Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

Nejtěžší souboj

Obecně k Heroes of Might and Magic V

Příspěvekod BigBobek » čtv črc 20, 2006 8:19 am

No tak nejvetsi armady jsem asi zazil, kdyz jsem v posledni misy za warlocka zautocil na hrad, kterej se po dobyti zritil :lol:
Ale nejtezsi byl posledni souboj za nekromanta, ale zatim jsem vsechny kampane jeste nedohral :)
BigBobek
 
Příspěvky: 14
Registrován: čtv črc 20, 2006 7:47 am

Příspěvekod Pert » čtv črc 27, 2006 1:57 pm

Podle mě nejdrsnější bitka byla na konci kampaně za lidi.
Když pošlete Godrika pro miláčka Isabely, tak se objeví společně s ním i pekelnej hrdina a kuchne ho. Je tam čas 1 kolo na něj zaútočit. A má obrovskou army, která je navíc tím větší, čím větší je vaše.
Měl kolem 15 000 jednotek pekla všeho druhu, ale pomocí Puppet master jsem nechal vykydlit jeho jednotky mezi sebou. Dostal jsem 280 000 zkušeností (bohužel limit zkušeností). Navíc pánové od Nivalu s tím nepočítali a kampaň pak nemá konec.
Jestli máte schovanej save, tak to zkuste. Zajímalo by mě jestli ho dáte.
Pert
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv črc 27, 2006 1:48 pm

Příspěvekod Agrael » pát srp 11, 2006 12:28 pm

HEAD píše:Ja sem prave udelal 2 misi za necro a zatim sem bojoval v nejvetsi bitve vubec.Komp mel fakt brutalni army(120 TITANU ATD.) a ja sem ho nemoch dat.Nejhori natom bylo,ze sem mel zabrat jeho mesto,ale tam vedla cesta jen pres teleport.Jenze ten byl branenej 100 TITANU :roll: Kdyz sem je dal tak name cekal ten parchant ve meste s jiz zminenou mega army :shock:
Ja sem mel velky stesti,protoze se keme pridalo 400 archandelu :lol:
Screeny armad:
ObrázekObrázek
Kampan je na obtiznost HARD.


ja som take stastie nemal, zato sa ku mne pridalo 140 temnych jazdcov
:twisted: stacilo to na spominanych 100 titanov pri telporte
na poslednu armadu som musel pouzit nekro army a potom ich dorazit Godricom.
Uživatelský avatar
Agrael
 
Příspěvky: 6
Registrován: pát srp 04, 2006 8:03 pm

Příspěvekod Destabilizator » pát srp 11, 2006 4:06 pm

Yoyo, zdrhnou, kdyz si vylepsis hrad...
Obrázek
Uživatelský avatar
Destabilizator
Čestný člen
 
Příspěvky: 256
Registrován: sob kvě 20, 2006 11:26 am

Příspěvekod Blindwolf » stř srp 30, 2006 10:42 am

Nečik píše:Ještě docela nepříjemnej je hrdina, kterýmu se musíte vyhýbat v poslední misi za Dungeon. To je taky pěknej syčák. Je fakt, že to hraju na normal, ale stejně jsem ho nedal. On si vytvoří kouzlem Fantom dvojníky kerberu a když jich tam je 500, fakt se to nedá. V záloze mu tam číhá 50 ďáblů, 70 pit fiendů, 100 succub, 800 horned demonů a 1K impů. Stačí jen, když impové příjdu na řadu a vysajou vám manu :evil:


No, já ho nakonec dal, jenže pak už mi nezbyly síly, abych se dostal přes bránu, kde je asi dalších 50 Aciďáblů a 70 Pekelných pánů... Jak jsi na tuhle misi šel ty?
Uživatelský avatar
Blindwolf
 
Příspěvky: 45
Registrován: stř srp 30, 2006 10:40 am

Příspěvekod Talanar » pon lis 06, 2006 1:38 pm

Rozhodne v 1.00 proti Gilraenovi (63 smaragdovejch draku.........p :evil:
I love Heroes of Might & Magic V HoMaM V 4ever
Uživatelský avatar
Talanar
 
Příspěvky: 18
Registrován: pon říj 23, 2006 6:13 pm

Příspěvekod jakub.karasek » pon lis 06, 2006 8:36 pm

Pro mě byla jednoznačně nejtěžší poslední mise. Člověk už s vítězným pocitem vstával ze židle a ona nekončila a nekončila. S jedním hrdinou sem měl boj i půl hodiny a nakonec mi zbyly tři stromy. Hrál sem ji asi 3x než sem mohl definitivně prohlásit H5 za dohrané.
Ale souboj s nemrtvým Nikolajem byl taky docela ořech
Might and Magic: Heroes VI sběratelská edice + Odstíny temnoty (*****)
Heroes V Collectors Edition cz v1.3 (*****)
Heroes IV Complete cz v4.0 (sh*t)
Heroes III Complete cz (Game4u) (*****)
Heroes II Gold cz (****)
Heroes I Gold cz (****)
Uživatelský avatar
jakub.karasek
 
Příspěvky: 101
Registrován: sob zář 16, 2006 12:36 pm
Bydliště: Rajhradice (Brno)

Příspěvekod Blindwolf » úte lis 07, 2006 9:43 am

jakub.karasek píše:Pro mě byla jednoznačně nejtěžší poslední mise. Člověk už s vítězným pocitem vstával ze židle a ona nekončila a nekončila. S jedním hrdinou sem měl boj i půl hodiny a nakonec mi zbyly tři stromy. Hrál sem ji asi 3x než sem mohl definitivně prohlásit H5 za dohrané.
Ale souboj s nemrtvým Nikolajem byl taky docela ořech



Nikolaj byl slabej, zdrhnul přede mnou a to byl jeho konec :D
Dotaz: "Existuje něco tak úžasného a dokonalého jako je Heroes IV?"

