Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

Problém s kampaní KULTISTA a se 4.misí - LOĎ

Obecně k Heroes of Might and Magic V

Problém s kampaní KULTISTA a se 4.misí - LOĎ

Příspěvekod Robik » pon črc 14, 2008 6:02 pm

Potřebuji poradit, hraju singl kampan na normál obtížnost a ve druhé kamapni Kultista ve 4.misi Loď se nemůžu dostat dál. Vždycky mě podrtí. :roll:
Je to tak jak jedete za červenou stranu a máte Elfy kteří Vám postupně zdrhají. Už jsem zkoušel jet nejdříve dolů zajat oranžové straně hrad ale než stačímpostavit silnou armádu tak přijede a rozdrtí mě strana zelených. PAk jsem zkoušel podrtit Elfy. Měl jsem dost silnou armádu, měl oba města nadvládou a většinu zdrojl, ale zase jsem se nechytal ve finálním městě, kdy vždycyk měli silnější armádu.
Jaký je nejlepší způsob to projet?

Díky moc
Robik
 
Příspěvky: 3
Registrován: pon črc 14, 2008 5:55 pm

Re: Problém s kampaní KULTISTA a se 4.misí - LOĎ

Příspěvekod Alarik » úte črc 15, 2008 5:07 am

Robik píše:Potřebuji poradit, hraju singl kampan na normál obtížnost a ve druhé kamapni Kultista ve 4.misi Loď se nemůžu dostat dál. Vždycky mě podrtí. :roll:
Je to tak jak jedete za červenou stranu a máte Elfy kteří Vám postupně zdrhají. Už jsem zkoušel jet nejdříve dolů zajat oranžové straně hrad ale než stačímpostavit silnou armádu tak přijede a rozdrtí mě strana zelených. PAk jsem zkoušel podrtit Elfy. Měl jsem dost silnou armádu, měl oba města nadvládou a většinu zdrojl, ale zase jsem se nechytal ve finálním městě, kdy vždycyk měli silnější armádu.
Jaký je nejlepší způsob to projet?

Díky moc


Ze začátku jeď ihned směrem na oranžový hrad (cestou by se k tobě měli přidat 2 skupinky Mistrů lovců). Dobyj ten hrad elfů při cestě, nic v něm nestav a pokračuj ihned dál. Když dobudeš pekelný hrad, nasbírej nějakou armádu a vyraž na elfy. Klidně můžeš ty 2 zbývající hrady dobýt i za cenu ztráty většiny jednotek. Důležité je nezdržovat se. Pak budeš mít už dost času na sbírání armády (můžeš přibrat i nějaké elfy). To byla 1 možnost.

Můžeš to taky udělat tak, že budeš pořád jenom sbírat jednotky z pekelnýho hradu a s elfy nebudeš bojovat. Prostě si budeš šetřit armádu na bitvu o Erewel.

Vyber si, která z těch možností je pro tebe lepší (pro mě tedy ta první). Doufám, že jsem ti aspoň trochu pomohl.
Uživatelský avatar
Alarik
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř led 02, 2008 10:36 am

Re: Problém s kampaní KULTISTA a se 4.misí - LOĎ

Příspěvekod Robik » úte črc 15, 2008 10:06 pm

Díky alespon za částečný návod, zkusím to. Problém je ten že když stavím armádu v oranžovém hradu tak dříve nebo později dojede hrdina od Elfů s armádou co je prostě lepší :cry:
No jdu to zkusit. Dík
Robik
 
Příspěvky: 3
Registrován: pon črc 14, 2008 5:55 pm

Re: Problém s kampaní KULTISTA a se 4.misí - LOĎ

Příspěvekod Robik » ned srp 10, 2008 12:29 am

Tak bohužel se mi to nepovedlo projet :( Je to nad moje síly. Našel by se někdo kdo by mi tuhle misi projel? Uploadnul bych tu svůj save.
Robik
 
Příspěvky: 3
Registrován: pon črc 14, 2008 5:55 pm

Re: Problém s kampaní KULTISTA a se 4.misí - LOĎ

Příspěvekod kuzzatko » úte lis 03, 2009 5:45 pm

ja to udelal takhle obsadil jsem oranzove mesto elfu to vespod rychle jsem se vydal s hrdinou za ten hrad pravou stranou nahoru a po prave strane je hospoda.Tam si najmes hrdinu jedno jakeho a predas mu elfi vojaky.Pokazde nez pujdes do nejakeho souboje tak ty elfi vrat svemu hrdinovi vybojuj a vrat je zpet tomu najmutemu.Pak ti nemizeji elfove:-))) hned potom co toto udelas se vydej do podzemi obsad pekelny hrad tam zustan a vybuduj ho a najmuteho hrdinu posli do elfiho hradu.Buduj oba hrady spolecne.Pak by to nemel byt problem udelat. 8) 8)
kuzzatko
 
Příspěvky: 8
Registrován: úte lis 03, 2009 9:39 am

Re: Problém s kampaní KULTISTA a se 4.misí - LOĎ

Příspěvekod kuzzatko » úte lis 03, 2009 5:49 pm

jestli chces muzu ti poslat link kde je dobry navod jak udelat vsechny mise ale chce to trpelivost.


tady mas link a sthne se ti to v raru


http://www.abecedaher.cz/index.php?page ... 0000007841
kuzzatko
 
Příspěvky: 8
Registrován: úte lis 03, 2009 9:39 am


Zpět na Obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 návštevníků

cron