Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

Niven(je Heroes 5)

Obecně k Heroes of Might and Magic V

Niven(je Heroes 5)

Příspěvekod Niven » čtv dub 17, 2008 12:01 pm

Na mé stránce je ke stažení mapa pro Heroes 5 s názvem Andělé versus d!áblové 3.Takže si jí skuste.
http://niven.webzdarma.cz
Uživatelský avatar
Niven
 
Příspěvky: 231
Registrován: pon led 28, 2008 1:11 pm
Bydliště: Enroth

Re: Niven(je Heroes 5)

Příspěvekod Eru » čtv dub 17, 2008 1:16 pm

Ta mapa je nějaká moc temná. Je chyba na mojí straně nebo je to tak úmyslně? Viz screenshot:

http://resize.like.cz/images/1208433272 ... 0Temno.JPG
Nehrim (2010) - jedno z nejlepších 1st/3rd RPG všech dob.
Uživatelský avatar
Eru
 
Příspěvky: 162
Registrován: sob pro 29, 2007 2:45 pm

Re: Niven(je Heroes 5)

Příspěvekod Niven » pát dub 18, 2008 12:08 pm

Já nevím,kde je chyba,mě to jdwe v poho.Nevím jakou máš verzi Heroes 5,mapa byla dělána v patchi 1.6 původní verze.
Uživatelský avatar
Niven
 
Příspěvky: 231
Registrován: pon led 28, 2008 1:11 pm
Bydliště: Enroth

Re: Niven(je Heroes 5)

Příspěvekod Eru » pát dub 18, 2008 9:56 pm

Niven píše:Já nevím,kde je chyba,mě to jdwe v poho.Nevím jakou máš verzi Heroes 5,mapa byla dělána v patchi 1.6 původní verze.

Mám standardní verzi CZ s patchem 1.5
Ostatní mapy z netu mi jedou v pohodě. A pokud vím tak mezi verzí 1.5 a 1.6 zas tak velké rozdíly nejsou. Prostě divné...
Nehrim (2010) - jedno z nejlepších 1st/3rd RPG všech dob.
Uživatelský avatar
Eru
 
Příspěvky: 162
Registrován: sob pro 29, 2007 2:45 pm

Re: Niven(je Heroes 5)

Příspěvekod Niven » pon dub 21, 2008 11:14 am

Sice moc veliké rozdíly mezi patchi nejsou,ale nějaké ano(třeba vylepšení editoru),takže doporučuji si nainstalovat patch 1.6.
Mapa byla otestovaná a fungovala normálně,já sám jsem jí odehrál na Heroes 5 české verzi s patchem 1.6.
Uživatelský avatar
Niven
 
Příspěvky: 231
Registrován: pon led 28, 2008 1:11 pm
Bydliště: Enroth

Re: Niven(je Heroes 5)

Příspěvekod Activator » čtv dub 24, 2008 2:06 pm

Tak na tu mapu se musím hned podívat! :D
Uživatelský avatar
Activator
 
Příspěvky: 376
Registrován: pon led 09, 2006 2:28 pm
Bydliště: Praha

Re: Niven(je Heroes 5)

Příspěvekod Activator » čtv dub 24, 2008 4:15 pm

Tak jsem se na to podíval. Ve verzi ToE to opravdu nefunguje (HoF jsem nezkoušel, standard je OK). Ne že by to byla špatná mapa, ale chtělo by to výrazněji zapracovat na kvalitě a vyváženosti, o skriptech ani nemluvě. Mimochodem čistě pro Nivena - zkus udělat pozadí na ikonce hrdiny průhledné a přidat vlastní PLW picture, byl bych zvědav za jak dlouho se ti to povede. já to řešil několik dní a výsledek se dostavil. mám v plánu zvěřejnit 2. mapu (zatím ve vývoji) svojí kampaně jakoby takové demo. :)
Uživatelský avatar
Activator
 
Příspěvky: 376
Registrován: pon led 09, 2006 2:28 pm
Bydliště: Praha

Re: Niven(je Heroes 5)