Odpověď: "Ano, Heroes III a Heroes V" :D
Uživatelský avatar
Blindwolf
 
Příspěvky: 45
Registrován: stř srp 30, 2006 10:40 am

54 000 draků - Elfové poslední mise

Příspěvekod Survivor » pon pro 04, 2006 11:35 am

Nikolaj má 54 000 draku a já +/- 1000 lukostřelců, ale dneska jsem přemýšlel nad strategii, sice to bude na dýl, ale dám ho :)
Survivor
 
Příspěvky: 5
Registrován: pon pro 04, 2006 10:34 am

Příspěvekod Activator » pon pro 04, 2006 2:22 pm

Jata píše:
Agrael píše:
HEAD píše:Ja sem prave udelal 2 misi za necro a zatim sem bojoval v nejvetsi bitve vubec.Komp mel fakt brutalni army(120 TITANU ATD.) a ja sem ho nemoch dat.Nejhori natom bylo,ze sem mel zabrat jeho mesto,ale tam vedla cesta jen pres teleport.Jenze ten byl branenej 100 TITANU :roll: Kdyz sem je dal tak name cekal ten parchant ve meste s jiz zminenou mega army :shock:
Ja sem mel velky stesti,protoze se keme pridalo 400 archandelu :lol:
Screeny armad:
ObrázekObrázek
Kampan je na obtiznost HARD.


ja som take stastie nemal, zato sa ku mne pridalo 140 temnych jazdcov
:twisted: stacilo to na spominanych 100 titanov pri telporte
na poslednu armadu som musel pouzit nekro army a potom ich dorazit Godricom.

Mě ti Titáni zdrhli nebo co, prostě jsem s nima nemusel bojovat.


Mam takovy dojem, ze je tam nejaky nepovinny ukol, nebo neco takoveho. Po splneni tiatni zmizi. Faktem je, ze ta armada sice je dost silna, ale u me jich tam bylo o dost min. Asi jsem prosel mapu velmi rychle. Moje nejvetsi bitva byla (a to nekolikrat) porazka Nikolaje. Ten mel pane armadu! nicmene oblibeny nepritel a pomerne velke mnozstvi entu to vyresilo.
Uživatelský avatar
Activator
 
Příspěvky: 376
Registrován: pon led 09, 2006 2:28 pm
Bydliště: Praha

Re: 54 000 draků - Elfové poslední mise

Příspěvekod Survivor » stř pro 06, 2006 10:51 am

Survivor píše:Nikolaj má 54 000 draku a já +/- 1000 lukostřelců, ale dneska jsem přemýšlel nad strategii, sice to bude na dýl, ale dám ho :)


tak se mi ho dneska podařilo pokořit, nahrál jsem si save, kdy měl jenom 30000 draků a s mými 500 druidama jsem ho dostal :D
Survivor
 
Příspěvky: 5
Registrován: pon pro 04, 2006 10:34 am

Re: Nejtěžší souboj

Příspěvekod zelot » stř dub 23, 2008 9:14 pm

:o :o :o :o :o :o kde to berete :D
Uživatelský avatar
zelot
 
Příspěvky: 22
Registrován: stř dub 23, 2008 8:29 pm

Re: Nejtěžší souboj

Příspěvekod Alarik » čtv dub 24, 2008 10:22 am

Všichni buď hrajete extrémně pomalu nebo hrajete na nejtěžští obtížnost, ale stejně musíte hrát pomalu. Já hraju permanentně na normální a při souboji s Nikolajem měl asi 350 Arcilichů, 1100 Spekter, skoro 1000 Pánů upírů a přes 4000 Kostlivých lučištníků. Větší část jeho armády naštěstí odjela s jiným hrdinou pryč, jinak bych ho neporazil.
Uživatelský avatar
Alarik
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř led 02, 2008 10:36 am

Re: Nejtěžší souboj

Příspěvekod Grawl » pát kvě 10, 2013 6:03 pm

Survivor píše:Nikolaj má 54 000 draku a já +/- 1000 lukostřelců, ale dneska jsem přemýšlel nad strategii, sice to bude na dýl, ale dám ho :)

Jak dlouho to hraješ od doby velkého třesku ?
Na mě šel s takovou armádou:53 draků 62 přízraků 112 arcilichů 227 pánů upírů 367 spekter 857 zombie a 2347 kostlivých lučištníků.
Cílem války není padnout za vlast, ale přinutit ty parchanty na druhé straně aby padli za tu svou.
Grawl
 
Příspěvky: 480
Registrován: stř dub 17, 2013 6:02 pm
Bydliště: an0nym000us.blog.cz

Re:

Příspěvekod Grawl » pát čer 28, 2013 9:06 pm

Destabilizator píše:Prej dynamicky :lol: :lol: :lol: Radsi at si komp na me lame zuby zatimco ja si doma varim svoji army jeho zhoubu :arrow:

Lol to je recept na prohru v kampani má dost často nepřítel více měst a tak musíš rychle expandovat než nasbírá armádu.
Cílem války není padnout za vlast, ale přinutit ty parchanty na druhé straně aby padli za tu svou.
Grawl
 
Příspěvky: 480
Registrován: stř dub 17, 2013 6:02 pm
Bydliště: an0nym000us.blog.cz

Předchozí

Zpět na Obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 2 návštevníků