Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

Nejtěžší souboj

Obecně k Heroes of Might and Magic V

Nejtěžší souboj

Příspěvekod Nečik » pon kvě 29, 2006 10:36 am

Jaký jste měli v kampaních nejtežší souboj?

Já jsem zatím v půlce 4 kampaně. Ale nejtěžší souboj se mi zatím zdál v poslední misi za nekromanty. Jsou to vlastně dva souboje. Dobýváte hrad, kde jsou jednotky Akademie a hned potom Havenu :evil: Samozřejmě v rámci jednoho boje. Fakt chuťovka
Nečik
 
Příspěvky: 33
Registrován: pát kvě 26, 2006 5:24 am

Příspěvekod HEAD » úte kvě 30, 2006 9:04 pm

Ja sem prave udelal 2 misi za necro a zatim sem bojoval v nejvetsi bitve vubec.Komp mel fakt brutalni army(120 TITANU ATD.) a ja sem ho nemoch dat.Nejhori natom bylo,ze sem mel zabrat jeho mesto,ale tam vedla cesta jen pres teleport.Jenze ten byl branenej 100 TITANU :roll: Kdyz sem je dal tak name cekal ten parchant ve meste s jiz zminenou mega army :shock:
Ja sem mel velky stesti,protoze se keme pridalo 400 archandelu :lol:
Screeny armad:
ObrázekObrázek
Kampan je na obtiznost HARD.
HEAD
 
Příspěvky: 7
Registrován: čtv kvě 25, 2006 8:39 pm

Příspěvekod Nečik » stř kvě 31, 2006 4:41 am

Tak to je hodně slušný :shock:
Nečik
 
Příspěvky: 33
Registrován: pát kvě 26, 2006 5:24 am

Příspěvekod Destabilizator » stř kvě 31, 2006 9:06 am

Podobna army drzi v posledni misi za lidi Garrison pred Inferno hradem, kdyz jsem jel okolo vitalo me 345 Arch Devilu + 300 Pit Lordu (a ze vam po jeho meteorama rychle blafne koudelka) + hromada dalsich (uz nepodstatnych :lol: ), nastesti se jimi nemusite zabyvat 8)
Obrázek
Uživatelský avatar
Destabilizator
Čestný člen
 
Příspěvky: 256
Registrován: sob kvě 20, 2006 11:26 am

Příspěvekod Nečik » stř kvě 31, 2006 10:12 am

Ještě docela nepříjemnej je hrdina, kterýmu se musíte vyhýbat v poslední misi za Dungeon. To je taky pěknej syčák. Je fakt, že to hraju na normal, ale stejně jsem ho nedal. On si vytvoří kouzlem Fantom dvojníky kerberu a když jich tam je 500, fakt se to nedá. V záloze mu tam číhá 50 ďáblů, 70 pit fiendů, 100 succub, 800 horned demonů a 1K impů. Stačí jen, když impové příjdu na řadu a vysajou vám manu :evil:
Nečik
 
Příspěvky: 33
Registrován: pát kvě 26, 2006 5:24 am

Příspěvekod Streamline » čtv čer 01, 2006 10:39 pm

Ja sem prave udelal 2 misi za necro a zatim sem bojoval v nejvetsi bitve vubec.Komp mel fakt brutalni army(120 TITANU ATD.) a ja sem ho nemoch dat.Nejhori natom bylo,ze sem mel zabrat jeho mesto,ale tam vedla cesta jen pres teleport.Jenze ten byl branenej 100 TITANU Rolling Eyes Kdyz sem je dal tak name cekal ten parchant ve meste s jiz zminenou mega army Shocked
Ja sem mel velky stesti,protoze se keme pridalo 400 archandelu Laughing



neviem naco si s nimi bojoval ...sak stacilo rozostavat mesto...ale budis slusna armadicka
Streamline
 