Příspěvekod Niven » pát dub 25, 2008 11:08 am

Activator píše:Tak jsem se na to podíval. Ve verzi ToE to opravdu nefunguje (HoF jsem nezkoušel, standard je OK). Ne že by to byla špatná mapa, ale chtělo by to výrazněji zapracovat na kvalitě a vyváženosti, o skriptech ani nemluvě. Mimochodem čistě pro Nivena - zkus udělat pozadí na ikonce hrdiny průhledné a přidat vlastní PLW picture, byl bych zvědav za jak dlouho se ti to povede. já to řešil několik dní a výsledek se dostavil. mám v plánu zvěřejnit 2. mapu (zatím ve vývoji) svojí kampaně jakoby takové demo. :)


To je škoda,že to v TOE nefaká,ale za to nemůžu já.
Na té první mapě jsem jen tak skoušel,co to všechno obsahuje atd.Skripty tam byly,ale já jsem je pak odstranil a dal jsem to ven takhle.Jelikož si s editorem musím ještě dlouho hrát a moc času také nemám,tak se ještě uvidí,jak to bude dál.
Zkoušel jsem tam přidat vlastní PWL picture,ale asi po 2 hodinách jsem to vzdal,prostě tomu editoru se pořád něco nelíbilo.
Uživatelský avatar
Niven
 
Příspěvky: 231
Registrován: pon led 28, 2008 1:11 pm
Bydliště: Enroth

Re: Niven(je Heroes 5)

Příspěvekod Niven » pon dub 28, 2008 12:11 pm

Niven píše:
Activator píše:Tak jsem se na to podíval. Ve verzi ToE to opravdu nefunguje (HoF jsem nezkoušel, standard je OK). Ne že by to byla špatná mapa, ale chtělo by to výrazněji zapracovat na kvalitě a vyváženosti, o skriptech ani nemluvě. Mimochodem čistě pro Nivena - zkus udělat pozadí na ikonce hrdiny průhledné a přidat vlastní PLW picture, byl bych zvědav za jak dlouho se ti to povede. já to řešil několik dní a výsledek se dostavil. mám v plánu zvěřejnit 2. mapu (zatím ve vývoji) svojí kampaně jakoby takové demo. :)


To je škoda,že to v TOE nefaká,ale za to nemůžu já.
Na té první mapě jsem jen tak skoušel,co to všechno obsahuje atd.Skripty tam byly,ale já jsem je pak odstranil a dal jsem to ven takhle.Jelikož si s editorem musím ještě dlouho hrát a moc času také nemám,tak se ještě uvidí,jak to bude dál.
Zkoušel jsem tam přidat vlastní PWL picture,ale asi po 2 hodinách jsem to vzdal,prostě tomu editoru se pořád něco nelíbilo.


Docela mi vadí,že když udělám mapu nebo kampan pro heroes 5 bez datadisků,tak si to hráči s datadisky prostě nezahrají.Je vidět,že Nival neudělal editor pořádně.
Ten PWL picture se mi přidat už povedlo,ale jak udělat průhlednou ikonku pro hrdinu,tak na to jsem nepřišel a také na to popravdě nemám čas,abych se s tím hrabal.
Activatore můžeš mi poradit jak na to? :D
Uživatelský avatar
Niven
 
Příspěvky: 231
Registrován: pon led 28, 2008 1:11 pm
Bydliště: Enroth

Re: Niven(je Heroes 5)

Příspěvekod Activator » úte dub 29, 2008 10:23 am

Niven píše:
Niven píše:
Activator píše:Tak jsem se na to podíval. Ve verzi ToE to opravdu nefunguje (HoF jsem nezkoušel, standard je OK). Ne že by to byla špatná mapa, ale chtělo by to výrazněji zapracovat na kvalitě a vyváženosti, o skriptech ani nemluvě. Mimochodem čistě pro Nivena - zkus udělat pozadí na ikonce hrdiny průhledné a přidat vlastní PLW picture, byl bych zvědav za jak dlouho se ti to povede. já to řešil několik dní a výsledek se dostavil. mám v plánu zvěřejnit 2. mapu (zatím ve vývoji) svojí kampaně jakoby takové demo. :)


To je škoda,že to v TOE nefaká,ale za to nemůžu já.
Na té první mapě jsem jen tak skoušel,co to všechno obsahuje atd.Skripty tam byly,ale já jsem je pak odstranil a dal jsem to ven takhle.Jelikož si s editorem musím ještě dlouho hrát a moc času také nemám,tak se ještě uvidí,jak to bude dál.
Zkoušel jsem tam přidat vlastní PWL picture,ale asi po 2 hodinách jsem to vzdal,prostě tomu editoru se pořád něco nelíbilo.


