Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

Bohovia

Obecně k Heroes of Might and Magic V

Aký boh je podľa vás najlepší?

Arkath
2
10%
Asha
5
25%
Elrath
2
10%
Malassa
6
30%
Sylanna
2
10%
Urgash
3
15%
 
Celkem hlasů : 20

Re: Bohovia

Příspěvekod Zehir » čtv úno 05, 2009 2:48 pm

Alariku, ale přišel jsem na jednu věc. V poslení misi za Gotaie, když se šel pomodlit a uctít Kunyakův hrob do Shahidbyie, tak jsem po dobytí města a ukázce obdržel zprávu, že Otec Nebes udělil Gotaiovi za jeho povinost sílu a to +15 k útoku, +15 k obraně a +15 ke znalostem a síle kouzel, tedy Otec Nebes musí existovat. :o
I use all kind of magic, all kind of power, all kind of weapons. Everybody will need to be much powerfull then we are, because the Chaos isn't sleeping anytime and the Demons will do anything to destroy us. But as the highest shield I will stand against them and fight for the glory of Asha and Elemental Dragons. Let the magic be with us!
Uživatelský avatar
Zehir
 
Příspěvky: 1669
Registrován: pon kvě 26, 2008 6:24 pm
Bydliště: Celý Ashan, ale hlavně Al Safir.

Re: Bohovia

Příspěvekod Alarik » čtv úno 05, 2009 4:30 pm

Zehir píše:Alariku, ale přišel jsem na jednu věc. V poslení misi za Gotaie, když se šel pomodlit a uctít Kunyakův hrob do Shahidbyie, tak jsem po dobytí města a ukázce obdržel zprávu, že Otec Nebes udělil Gotaiovi za jeho povinost sílu a to +15 k útoku, +15 k obraně a +15 ke znalostem a síle kouzel, tedy Otec Nebes musí existovat. :o


Ano, mně se to stalo taky, jen mi to nenapsalo, že dostal +15 ke všem atributům. Bude to asi tím, jak jsem říkal, že určitě i v zemi i v nebesích bude trocha té Asiny magie. Díky této magii možná vznikli něco jako "duchové" země i nebes. Zkrátka něco podobného Dračím bohům, co je ale nějak spjato s Ahinou vůlí :? . Tak bych to asi viděl já.
Uživatelský avatar
Alarik
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř led 02, 2008 10:36 am

Re: Bohovia

Příspěvekod Vayshan » ned bře 29, 2009 3:58 pm

Ja som hlasoval pre Malassu podla mňa je to najlepší Boh(drak)
Je jedno kto si aj tak zomrieš!!!!
Uživatelský avatar
Vayshan
 
Příspěvky: 565
Registrován: sob bře 28, 2009 3:46 pm

Re: Bohovia

Příspěvekod LETHOS » pon bře 30, 2009 1:12 pm

já jsem dal Mallasu je to bohyne TE ale jinak bych arkatha je buh ohne
Only a foces spirit can walk the power for the warior
Uživatelský avatar
LETHOS
 
Příspěvky: 1046
Registrován: pát bře 27, 2009 8:54 pm
Bydliště: Konos

Re: Bohovia

Příspěvekod Sar-Issar » pon srp 31, 2009 7:53 pm

No taze. Ja som halsol za Ashu.Rozhodoval som sa medzi nou a Urgashom ale vyhrala (aspon u mna) ona Garnol pre teba (ak tu prides) " vzdy je tazssie vytvorit jak nicit. "
Tri prstene elfským kráľom vonku pod nebom,
Sedem pánom trpaslíkov v sieňach z kameňa,
Deväť mužom z ľudí, ktorých osudom je skon,
Veľprsteň pre Pána tmy na tróne z plameňa
V zemi Mordor, kde Tieň vládne zlom.
Veľprsteň im všetkým velí, jeho ruka krutá
Privolá ich do jedného a v čiernej tme spúta
V zemi Mordor, kde Tieň vládne zlom.
Uživatelský avatar
Sar-Issar
 
Příspěvky: 32
Registrován: pon srp 31, 2009 6:22 pm

Re: Bohovia

Příspěvekod Dave_Jame » ned led 24, 2010 1:21 pm

Alarik píše:Syllanu už uctívají elfové a staří bohové, mezi něž patří i Sylath, byli už dávno zapomenuti. Alespoň tak si to vysvětluji já.


