Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

Problém s dohráním mise 1 kampaně 5 (Kobka)

Obecně k Heroes of Might and Magic V

Problém s dohráním mise 1 kampaně 5 (Kobka)

Příspěvekod vlada_doma » čtv srp 14, 2008 3:50 pm

V misi jsou pro zeleného hráče (hrdina Findan) mj. dva základní úkoly - porazit červeného hráče (démoni) a nepřekračovat území tyrkysového hráče, který zabírá jižní polovinu mapy. V návodu jsem četl, že asi v 10.týdnu se objeví v jižní části mapy červený hráč, který zaútočí na zelený hrad (tj. můj, hraji za zelené). Protože nesmím překročit území tyrkysového hráče, mám vyčkat, až červený na mne zaútočí a porazit ho. Ale již hraji 17. týden a červený se stále drží na spodní části mapy a nepohne se. Takto by se mohlo hrát do nekonečna, proto se ptám, zda někdo poradí, co s tím...
vlada_doma
 
Příspěvky: 2
Registrován: čtv srp 14, 2008 2:10 pm

Re: Problém s dohráním mise 1 kampaně 5 (Kobka)

Příspěvekod Alarik » pát srp 15, 2008 9:16 am

vlada_doma píše:V misi jsou pro zeleného hráče (hrdina Findan) mj. dva základní úkoly - porazit červeného hráče (démoni) a nepřekračovat území tyrkysového hráče, který zabírá jižní polovinu mapy. V návodu jsem četl, že asi v 10.týdnu se objeví v jižní části mapy červený hráč, který zaútočí na zelený hrad (tj. můj, hraji za zelené). Protože nesmím překročit území tyrkysového hráče, mám vyčkat, až červený na mne zaútočí a porazit ho. Ale již hraji 17. týden a červený se stále drží na spodní části mapy a nepohne se. Takto by se mohlo hrát do nekonečna, proto se ptám, zda někdo poradí, co s tím...


Zkus misi restartovat. Prostě začít od začátku. Nebo můžeš čekat dokud nepřijede, ale toho se taky vůbec dočkat nemusíš. Už s tím tady mělo problém spoustu lidí, tak příště se nejdřív podívej, jestli už tu nějaký takový topic není, protože jsou tu i hráči, kteří by ti za to nadávali jak jen to jde. Ber to jako upozornění. A jak říkám, když nepřijede, zkus restart.
Uživatelský avatar
Alarik
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř led 02, 2008 10:36 am


Zpět na Obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků

cron