Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

pomoc - část dobývání

Obecně k Heroes of Might and Magic V

pomoc - část dobývání

Příspěvekod Jezek » pon lis 23, 2009 9:08 pm

nemohu překonat část dobývání, kde musím pokořit tři hrady a odolat nájedům nepřátel včetně vůdce gilfera nebo jak se jmenuje.. jakým způsobem tuto část překonat, trápím se a trápím..díky
Jezek
 
Příspěvky: 7
Registrován: pon lis 23, 2009 8:59 pm

Re: pomoc - část dobývání

Příspěvekod Jezek » pon lis 23, 2009 9:12 pm

v ideálním případě mi popiště jak na tuto část, díky díky všem za postřehy.... už se v této části nepřetržitě trápím 3 měsíce a stále nic, dle mého soudu jsem už vyzkoušel vše....
Jezek
 
Příspěvky: 7
Registrován: pon lis 23, 2009 8:59 pm

Re: pomoc - část dobývání

Příspěvekod Alarik » úte lis 24, 2009 4:53 pm

Jestli jsi tak ještě neučinil, tak si nainstaluj všechny patche až po ten nejnovější (asi v patchi 1.3 je ta mise zjednodušena). Jakmile s Agraelem porazíš Gilraena, pokračuj dál v cestě (samozřejmě pokud budeš mít málo vojáků, tak se vrať do města a naverbuj nové, ale nečekej déle jak týden). Prvního města si nevšímej a pokračuj cestou nahoru. Jeď rovnou ke kruhu druidů, který by ti v budoucnu dělal největší potíže. Klidně Druidy pobij i za cenu větších ztrát (úkol zničit kruh drudů se sice má objevit až později, ale když je vyřídíš hned, ani se ti neobjeví a bude považován za splněný). Pokud ti zbylo ještě dost vojáků, zajmi hrad na západě a pokus se eliminovat všechny nepřátele v okolí (budou tam asi tak 1-2 hrdinové). Potom se vrať do svého města a naverbuj nové vojáky, kteří se ti tam mezitím nashromáždili (doporučuji pořídit si Paní sukub, protože s nimi uděláš v nepřátelských řadách mnohem více škod než se Sukubami). Moc se nezdržuj a jeď zase ven. Teď už můžeš to první město obsadit. Také jestliže máš u Agraela destruktivní magii, měl bys ve všech svých městech vystavět věž kouzel na maximum (v pekle to jde jenom na 2. nebo 3. úroveň, ale ve hvozdech až na 5). Teď už by ti zelený neměl dělat moc velké potíže a měl by jít porazit relativně dobře.
Uživatelský avatar
Alarik
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř led 02, 2008 10:36 am

Re: pomoc - část dobývání

Příspěvekod Jezek » úte lis 24, 2009 6:16 pm

díky za krásně popsaný postup, ale mám ještě jeden velmi zásadní problém....:):):)... jsem hráč začátečník a hra mě docela pohltila a totéž platí o komplu. Jsem zmatenej tvým výrazem " nainstaluj všechny patche až po ten nejnovější (asi v patchi 1.3 je ta mise zjednodušena) ". Co to je? jsem tak trochu mimo..:):)..díky...hru jsem dostal při zakoupení komplu.. ještě jednou díky
Jezek
 
Příspěvky: 7
Registrován: pon lis 23, 2009 8:59 pm

Re: pomoc - část dobývání

Příspěvekod Jezek » úte lis 24, 2009 8:17 pm

zdar, tak jsem našel ty patche doufám, že dobře od 1.1 až 1.6.... nevím jestli jsem stáhnul ty dobré download standart CZ verze ... jak poznám, že ji mám naistalovanou ve hře?
Jezek
 
Příspěvky: 7
Registrován: pon lis 23, 2009 8:59 pm

Re: pomoc - část dobývání

Příspěvekod Jezek » stř lis 25, 2009 12:39 pm

tak jsem si je naistaloval a nyní hraji, zatím to vypadá dobře, no uvidíme...díky
Jezek
 
Příspěvky: 7
Registrován: pon lis 23, 2009 8:59 pm

Re: pomoc - část dobývání

Příspěvekod Alarik » stř lis 25, 2009 1:22 pm

V levém dolním rohu v hlavním menu je napsáno "Verze 1.X" (kde "X" představuje označení právě používaného patche). A změny v patchi se ti projeví až po restartu mapy, takže je možné, že když si nahraješ nějakou starší uloženou pozici (kdy jsi hrál ještě bez patche), bude vše vypadat jako před intalací patche.
Uživatelský avatar
Alarik
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř led 02, 2008 10:36 am

Re: pomoc - část dobývání

Příspěvekod Jezek » stř lis 25, 2009 11:43 pm

supr.... hrou jsem přešel prakticky bez prolémů, počkal jsem na zničení fenixe, pomlátil jsem druidy, obsadil všechny hrady a nakonec jsem udělal i Gilraena, ale bohužel jsem hru neukončil, jelikož prý nemám splněný úkol - znič zdroj druidské magie. Prosím tě co to má být? lítám po mapě a na nic jsem nenarazil.... kurňa, půlnoc na krku a mise není stále vyřešena, díky za zprávičku
Jezek
 
Příspěvky: 7
Registrován: pon lis 23, 2009 8:59 pm

Re: pomoc - část dobývání

Příspěvekod Jezek » čtv lis 26, 2009 1:06 pm

zdarec, tak jsem nakonec musel začít od znova cca poloviny hry a druidy jsem chvíli nechal na pokoji a to do doby, kdy jsem dostal úkol je zničit... poté jsem se pral a dobýval města, nejvíce mě překvapil Gilraen, který se zbavil prakticky všech bojovník a přenechal je jiných dvou pomocníkům. Takhle jsem ho rychle zničil a stačilo vyčkat na chybičku nabuených dvou pomocníků až opustí neboli trochen se vzdálí od jejich města a poté jsem v poho misi uhrál.................JUPÍIIIIIIÍ...........bez naistalovaných patche bych misi asi nikdy nezahrál.... urá na tu čtvrtou, díky za info
Jezek
 
Příspěvky: 7
Registrován: pon lis 23, 2009 8:59 pm

Re: pomoc - část dobývání

Příspěvekod Alarik » čtv lis 26, 2009 3:07 pm

Já jsem tu misi původně (když jsem Heroes V hrál poprvé) dohrál i bez patche, ale je pravda, že to byla jedna z nejtěžších map, takže ji v patchi raději zjednodušili.
Uživatelský avatar
Alarik
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř led 02, 2008 10:36 am

Re: pomoc - část dobývání

Příspěvekod drsnak » sob led 08, 2011 2:55 pm

ME JAAKO TEZKA NEPRISLA I KDYZ jsem ji hrral taky bez patchu
vyhral jsem ji hned napoprvi
a nevim proc umiho kruhu druidu byli jen 4druidove a 1 ent a to jsem mel vsechny mesta
a porazil jsm gylraena


bezz patchu jsem hral vseech 6kampani takze kazda mise bez patchu de
1.jsou nekromanti
2.jsou trpasilci
3.jsou temní s lesními elfy
4.jsou čarodějové
5.jsou skřeti
6.je azyl s peklem
ale je to pro to že za některý rasy radši hraju
to je můj pohled ,každý má pohled jiný .
Jinak jsou vyvážený


Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
drsnak
 
Příspěvky: 137
Registrován: ned kvě 09, 2010 6:17 pm
Bydliště: ashan


Zpět na Obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 39 návštevníků

cron