Jen takových pár detailů
Sylatha usctívají lidé ve svobodných městech ještě stále a i mnohem později. Shellassa byla sice zmíněna, a i její věřící Nagy.. ale nebyly zatím zobrazeny.
Co se týče mrtvých a zapomenutých bohů. Tak to byly právě Mallassa a Elrath jejihž přisluhovači (Beztváří a andělé) se vyvraždily ve válce prastarých. Oba tito Draci poté získali nové uctívače z řad svých bratrů (Sylana a Sylatha).
Od oné války, která se uskutečnila dávno před zrozením sedmého draka, je osud beztvářích zahalen tajemstvím které zná jen sama Mallassa, a hmotná podoba andělů je velice omezená
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Uživatelský avatar
Dave_Jame
Redaktor
 
Příspěvky: 1299
Registrován: ned lis 05, 2006 11:28 am

Re: Bohovia

Příspěvekod Zehir » stř led 27, 2010 9:24 pm

V té válce co popisuješ Dave, mezi sebou bojovali Asha vs Urgash. Asha vyhrála, ale byla zeslábla a odešla na měsíc, aby se vyléčila skrze sen a Urgash byl poražen a uvězněn v hořícím jádru Ashanu.
I use all kind of magic, all kind of power, all kind of weapons. Everybody will need to be much powerfull then we are, because the Chaos isn't sleeping anytime and the Demons will do anything to destroy us. But as the highest shield I will stand against them and fight for the glory of Asha and Elemental Dragons. Let the magic be with us!
Uživatelský avatar
Zehir
 
Příspěvky: 1669
Registrován: pon kvě 26, 2008 6:24 pm
Bydliště: Celý Ashan, ale hlavně Al Safir.

Re: Bohovia

Příspěvekod Dave_Jame » čtv led 28, 2010 3:24 pm

Zehir píše:V té válce co popisuješ Dave, mezi sebou bojovali Asha vs Urgash. Asha vyhrála, ale byla zeslábla a odešla na měsíc, aby se vyléčila skrze sen a Urgash byl poražen a uvězněn v hořícím jádru Ashanu.


Přiznávám se v seku, že jsem měl napsat válka staršíchm ne prastarých ale :
"Dávné věky
- Války starších – Andělé zahajují křížovou výpravu proti Faceles. Následky jsou ničivé, starší rasy nesmírně trpí. Ranné civilizace a království jsou zapomenuty.
- Prvotvořitelští draci jsou pomalu zapomenuti. Pouze Elementární draci jsou dále uctíváni."
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Uživatelský avatar
Dave_Jame
Redaktor
 
Příspěvky: 1299
Registrován: ned lis 05, 2006 11:28 am

Re: Bohovia

Příspěvekod Zehir » pát led 29, 2010 7:56 am

Ti dRaci byli zapomenuti, protože se jeden léčil, druhý byl uvězněn a proto nemohli dát žádné prohlášení atd.
I use all kind of magic, all kind of power, all kind of weapons. Everybody will need to be much powerfull then we are, because the Chaos isn't sleeping anytime and the Demons will do anything to destroy us. But as the highest shield I will stand against them and fight for the glory of Asha and Elemental Dragons. Let the magic be with us!
Uživatelský avatar
Zehir
 
Příspěvky: 1669
Registrován: pon kvě 26, 2008 6:24 pm
Bydliště: Celý Ashan, ale hlavně Al Safir.

Re: Bohovia

Příspěvekod asamm » čtv bře 18, 2010 8:00 pm

hlasoval pro Malasu je pro me nej,proste bohyne/dracice temna
Život je změna, chaos, špína a utrpení. Smrt je mír, řád a věčná krása!

Jsem nekromant z rodu Necro,
a jsem upír a temný lord mrtvého hvozdu,
nikdo mě nikdy neporazil v boji,
Asatri Necro jméno mé jest,
a v boji všechna čest mě,
jako největšímu dobyvateli,
který kdy celý Ashan zažil,
od dob velevazenych hvezd,
kterym se Ugrash a Asha rika,
cely Ashan je spletity,
je cas nastolit jeden jediny rad,
a kdo jiny by ho mel vest,
nez ja a praele bohove.
Uživatelský avatar
asamm
 
Příspěvky: 365
Registrován: pát úno 12, 2010 7:42 pm
Bydliště: Ashan,Heresh

Re: Bohovia

Příspěvekod Dave_Jame » ned bře 28, 2010 9:37 pm

Zehir píše:Ti dRaci byli zapomenuti, protože se jeden léčil, druhý byl uvězněn a proto nemohli dát žádné prohlášení atd.


