Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

Stojí patch 1.2 za instalaci?

Obecně k Heroes of Might and Magic V

Stojí patch 1.2 za instalaci?

Ano (jakýkoli jazyk)
15
50%
Ano, ale jen cizojazyčná (např. En)
4
13%
Ne
11
37%
 
Celkem hlasů : 30

Příspěvekod Destabilizator » úte črc 25, 2006 9:54 am

2Wodka: co ja vim tak Sumracnyj Dozor (je to tak?) v CZ je, nebot mam vsecky 3 knizky v CZ na policce :lol: + filmx Night watch a Day watch (dvdripy)
Obrázek
Uživatelský avatar
Destabilizator
Čestný člen
 
Příspěvky: 256
Registrován: sob kvě 20, 2006 11:26 am

Příspěvekod Wodka » úte črc 25, 2006 10:20 am

Destabilizator píše:2Wodka: co ja vim tak Sumracnyj Dozor (je to tak?) v CZ je, nebot mam vsecky 3 knizky v CZ na policce :lol: + filmx Night watch a Day watch (dvdripy)


ty brďo, fakt jo? Filmy mám taky, ale o tšch knížkách jsem nevěděl :( Beru zpět co jsem předtím řekl. Dost o knihách :)
"Пошел ты!"
Uživatelský avatar
Wodka
 
Příspěvky: 160
Registrován: úte kvě 23, 2006 1:11 pm

Příspěvekod cabannos » pát črc 28, 2006 6:58 am

Tak sem klikl na "ne" No a to z prosteho duvodu. Hra. ktera mi bezela nadherne svizne, je ted zasekana jak nase politicka scena. Humus nejvetsi, nemohu se na to divat. Radsi at Nival zadne chyby neopravuje, opravi jednu, dve a deset jich tam nadela. :roll:
Uživatelský avatar
cabannos
 
Příspěvky: 75
Registrován: ned čer 18, 2006 8:40 am

Příspěvekod Wodka » pát črc 28, 2006 8:06 am

cabannos píše:Tak sem klikl na "ne" No a to z prosteho duvodu. Hra. ktera mi bezela nadherne svizne, je ted zasekana jak nase politicka scena. Humus nejvetsi, nemohu se na to divat. Radsi at Nival zadne chyby neopravuje, opravi jednu, dve a deset jich tam nadela. :roll:


Já si ten patch zatím nenainstaloval.... já ty heroesy vlastně už přes týden nehrál... ale jak to tady vidím - nainstaluju si ho (někdy), skouknu hru a buď si ho nechám, nebo vrátím instalaci zpátky...
"Пошел ты!"
Uživatelský avatar
Wodka
 
Příspěvky: 160
Registrován: úte kvě 23, 2006 1:11 pm

Příspěvekod Kat » pát črc 28, 2006 8:23 am

Mě nepřijde hnusná, nebo nějak moc zabugovaná (třeba mám lepší verzi...? Asi ne :) ), ale poněkud... nudná (ta hra). Například teď, když se mám rozhodnout mezi knížkou (mimochodem - Soumračná hlídka, resp. 3. díl trilogie Noční hlídka, Denní hlídka a Soum. hlídka - je fakt super. Škoda, že není v češtině, myslím, že by se tu hodně ujala) a H5 - vítězí kniha. A to mám ještě na notebooku Perryho Rhodana...a to je silná konkurence...


jj,přesně tak,je nudná,nevydržím u ní dlouho sedět jako to bylo u předchozích dílů
Příběh v kampani je už takový ,,ohraný."A i tak celkově mě nějak nezaujala.
Uživatelský avatar
Kat
 
Příspěvky: 617
Registrován: čtv led 12, 2006 5:14 pm
Bydliště: Jablunkov

Příspěvekod Wodka » pát črc 28, 2006 9:29 am

jetli to není tím, že už neměli co nabídnout... ? Po výborné trojce zariskovali, udělali 4 (dle mého výborně) a teď se jen vezou... ale aspoň tak... Kdyby tu hru prodávali za 200kč, neměl bych nic proti a vůbec bych si nestěžoval :)
"Пошел ты!"
Uživatelský avatar
Wodka
 
