Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

Prosba o pomoc, zakysnul jsem na bugu

Obecně k Heroes of Might and Magic V

Prosba o pomoc, zakysnul jsem na bugu

Příspěvekod rach » úte úno 02, 2010 12:26 am

Ahoj,

hraju H5 v 1.0. Ve třetí kampani za nekro se mi neotevře portál abych mohl jít za cyrem. Mám vše splněno, pobito. PLS můžete mi dát někdo save na začátek příští mise nebo poradit? Vypadá to na nějaký bug, nemám sílu to procházet znova....

Díky
rach
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte úno 02, 2010 12:21 am

Re: Prosba o pomoc, zakysnul jsem na bugu

Příspěvekod Alarik » úte úno 02, 2010 1:29 pm

A měl jsi shromážděných těch 20 Kostěných draků už před tím, než jsi ten úkol dostal, nebo až potom? Musíš je shromáždit před tím, než zaútočíš na tu poslední posádku (resp. než dostaneš onen úkol), jinak se dál nedostaneš.
Jinak doporučuji stáhnout všechny patche až po nejnovější (1.60). Tím dost možná předejdeš mnoha zásekům ve hře.
Uživatelský avatar
Alarik
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř led 02, 2008 10:36 am

Re: Prosba o pomoc, zakysnul jsem na bugu

Příspěvekod rach » stř úno 03, 2010 9:26 am

Ahoj, díky za radu ale bylo to něco jiného. Už nebudu pátrat co.... Fajku za draky jsem měl splněnou. Nevím čím to bylo, nacheatoval jsem si armádu 9999 od kadého a prošel to rychle znovu. Pak to sedlo.

Heroes mám koupené CZ v 1.6 jenže ty mi sekají počítač (i když s grafikou sapphire 5750 by rozhodně neměly). Takže hraju anglickou 1.0 ta chodí bez problémů. Hraju s klukem (5 let) a až na ty bugy typu že nesmíš zničit kruh druidů dřív než dostaneš úkol je to sqělá hra..... I když hraní za peklo se mu líbilo víc...
rach
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte úno 02, 2010 12:21 am

Re: Prosba o pomoc, zakysnul jsem na bugu

Příspěvekod Alarik » stř úno 03, 2010 11:58 am

Ony ty patche právě dost bugů odstraňují, třeba zrovna ten s tím druidským kruhem.
Uživatelský avatar
Alarik
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř led 02, 2008 10:36 am


Zpět na Obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 34 návštevníků

cron