Docela mi vadí,že když udělám mapu nebo kampan pro heroes 5 bez datadisků,tak si to hráči s datadisky prostě nezahrají.Je vidět,že Nival neudělal editor pořádně.
Ten PWL picture se mi přidat už povedlo,ale jak udělat průhlednou ikonku pro hrdinu,tak na to jsem nepřišel a také na to popravdě nemám čas,abych se s tím hrabal.
Activatore můžeš mi poradit jak na to? :D


Možná, že ten problém s tmavou krajiou ve verzích s datadisky by se dal vyřešit nastavením jiného ambientu. Průhledná ikona se dělá tak, že při konvertování obrázku do TGA formátu se příslušná barva musí nastavit jako transparentní (=průhledná), toť vše. K tomu lze např. použít Total Image Converter. Překvapuje mě, že PWL picture funguje, neboť tam je situace daleko obtížnější. (Leda že by funkce pro přidávání PWL ve standard verzi editoru fungovala.)
Uživatelský avatar
Activator
 
Příspěvky: 376
Registrován: pon led 09, 2006 2:28 pm
Bydliště: Praha

Re: Niven(je Heroes 5)

Příspěvekod Niven » pát kvě 02, 2008 11:19 am

Možná, že ten problém s tmavou krajiou ve verzích s datadisky by se dal vyřešit nastavením jiného ambientu. Průhledná ikona se dělá tak, že při konvertování obrázku do TGA formátu se příslušná barva musí nastavit jako transparentní (=průhledná), toť vše. K tomu lze např. použít Total Image Converter. Překvapuje mě, že PWL picture funguje, neboť tam je situace daleko obtížnější. (Leda že by funkce pro přidávání PWL ve standard verzi editoru fungovala.)[/quote]

S PWL jsem se s tím hrabal jakou dobu podle toho návodu a podle obrázků,které jsem si vytáhl z dat.Ale u té ikonky je to taková kravina a mě prostě nenapadla. :D
Uživatelský avatar
Niven
 
Příspěvky: 231
Registrován: pon led 28, 2008 1:11 pm
Bydliště: Enroth

Re: Niven(je Heroes 5)

Příspěvekod Niven » pát kvě 02, 2008 2:04 pm

to Activator:
Jak koukám,tak Heroes 5 je díl pro tebe jak dělanej vid!?Koukal jsem na ty tvoje obrázky z připravované kampaně a jsou dobrý. :)
Uživatelský avatar
Niven
 
Příspěvky: 231
Registrován: pon led 28, 2008 1:11 pm
Bydliště: Enroth

Re: Niven(je Heroes 5)

Příspěvekod Niven » pon kvě 05, 2008 2:34 pm

Mapa Andělé versus d!áblové 3 jsou ke stažení ve verzi 1.05,snad by to mohlo pomoci v té tmavé krajině.

http://niven.webzdarma.cz
Uživatelský avatar
Niven
 
Příspěvky: 231
Registrován: pon led 28, 2008 1:11 pm
Bydliště: Enroth

Re: Niven(je Heroes 5)

Příspěvekod Activator » pon kvě 05, 2008 6:05 pm

Niven píše:Mapa Andělé versus d!áblové 3 jsou ke stažení ve verzi 1.05,snad by to mohlo pomoci v té tmavé krajině.

http://niven.webzdarma.cz


Tak až na ten PWL picture to chodí. :-) Tím PWL jsem myslel vlastní screenshot z mapy. :mrgreen:
Uživatelský avatar
Activator
 
Příspěvky: 376
Registrován: pon led 09, 2006 2:28 pm
Bydliště: Praha

Re: Niven(je Heroes 5)

Příspěvekod Niven » úte kvě 06, 2008 11:09 am

Activator píše:
Niven píše:Mapa Andělé versus d!áblové 3 jsou ke stažení ve verzi 1.05,snad by to mohlo pomoci v té tmavé krajině.

http://niven.webzdarma.cz


Tak až na ten PWL picture to chodí. :-) Tím PWL jsem myslel vlastní screenshot z mapy. :mrgreen:


Novej PWL do AVD3 už přidávat nebudu,to přidám do nové mapy
Uživatelský avatar
Niven
 
Příspěvky: 231
Registrován: pon led 28, 2008 1:11 pm
Bydliště: Enroth

Další

Zpět na Obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 39 návštevníků

cron