Zkus se spíš zaměřit na první část té zprávy
Andělé a Beztváří byly stvoření stvořená Mallasou a Elrathem.
Po jejich vzájemném vyhlazení je už neměl kdo uctívat, proto si našli uctívače jinde, Elrath v lidech a Mallasa v Elfech. Čimž logicky lezli svým sourozencům Sylath a Sylan celkem hodně do zelí.
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Uživatelský avatar
Dave_Jame
Redaktor
 
Příspěvky: 1299
Registrován: ned lis 05, 2006 11:28 am

Re: Bohovia

Příspěvekod Zehir » pát dub 02, 2010 12:33 pm

Dave_Jame píše:
Zehir píše:Ti dRaci byli zapomenuti, protože se jeden léčil, druhý byl uvězněn a proto nemohli dát žádné prohlášení atd.


Zkus se spíš zaměřit na první část té zprávy
Andělé a Beztváří byly stvoření stvořená Mallasou a Elrathem.
Po jejich vzájemném vyhlazení je už neměl kdo uctívat, proto si našli uctívače jinde, Elrath v lidech a Mallasa v Elfech. Čimž logicky lezli svým sourozencům Sylath a Sylan celkem hodně do zelí.

To je taky logické konstatování, může tak být.
I use all kind of magic, all kind of power, all kind of weapons. Everybody will need to be much powerfull then we are, because the Chaos isn't sleeping anytime and the Demons will do anything to destroy us. But as the highest shield I will stand against them and fight for the glory of Asha and Elemental Dragons. Let the magic be with us!
Uživatelský avatar
Zehir
 
Příspěvky: 1669
Registrován: pon kvě 26, 2008 6:24 pm
Bydliště: Celý Ashan, ale hlavně Al Safir.

Re: Bohovia

Příspěvekod Nebiros » úte črc 06, 2010 6:33 pm

Zehir píše:
Bušák píše:kdyz uz jusem u těch bohů co si myslíte u otce nebes a země??
ja bych řekk , že otcem nebes se myslí Sylath drak větru a dříve taky patron lidí než se jím stal elrath a matka země by byla sylana , protože je to vlastně dračice země a patronka elfů ..
jinak sem hlasoval pro arkhata , ten byl jediný viděn v ToE , ostatní nám neukázaly :DD

S tím otcem nebes a matkou země jsem si myslel to samé. A ještě jsme slyšeli Elratha a viděli Malsaru.


Kde? kdy a jak sme videly Elratha a malassu? ja si nijak nespomínam :(
Dobývej, rabuj a znič slabé. Směj se když jsi zraněn nebo mučen, utápěj se v sobeckém potěšení, rozsévej anarchii a chaos, zkorumpuj ty správné.
Uživatelský avatar
Nebiros
 
Příspěvky: 170
Registrován: úte črc 06, 2010 4:20 pm

Re: Bohovia

Příspěvekod Nebiros » úte črc 06, 2010 6:40 pm

Ešte Jedna vec, kde berete tú históriu? Že Faleces a andelé se vybili? Neviem to a rád by som sa aj niečo priučil lebo cítim sa tu jaksi nevzdelaný
Dobývej, rabuj a znič slabé. Směj se když jsi zraněn nebo mučen, utápěj se v sobeckém potěšení, rozsévej anarchii a chaos, zkorumpuj ty správné.
Uživatelský avatar
Nebiros
 
Příspěvky: 170
Registrován: úte črc 06, 2010 4:20 pm

Re: Bohovia

Příspěvekod Alarik » sob črc 10, 2010 7:40 am

Elratha slyšela Freyda v 5. misi 2. kampaně v HoF (Laszlo). S Malsarou, ne Malassou, se setkal Raelag ve 2. misi 4. kampaně v H5 (Expanze) a také s ní mluvila Ylaya v 1. a 3. misi 3. kampaně v HoF (Špeh, Setkání).
A spousta věcí o historii se dá zjistit přímo tady na Heroes Centru v historii jednotlivých národů.
Uživatelský avatar
Alarik
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř led 02, 2008 10:36 am

PředchozíDalší

Zpět na Obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků

cron