší. Někomu vyhovuje jiný styl boje, tak má raději jiné jednotky. A Azyl lidi kritizují jen proto, že za něj neumějí hrát nebo se prostě nedokážou přizpůsobit jeho jednotkám. Alespoň tak to vidím já.


Souhlas,já nerad přicházzím o jednotky , tudíž - Hvozd a Azyl.
This is my way DATTEBYO!


Zkuste na tohle kliknout:
http://www.monstersgame.cz/?ac=vid&vid=127091923
Uživatelský avatar
Beybe
 
Příspěvky: 182
Registrován: pon pro 31, 2007 2:10 pm

Re: Kdo má nej. jednotky???

Příspěvekod Rakšasa Raja » pon led 28, 2008 11:15 pm

Alarik píše:
JoetheGreat píše:Podle vás ??? Já hraju za lidi a všude vidim jen kritiku na azyl !?


Jde o to, jak se to veme. Každá rasa má nějakou dobrou jednotku a nějakou horší. Někomu vyhovuje jiný styl boje, tak má raději jiné jednotky. A Azyl lidi kritizují jen proto, že za něj neumějí hrát nebo se prostě nedokážou přizpůsobit jeho jednotkám. Alespoň tak to vidím já.


Já bych to spíš viděl tak, že lidé(jako rasa) sami sebe nechcou vidět
jako nejdokonalejší bytost na tomto světě, a někde v nitru své duše doufají, že tam někde v nekonečném vesmíru žijí nějaké jiné stvoření, které jsou mnohem inteligentnější a silnější než oni sami a jim se to tak líbí.Ale samozřejmě, že né všichni zastávají stejnou ideu.
A tak jsou sobě jako rasa omrzeni.Toť moje teorie :D
Academy rullez:twisted:
Heroes 5 nabírá s datadisky na svojí perfektnosti. Už se těším na Tribes of the East.
Uživatelský avatar
Rakšasa Raja
 
Příspěvky: 136
Registrován: pon čer 11, 2007 7:22 pm
Bydliště: Academy

Re: Kdo má nej. jednotky???

Příspěvekod zelot » stř dub 23, 2008 8:41 pm

No tak podle mě je to Necropolis ;), ale rad to stridam, protoze je nuda hrat furt za stejnej rod. I kdyz prvni rasou za kterou jsem hral byli Lidi. Je to takovy pohodovy rod, ale velice nudny, doporucuju pro zacatecniky.
Podle me je velice dulezita taktika, podle ktere si zvolite narod (jestli raci kouzlite nebo jste pro boj bez kouzel).
Uživatelský avatar
zelot
 
Příspěvky: 22
Registrován: stř dub 23, 2008 8:29 pm

Re: Kdo má nej. jednotky???

Příspěvekod Lief » čtv srp 20, 2009 12:32 am

azyl má dobrou schopnost cvičiště např.ze sedláku a lučištníku udělat pážata což je pak hoooooodně pážat, ale jinak asi nejsilnější jednotky ma dungeon, ale zase je jich nejmín.
Lief
 
Příspěvky: 4
Registrován: čtv srp 20, 2009 12:01 am

Re: Kdo má nej. jednotky???

Příspěvekod Zehir » čtv srp 20, 2009 9:19 am

Lief píše:azyl má dobrou schopnost cvičiště např.ze sedláku a lučištníku udělat pážata což je pak hoooooodně pážat, ale jinak asi nejsilnější jednotky ma dungeon, ale zase je jich nejmín.

Přispíváš brzo, po roku a něco. :mrgreen:
I use all kind of magic, all kind of power, all kind of weapons. Everybody will need to be much powerfull then we are, because the Chaos isn't sleeping anytime and the Demons will do anything to destroy us. But as the highest shield I will stand against them and fight for the glory of Asha and Elemental Dragons. Let the magic be with us!
Uživatelský avatar
Zehir
 
Příspěvky: 1669
Registrován: pon kvě 26, 2008 6:24 pm
Bydliště: Celý Ashan, ale hlavně Al Safir.

Re: Kdo má nej. jednotky???

Příspěvekod Dave_Jame » čtv srp 20, 2009 10:31 am

No A? Na téma se může vždicky navázat.

Tak osobně mi Azil nevyhovuje.. nemá dostatečnou jednotku o kterou se dá opřít

Nejlepší jednotka v kombinaci s hrdinou své rasy je dle mě Lávový Drak Kombinace silných schopnosti a runové magie stejně jak velice dobrou ultimátkou co se týče rasové schopnosti.
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Uživatelský avatar
Dave_Jame
Redaktor
 
Příspěvky: 1299
Registrován: ned lis 05, 2006 11:28 am

Re: Kdo má nej. jednotky???

Příspěvekod Zehir » čtv srp 20, 2009 2:58 pm

Dave_Jame píše:No A? Na téma se může vždicky navázat.

Tak osobně mi Azil nevyhovuje.. nemá dostatečnou jednotku o kterou se dá opřít

Nejlepší jednotka v kombinaci s hrdinou své rasy je dle mě Lávový Drak Kombinace silných schopnosti a runové magie stejně jak velice dobrou ultimátkou co se týče rasové schopnosti.

Proto asi Lávovému zakázali Runu draka.
I use all kind of magic, all kind of power, all kind of weapons. Everybody will need to be much powerfull then we are, because the Chaos isn't sleeping anytime and the Demons will do anything to destroy us. But as the highest shield I will stand against them and fight for the glory of Asha and Elemental Dragons. Let the magic be with us!
Uživatelský avatar
Zehir
 
Příspěvky: 1669
Registrován: pon kvě 26, 2008 6:24 pm
Bydliště: Celý Ashan, ale hlavně Al Safir.

Re: Kdo má nej. jednotky???

Příspěvekod Dave_Jame » čtv srp 20, 2009 10:23 pm

Zehir píše:
Dave_Jame píše:No A? Na téma se může vždicky navázat.

Tak osobně mi Azil nevyhovuje.. nemá dostatečnou jednotku o kterou se dá opřít

Nejlepší jednotka v kombinaci s hrdinou své rasy je dle mě Lávový Drak Kombinace silných schopnosti a runové magie stejně jak velice dobrou ultimátkou co se týče rasové schopnosti.

Proto asi Lávovému zakázali Runu draka.


Staciu runa Berserka, Výpadu, Nehmotnosti a Bojového šílenství
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Uživatelský avatar
Dave_Jame
Redaktor
 
Příspěvky: 1299
Registrován: ned lis 05, 2006 11:28 am

Re: Kdo má nej. jednotky???

Příspěvekod Zehir » pát srp 21, 2009 5:08 am

Mě se jednou stala taková chyba, ale pomohla mi. Pán ohně měl moji runu bojové zuřivosti a já ho poslal bojovat proti jednotce a přitom se dostal těsně k bráně. A on mi sejmul i tu bránu a ta se rozpadla. Vypadala ta animace docela zajímavě.
I use all kind of magic, all kind of power, all kind of weapons. Everybody will need to be much powerfull then we are, because the Chaos isn't sleeping anytime and the Demons will do anything to destroy us. But as the highest shield I will stand against them and fight for the glory of Asha and Elemental Dragons. Let the magic be with us!
Uživatelský avatar
Zehir
 
Příspěvky: 1669
Registrován: pon kvě 26, 2008 6:24 pm
Bydliště: Celý Ashan, ale hlavně Al Safir.


Zpět na Obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků

cron