Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

Kdo je sympaťák?

Obecně k Heroes of Might and Magic V

Která z těchto postav je vám nejsympatyčtější?

Isabela
2
7%
Godrik
4
13%
Markal
2
7%
Fidan
1
3%
Agrael
6
20%
Biara
7
23%
Raelag
4
13%
Shadya
2
7%
Zehir
2
7%
 
Celkem hlasů : 30

Re: Kdo je sympaťák?

Příspěvekod Alarik » úte črc 15, 2008 5:28 am

Zehir píše:
Alarik píše:
Zehir píše:To máš asi pravdu, uvaž kdybych vypadal hnusně, kdo by za mně chtěl hrát že :lol:


To už bys asi nebyl tolika lidem sympatický. :)


Jo a navíc bych tu možná ted byl za úplně jiného hrdinu. :D :D :D


A to by přeci nebylo dobré. Místo Zehira si povídat s nějakým špinavcem. To bych ti teda vůbec nezáviděl :P .
Uživatelský avatar
Alarik
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř led 02, 2008 10:36 am

Re: Kdo je sympaťák?

Příspěvekod Zehir » úte črc 15, 2008 5:34 am

Možná že bys vypadal hůř než já, jen si představ, v kampaních za TOE, nejprve pojedeš za nějakého skřeta, který má zmutovanou hlavu jako po výbuchu bomby, pak za nějakou shnilou kost, následně uřvaného skřeta číslo 2, a na závěr lahůdka JÁ, který nosím místoo pláště nějaký hadr a nemám ani na boty.:D :D :D
I use all kind of magic, all kind of power, all kind of weapons. Everybody will need to be much powerfull then we are, because the Chaos isn't sleeping anytime and the Demons will do anything to destroy us. But as the highest shield I will stand against them and fight for the glory of Asha and Elemental Dragons. Let the magic be with us!
Uživatelský avatar
Zehir
 
Příspěvky: 1669
Registrován: pon kvě 26, 2008 6:24 pm
Bydliště: Celý Ashan, ale hlavně Al Safir.

Re: Kdo je sympaťák?

Příspěvekod Alarik » úte črc 15, 2008 5:38 am

Zehir píše:Možná že bys vypadal hůř než já, jen si představ, v kampaních za TOE, nejprve pojedeš za nějakého skřeta, který má zmutovanou hlavu jako po výbuchu bomby, pak za nějakou shnilou kost, následně uřvaného skřeta číslo 2, a na závěr lahůdka JÁ, který nosím místoo pláště nějaký hadr a nemám ani na boty.:D :D :D


Mohlo by se to jmenovat "Heroes of might and magic V: Tribes of the East aneb hezké hrdiny zde nepatkáte" :lol: .
Uživatelský avatar
Alarik
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř led 02, 2008 10:36 am

Re: Kdo je sympaťák?

Příspěvekod Zehir » úte črc 15, 2008 5:39 am

Alarik píše:
Zehir píše:Možná že bys vypadal hůř než já, jen si představ, v kampaních za TOE, nejprve pojedeš za nějakého skřeta, který má zmutovanou hlavu jako po výbuchu bomby, pak za nějakou shnilou kost, následně uřvaného skřeta číslo 2, a na závěr lahůdka JÁ, který nosím místoo pláště nějaký hadr a nemám ani na boty.:D :D :D


Mohlo by se to jmenovat "Heroes of might and magic V: Tribes of the East aneb hezké hrdiny zde nepatkáte" :lol: .


Zkrátka a jasně my MUSÍME BÝT KRÁSNÍ, já osobně si taky beru hrdiny co se mi líbí, nikdy jsem si za nekropoli třeba nevzal Orsna, pána zombie.
I use all kind of magic, all kind of power, all kind of weapons. Everybody will need to be much powerfull then we are, because the Chaos isn't sleeping anytime and the Demons will do anything to destroy us. But as the highest shield I will stand against them and fight for the glory of Asha and Elemental Dragons. Let the magic be with us!
Uživatelský avatar
Zehir
 
Příspěvky: 1669
Registrován: pon kvě 26, 2008 6:24 pm
Bydliště: Celý Ashan, ale hlavně Al Safir.

Re: Kdo je sympaťák?

Příspěvekod Alarik » úte črc 15, 2008 5:42 am

Zehir píše:
Alarik píše:
Zehir píše:Možná že bys vypadal hůř než já, jen si představ, v kampaních za TOE, nejprve pojedeš za nějakého skřeta, který má zmutovanou hlavu jako po výbuchu bomby, pak za nějakou shnilou kost, následně uřvaného skřeta číslo 2, a na závěr lahůdka JÁ, který nosím místoo pláště nějaký hadr a nemám ani na boty.:D :D :D


Mohlo by se to jmenovat "Heroes of might and magic V: Tribes of the East aneb hezké hrdiny zde nepatkáte" :lol: .


Zkrátka a jasně my MUSÍME BÝT KRÁSNÍ, já osobně si taky beru hrdiny co se mi líbí, nikdy jsem si za nekropoli třeba nevzal Orsna, pána zombie.


Já si ve vlastní hře vybírám podle schopností. Za nekropoli si třeba beru Vladimira (i když se mi nelíbí), protože umí lépe oživovat.
Uživatelský avatar
Alarik
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř led 02, 2008 10:36 am

Re: Kdo je sympaťák?