Příspěvky: 160
Registrován: úte kvě 23, 2006 1:11 pm

Příspěvekod Kat » pát črc 28, 2006 9:58 am

Wodka píše:jetli to není tím, že už neměli co nabídnout... ? Po výborné trojce zariskovali, udělali 4 (dle mého výborně) a teď se jen vezou... ale aspoň tak... Kdyby tu hru prodávali za 200kč, neměl bych nic proti a vůbec bych si nestěžoval :)

jj,navíc nedali barbary do hry,aby měli větší jistotu,že si lidí koupí jejich datadisk,takže jim jde hlavně o prachy
Datadisk si ale určitě nekupuju,stáhnu si ho s čistým svědomím. :lol:
Uživatelský avatar
Kat
 
Příspěvky: 617
Registrován: čtv led 12, 2006 5:14 pm
Bydliště: Jablunkov

Příspěvekod Mixin » pát črc 28, 2006 10:24 am

To stěmi gremliny si myslím, že spíš napáchali chybu oni, protože kdyby mělo jít o opravu aby to bylo vyvážené, tak by to snad napsali co patch mění. I když se mi zdá, že člověk u nich nikdy neví. A jinak tyhle věci okolo jednotek, spíš berte jako výzvu jak to jinak překonat a zlepšit se díky tomu s něčím úplně jiným. :wink:
Uživatelský avatar
Mixin
 
Příspěvky: 195
Registrován: čtv črc 27, 2006 6:09 pm
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod Wodka » sob črc 29, 2006 7:57 pm

Kat píše:jj,navíc nedali barbary do hry,aby měli větší jistotu,že si lidí koupí jejich datadisk,takže jim jde hlavně o prachy
Datadisk si ale určitě nekupuju,stáhnu si ho s čistým svědomím. :lol:


Toť pravda. S obojím souhlasím. A čekám na karavany...ale to asi nepřijde :(
"Пошел ты!"
Uživatelský avatar
Wodka
 
Příspěvky: 160
Registrován: úte kvě 23, 2006 1:11 pm

Příspěvekod cabannos » pon črc 31, 2006 7:47 am

Wodka píše:Toť pravda. S obojím souhlasím. A čekám na karavany...ale to asi nepřijde :(


Karavana asi ne, ale Nival napsal ze pracuje na alternative. :shock:
Uživatelský avatar
cabannos
 
Příspěvky: 75
Registrován: ned čer 18, 2006 8:40 am

Příspěvekod Wodka » pon črc 31, 2006 10:13 am

Každopádně - patch 1.2 si instalovat nebudu. Kdybych měl silnější mašinu - možná bych si ho nainstaloval. Kdyby mě ještě bavil... tak možná taky. Ale už 2 týdny abstinuju a nemám abstinenční příznaky :( Perry Rhodan Heroesy válcuje :)
"Пошел ты!"
Uživatelský avatar
Wodka
 
Příspěvky: 160
Registrován: úte kvě 23, 2006 1:11 pm

Příspěvekod Zaity » úte srp 08, 2006 5:06 pm

taky nějak u H5 nemůžu dlouho vydržet nevím čím to je ale třeba u H3 nebo H4 jsem proseděl dlouho nechapu
Uživatelský avatar
Zaity
Čestný člen
 
Příspěvky: 261
Registrován: stř črc 12, 2006 2:37 pm

Příspěvekod Iris » ned srp 13, 2006 11:52 pm

aky nějak u H5 nemůžu dlouho vydržet nevím čím to je ale třeba u H3 nebo H4 jsem proseděl dlouho nechapu

Tak nějak to poukazuje na kvalitu hry....
Uživatelský avatar
Iris
 
Příspěvky: 144
Registrován: pát čer 23, 2006 8:05 pm

Předchozí

Zpět na Obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron