Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

nejde spusti hra přes hamachi

Obecně k Heroes of Might and Magic V

nejde spusti hra přes hamachi

Příspěvekod nanina » sob říj 06, 2007 9:50 am

Prosím vás chtěla jsem si s kámoškou zapařit HEROES V po netu přes hamachi, ale nějak se nemůžeme spojit.. Jak to udělat? Když jedna v local network vytvoří hru, tak ta druhá tam stále nemá join, takže se nepřipojí.. Jak na to? :?
nanina
 
Příspěvky: 5
Registrován: sob říj 06, 2007 9:48 am

Příspěvekod Ricci-v » úte říj 09, 2007 10:53 am

Ahoj a proč to nehrajete přes ubi.com?
Ricci-v
 
Příspěvky: 7
Registrován: úte říj 02, 2007 2:27 pm

Příspěvekod nanina » úte říj 09, 2007 4:30 pm

Ricci-v píše:Ahoj a proč to nehrajete přes ubi.com?

K tomu je třeba cd-key k internetovému hraní a ten já jaksi nemám :oops: Zjistila jsem ale, že problém není ve hře, ale v Hamachi :( Nějak mi blbne připojení a nevím co s tím :roll:
nanina
 
Příspěvky: 5
Registrován: sob říj 06, 2007 9:48 am

Příspěvekod Ricci-v » stř říj 10, 2007 1:02 am

Aha chápu, Měl jsem problém z H3 a návod najdeš v ve fóru pro H3 jinak jsem se chtěl zeptat jestli máte s kámoškou vitvořenou síť přes Hamachi a jestli jste v zeleném? :wink:
Ricci-v
 
Příspěvky: 7
Registrován: úte říj 02, 2007 2:27 pm

Příspěvekod nanina » stř říj 10, 2007 6:33 am

Ricci-v píše:Aha chápu, Měl jsem problém z H3 a návod najdeš v ve fóru pro H3 jinak jsem se chtěl zeptat jestli máte s kámoškou vitvořenou síť přes Hamachi a jestli jste v zeleném? :wink:

Síť jsme si vytvořili.. Normálně všechno svítí zeleně, tak jak má.. ale je tam jeden problém.. Ona když na mě v hamachi klikne, tak se jí objeví černé okno, kde prostě jsou nějaký ty data, co tam mají být.. Jenže když to samé udělám já, tak mi to pořád jen hlásí vypršel časový limit žádosti.. Takže problém bude v tom hamachi :(
nanina
 
Příspěvky: 5
Registrován: sob říj 06, 2007 9:48 am

Příspěvekod Ricci-v » stř říj 10, 2007 10:23 am

Tak se ještě zeptám: nepoužíváte nějaký Firewall :?:
Ricci-v
 
Příspěvky: 7
Registrován: úte říj 02, 2007 2:27 pm

Příspěvekod nanina » stř říj 10, 2007 1:22 pm

Ricci-v píše:Tak se ještě zeptám: nepoužíváte nějaký Firewall :?:

Vypla jsem firewall i antivir a pořád to nešlo.. Spojila jsem se akorát s přítelem přes Hamachi, s nikým jiným.. Jenže s přítelem máme propojený PC přes router, takže to jde asi právě proto... Přitom s ním zrovna hamachi nepotřebuju, protože to jde i normálně po síti...
nanina
 
Příspěvky: 5
Registrován: sob říj 06, 2007 9:48 am

Příspěvekod Ricci-v » čtv říj 11, 2007 10:37 am

Tak to nevím a nemám možno to s někým zkusit. Teď mě tak napadlo a co odpojit ten router? :?:
Ricci-v
 
Příspěvky: 7
Registrován: úte říj 02, 2007 2:27 pm

Příspěvekod nanina » čtv říj 11, 2007 12:56 pm

Ricci-v píše:Tak to nevím a nemám možno to s někým zkusit. Teď mě tak napadlo a co odpojit ten router? :?:

Jenže odpojit router není tak jednoduchý.. Nebo spíš není jednoduchý ho pak znovu zprovoznit... Když jsem ho připojovali, tak nám zabralo dost času, než jsme přišli na to, co máme udělat a nebýt známý, která má ten stejný router, tak bysme počítače propojený vůbec neměli.. :(

Navíc bez routeru nebudu připojená k internetu, takže se nepřipojím ani přes hamachi přece..
nanina
 
Příspěvky: 5
Registrován: sob říj 06, 2007 9:48 am

Re: nejde spusti hra přes hamachi

Příspěvekod Gothian » úte čer 17, 2008 10:50 am

Mám ten samej problém s hamachi, sme spolu, hodí mi to od nej ping 20 a další už vyprchává, když založím tak tam je at se to udela jakkoli jen vytvorit, pripojit vubec tuknout nejde... nevím co stim už, není to tím, že mám visty? ale on má vlastne xp
Gothian
 
Příspěvky: 20
Registrován: úte čer 17, 2008 7:53 am

Re: nejde spusti hra přes hamachi

Příspěvekod Ornella » úte čer 17, 2008 1:20 pm

tak to zkuste přes místní síť.
Obrázek
Uživatelský avatar
Ornella
 
Příspěvky: 307
Registrován: pát bře 14, 2008 11:42 am
Bydliště: Temple of Lahmian sisterhood-the best Family of Vampires,Lahmia the city of Vampires,Old World

Re: nejde spusti hra přes hamachi

Příspěvekod Gothian » stř čer 18, 2008 6:30 am

Myslíš jako ve trojkách jo? Ale v 5kách ani neni kam zadat IP, proste nevim jak to valý nebo co... v trojkách to šlo hrozne lehce tady mi to ani jemu nenabídne najít nebo pripojit...
Gothian
 
Příspěvky: 20
Registrován: úte čer 17, 2008 7:53 am

Re: nejde spusti hra přes hamachi

Příspěvekod R!P » úte srp 19, 2008 7:46 am

Já měl podobný problém z hamachi ale nakonec sem to vyřešil tak , že se m vypnul antivir + firewall ale hlavně v HAMACHI když dáte Nastavení: přítomnost (taková packa úplně dole..) tak sem tam neměl zaškrtnuto Přítomnost v síti...
R!P
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte srp 19, 2008 7:42 am

Re: nejde spusti hra přes hamachi

Příspěvekod PR0M4N » ned črc 10, 2011 10:29 pm

Zdravím, hraju HOMAM 5 standart collectors edici staženou z netu a hraju stejnou verzi 1.6 po hamachi a já mám XP SP 3 a druhá strana má Win 7 ( visty a nastavení pro hamachi musí být stejné! ) dám vám tedy malej návod jak na to:
1)nejlepe 2 hamachi verze stejné ( nejnovejsi hamachi2)
2)firewall zapnout a dát výjimku pro hamachi (případně vypnout u obou stran , doporučuji nastavit výjimky )
3) u vist nebo Win 7 je duležité nastavit v nastavení adaptéru ( pokročilá nastavení ) změnit hodnoty, a to tak, že : 1)Centrum sítí-> Hamachi -> Vlastnosti -> Pokročilá Nastavení a tam nastavit místo 9000 dáš jen 10 a restartuješ PC případne tu je video návod : http://www.youtube.com/watch?v=Sfr8PoJ3mOQ
4)Local game a hraješ jeden založí a jedeš
5)napíšeš mail nebo zprávu a urcite to pujde páč hlavni chyba je v nastavení :D
Look enjoy game :mrgreen:
If you like war lets play !
Uživatelský avatar
PR0M4N
 
Příspěvky: 1
Registrován: ned črc 10, 2011 2:36 pm


Zpět na Obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků

cron