Příspěvekod Zehir » úte črc 15, 2008 5:44 am

Já si zase beru Deidre, protože mít s ní HRŮZNÉ KVÍLENI, tak je naprosta borka v tomto oboru.
I use all kind of magic, all kind of power, all kind of weapons. Everybody will need to be much powerfull then we are, because the Chaos isn't sleeping anytime and the Demons will do anything to destroy us. But as the highest shield I will stand against them and fight for the glory of Asha and Elemental Dragons. Let the magic be with us!
Uživatelský avatar
Zehir
 
Příspěvky: 1669
Registrován: pon kvě 26, 2008 6:24 pm
Bydliště: Celý Ashan, ale hlavně Al Safir.

Re: Kdo je sympaťák?

Příspěvekod Alarik » úte črc 15, 2008 5:46 am

Zehir píše:Já si zase beru Deidre, protože mít s ní HRŮZNÉ KVÍLENI, tak je naprosta borka v tomto oboru.


Já ten scénář nikdy nehraju tak dlouho, abych ultimátní schopnosti dosáhl. Já spíš myslím na výhody ze začátku.
Uživatelský avatar
Alarik
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř led 02, 2008 10:36 am

Re: Kdo je sympaťák?

Příspěvekod Ornella » úte črc 15, 2008 10:41 am

Alarik píše:
K.o.c.i.k. píše:Tak mě napadlo provést výzkum oblíbenosti u našich hlavních hrdinů z kampaně z Herose V. Mohlo by to být zajímavé hlasování. Tak do toho, obhájíte svého oblíbence? :wink:


I když je v podstatě mým hlavním nepřítelem, tak nedám dopustit na Biaru. Líbí se mi jak po vzhledové stránce, tak taky po té povahové. Její zaliba ve vraždění a mučení a způsob, jakým toho využívá... Navíc je v příběhu jako takovém velice silná a dokázala to, co nikdo jiný před ní. Který jiný démon by dokázal zdecimovat a zkorumpovat tolik říší a získat takovou moc?

Přesto že je to převtělená Biara tak sem hlasuvala pro Shadyu,líbí se mí jak vzhledově tak příběhově(myslim ten její životopis),taky pro to že je temný elf :mrgreen: a proto jak je překvapila když se proměnila na Biaru :twisted:
Obrázek
Uživatelský avatar
Ornella
 
Příspěvky: 307
Registrován: pát bře 14, 2008 11:42 am
Bydliště: Temple of Lahmian sisterhood-the best Family of Vampires,Lahmia the city of Vampires,Old World

Re: Kdo je sympaťák?

Příspěvekod Krvavá fůrie » ned črc 20, 2008 3:42 pm

Já dala Biaru.Vzhledově to není špatný ale hlavně ty její vtípky!
Všichni kdo ublížili Temným elfům za to zaplatí.(životem)
Uživatelský avatar
Krvavá fůrie
 
Příspěvky: 197
Registrován: pát črc 18, 2008 10:22 am
Bydliště: Konos

Re: Kdo je sympaťák?

Příspěvekod Biara12 » čtv črc 24, 2008 4:32 pm

Já jsem hlasovala pro sebe.líbí se mi protože má veliký smysl pro humor ale nejlepší jsou její nájemné vraždy a mučení!
Rytíři,mágové,elfové,skřeti,trpaslíci,nekromanté všechny tyto rasy zemřou a Urgash Bude vládnout!
Uživatelský avatar
Biara12
 
Příspěvky: 57
Registrován: čtv črc 24, 2008 3:29 pm
Bydliště: Sheog(často i gryfí říše)

Re: Kdo je sympaťák?

Příspěvekod Ylaya » stř srp 13, 2008 4:53 pm

Biara.
Zabíjíme ve jménu Malassy,sloužíme Malasse a uctíváme Malassu.To je naše povinnost.
Uživatelský avatar
Ylaya
 
Příspěvky: 117
Registrován: stř srp 13, 2008 7:00 am

Re: Kdo je sympaťák?

Příspěvekod Raelag » sob lis 01, 2008 3:35 pm

Raelag, je docela drsnej a některý hlášky
To je za Shadyu
Co Shadya jsem byla já
Fajn, tak to je za to, že tě prostě rád mlátím
Uživatelský avatar
Raelag
 
Příspěvky: 1040
Registrován: pon říj 13, 2008 2:45 pm
Bydliště: Moje sídlo

Re: Kdo je sympaťák?

Příspěvekod Lopicia » čtv bře 05, 2009 2:54 pm

Isabela
Ať si věří, kdo chce, v co chce, mně je to úplně jedno...
Obrázek
~Killunia Firewind~
Uživatelský avatar
Lopicia
 
Příspěvky: 76
Registrován: stř bře 04, 2009 7:42 am
Bydliště: Ashan

Re: Kdo je sympaťák?

Příspěvekod Zehir » čtv dub 02, 2009 1:53 pm

Nechcete aspoň podat nějaký vysvětlení, proč se vám líbí :lol: :?:
I use all kind of magic, all kind of power, all kind of weapons. Everybody will need to be much powerfull then we are, because the Chaos isn't sleeping anytime and the Demons will do anything to destroy us. But as the highest shield I will stand against them and fight for the glory of Asha and Elemental Dragons. Let the magic be with us!
Uživatelský avatar
Zehir
 
Příspěvky: 1669
Registrován: pon kvě 26, 2008 6:24 pm
Bydliště: Celý Ashan, ale hlavně Al Safir.

Re: Kdo je sympaťák?

Příspěvekod QAI » čtv dub 02, 2009 2:18 pm

Agrael protože je prostě mrtě
QAI
 
Příspěvky: 33
Registrován: stř led 28, 2009 5:37 pm

PředchozíDalší

Zpět na Obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků

cron