Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

Patch 1.41 a HoF 2.1

Obecně k Heroes of Might and Magic V

Patch 1.41 a HoF 2.1

Příspěvekod MireCZek » úte led 30, 2007 12:49 am

Tak jsem si je teď právě oba dostáhl :lol: a rychle si pustim HoF a pořádně projedu ty změny v nekru a výcviku :P

A CO VY? Už máte? Už zkoušíte? Jste nadšení nebo zhnusení? :idea:
MireCZek
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte led 30, 2007 12:46 am

Re: Patch 1.41 a HoF 2.1

Příspěvekod David » úte led 30, 2007 4:21 am

Ja uz to stahuji, ale zkouset budu az zitra (dneska) :-)
David
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte led 10, 2006 4:27 pm

Příspěvekod TomKQT » úte led 30, 2007 10:10 am

Já už bohužel datadisk dojel i se všemi mapami :cry:
Zatím necítím potřebu se k němu vracet, ale později to asi příjde.
TomKQT
 
Příspěvky: 97
Registrován: stř srp 16, 2006 11:53 am

:D

Příspěvekod MireCZek » úte led 30, 2007 11:34 am

No tak to doporučuju si aspoň na jedný mapě vyzkoušet hru za necra :shock:
MireCZek
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte led 30, 2007 12:46 am

Re: :D

Příspěvekod Neo » úte led 30, 2007 12:51 pm

MireCZek píše:No tak to doporučuju si aspoň na jedný mapě vyzkoušet hru za necra :shock:


Jakto? Jeto dobrý nebo ne?
Uživatelský avatar
Neo
 
Příspěvky: 36
Registrován: sob led 27, 2007 7:48 pm

Re: :D

Příspěvekod Necroman » úte led 30, 2007 3:18 pm

MireCZek píše:No tak to doporučuju si aspoň na jedný mapě vyzkoušet hru za necra :shock:
V Hammers of Fate v kampaních nikde na nekra nenarazíš ani z daleka, což je imho škoda... ale podle těch změn, co jsem četl, je to celkem zásadní věc, omezení možností vyvolávání jednotek nekromancií pomocí přidělené "temné energie".
So sayeth the Wise Alaundo
Uživatelský avatar
Necroman
 
Příspěvky: 15
Registrován: pát led 12, 2007 8:39 pm

Re: :D

Příspěvekod golem » úte led 30, 2007 5:29 pm

Necroman píše:
MireCZek píše:No tak to doporučuju si aspoň na jedný mapě vyzkoušet hru za necra :shock:
V Hammers of Fate v kampaních nikde na nekra nenarazíš ani z daleka, což je imho škoda... ale podle těch změn, co jsem četl, je to celkem zásadní věc, omezení možností vyvolávání jednotek nekromancií pomocí přidělené "temné energie".


No hlavně když jsem zkoušel bez tohoto patche hrat mapu za nekromanty v Hammers, tak to neslo, protoze pri oblehani meho hradu to vzdy zuchlo. Takze jsem tu hru zatim ulozil k ledu. O vikendu zkusim jestli to pada i s tim patchem , jinak to odistaluju. (pripadne zkusim za 250 prodat CZ original Hammer)
golem
 
Příspěvky: 10
Registrován: pát črc 21, 2006 1:48 pm

Re: :D

Příspěvekod Neiffin » pon úno 05, 2007 10:22 am

Necroman píše:
MireCZek píše:No tak to doporučuju si aspoň na jedný mapě vyzkoušet hru za necra :shock:
V Hammers of Fate v kampaních nikde na nekra nenarazíš ani z daleka, což je imho škoda... ale podle těch změn, co jsem četl, je to celkem zásadní věc, omezení možností vyvolávání jednotek nekromancií pomocí přidělené "temné energie".


Tak jsem zkoušel hrát za nekrouše v jedné generované mapě a je to vcelku zajímavá věc ta temná energie. Kostějové už tak nepřibývají, ale dá se oživit i pokročilé jednotky, záleží na soupeři. Někdy neoživíš nic, protože máš u hera plné stavy jednotek. Můžu říct, že to hru za nekro celkem oživilo :D
Neiffin
 
Příspěvky: 16
Registrován: pon zář 25, 2006 12:11 pm


Zpět na Obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 návštevníků