Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

kampan nekropolis

Obecně k Heroes of Might and Magic V

kampan nekropolis

Příspěvekod bbaarrtt » pon zář 03, 2007 5:42 pm

pls help nevim si rady jak vyhrat treti misi za nekropolis, uz jsem to zkousel asi 4x ale elfi posily me vzdycky rozrdtej co mam delat??? uz jsem to zkousel i na obtiznost lehka (normalne hruju na obtiznost normalni) ale ani na lehkou mi to neslo, asi delam neco spatne pls poradte
bbaarrtt
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon zář 03, 2007 5:39 pm

Příspěvekod tomkat » sob led 26, 2008 4:33 pm

Máš jenom jednu šanci (možná i víc, ale já mám tuhle ozkoušenou): někam zakopej Izabelu a její armádu dej někomu, koho si najmeš v putyce, tuhle armádu napakuj stejně jako nekromantskou a počkej si na elfy na pobřeží. Potom na ně vyjeď nejdřív s armádou azylu (tou je oslabíš) a potom je doraž nekromantama.
tomkat
 
Příspěvky: 4
Registrován: sob led 26, 2008 4:28 pm
Bydliště: Praha

Re: kampan nekropolis

Příspěvekod Alarik » sob led 26, 2008 4:49 pm

bbaarrtt píše:pls help nevim si rady jak vyhrat treti misi za nekropolis, uz jsem to zkousel asi 4x ale elfi posily me vzdycky rozrdtej co mam delat??? uz jsem to zkousel i na obtiznost lehka (normalne hruju na obtiznost normalni) ale ani na lehkou mi to neslo, asi delam neco spatne pls poradte


No, já jsem asi ve 2. tejdnu vyjel na ty čaroděje (s Markalem). Armádu azylu jsem moc nerozšiřoval. Důležitý je taky, abys před těma elfama unik (když se objeví, tak jsou ještě moc silný). Posbírej co nejvíc nekro armád a až se budeš cejtit dost silnej, tak je zabij. Nezapomeň si taky rozšiřovat hrad (nejlépe ten úplně vlevo nahoře - jdou tam postavit všechny líhně), brzy se totiž objeví silná armáda mágů. A ten úkol zničit elfy je jen sekundární, tudíž ho vůbec nemusíš plnit.
Uživatelský avatar
Alarik
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř led 02, 2008 10:36 am

Re: kampan nekropolis

Příspěvekod drsnak » sob led 08, 2011 2:44 pm

ja ty elfy v klidu porazil hl. kouzli hr. slabost nebonakejma jinejma kouzlama mel jsem ais 14magu a 30arcilichu 15 zjeveni a jiny potvurky a v klidu sem dobyl vsechny ostatni mesta a sel pro cyra nebo jak se menuje
1.jsou nekromanti
2.jsou trpasilci
3.jsou temní s lesními elfy
4.jsou čarodějové
5.jsou skřeti
6.je azyl s peklem
ale je to pro to že za některý rasy radši hraju
to je můj pohled ,každý má pohled jiný .
Jinak jsou vyvážený


Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
drsnak
 
Příspěvky: 137
Registrován: ned kvě 09, 2010 6:17 pm
Bydliště: ashan

Re: kampan nekropolis

Příspěvekod drsnak » sob led 08, 2011 2:46 pm

beez problemu na normal patch 1.6
1.jsou nekromanti
2.jsou trpasilci
3.jsou temní s lesními elfy
4.jsou čarodějové
5.jsou skřeti
6.je azyl s peklem
ale je to pro to že za některý rasy radši hraju
to je můj pohled ,každý má pohled jiný .
Jinak jsou vyvážený


Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
drsnak
 
Příspěvky: 137
Registrován: ned kvě 09, 2010 6:17 pm
Bydliště: ashan


Zpět na Obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 návštevníků

cron