Příspěvky: 8
Registrován: čtv čer 01, 2006 2:29 pm

Příspěvekod HEAD » čtv čer 01, 2006 11:48 pm

Jak rozestavit mesto.Byl to hlavni ukol zabrat to mesto magu...Teda aspon na HARD obtiznost.Ale nejtezsi souboj byl jasne za necro v posledni misi.Bojujete proti godrickovi a ja blbec sem siho v predchazejcich misich poradne vytunil :lol: :roll: .Mel expert attack,expert defense se vsecma vedlejsima skillama jako mensi pozkozeni strelama a odolnost na magii.Potom sem se jen smutne koukal jak mu moje utoky nic nedelaj :evil: Takze rada:serte na godricka a nechte ho na 1 lvl :wink:
HEAD
 
Příspěvky: 7
Registrován: čtv kvě 25, 2006 8:39 pm

Příspěvekod Destabilizator » pát čer 02, 2006 9:47 am

Musis staver Lorekeep, az postavis Citadel (nebo dosahnes urcityho town lvl?) tak ty Titani u teleportu utecou a on bude mit v Hikm taky houbeles... piece of cake :wink: :arrow:
Obrázek
Uživatelský avatar
Destabilizator
Čestný člen
 
Příspěvky: 256
Registrován: sob kvě 20, 2006 11:26 am

Příspěvekod Cr4zy4eveR » úte čer 06, 2006 11:28 am

ja to hraju na hard a problemy s celou necro kampani nebyly zadne....alfa omega vsech misi, je necekat na army a porad bojovat a kdyz dostanete 2 hrady, tak vylepsovat a stavet jen jeden (necropolis), pak souper nema tak silnou armadu

posledni misi za necro jsem dohral prvni den 2-heho tydne (tzn za 7 tahu) : ---- s Markalem jedete pro Godricovu dceru (cca 3 tahy), pak jede zpet a napadnou vas andele (cca 2 tahy), z nich zbydou kridla a vy muzete doletet hned za mesto, jenz mate dobyt (cca 1 tah) a zacatkem noveho tydne jdete utocit .... mel jsem experta na magii smrti a magii summon, takze vyvolany phoenix (mel jsem posilneni kouzla phoenix) a podpora dalsich kouzel sundal jak armadu academie, tak privolane posily Godrika
Cr4zy4eveR
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte čer 06, 2006 11:10 am

Příspěvekod Destabilizator » úte čer 06, 2006 12:52 pm

Puppet Master ruleZ :lol: :arrow:
Obrázek
Uživatelský avatar
Destabilizator
Čestný člen
 
Příspěvky: 256
Registrován: sob kvě 20, 2006 11:26 am

Příspěvekod HEAD » úte čer 06, 2006 4:35 pm

Ale toje nuda dohrat to za tejden :roll: Me vdycky bavilo udelat si mega army a pak vyrazit na kompa :wink:
HEAD
 
Příspěvky: 7
Registrován: čtv kvě 25, 2006 8:39 pm

Příspěvekod Destabilizator » úte čer 06, 2006 6:01 pm

Cim vic kostu tim vic nekropolis :wink: :arrow:
Obrázek
Uživatelský avatar
Destabilizator
Čestný člen
 
Příspěvky: 256
Registrován: sob kvě 20, 2006 11:26 am

Příspěvekod Nečik » stř čer 07, 2006 11:46 am

Docela fajn souboj je také ve třetí misi za kouzelníka. Jak bojuješ se třemi hrdiny proti nekroušovi :)
Nečik
 
Příspěvky: 33
Registrován: pát kvě 26, 2006 5:24 am

Příspěvekod UGGY » ned črc 02, 2006 6:56 pm

Destabilizator píše:Podobna army drzi v posledni misi za lidi Garrison pred Inferno hradem, kdyz jsem jel okolo vitalo me 345 Arch Devilu + 300 Pit Lordu (a ze vam po jeho meteorama rychle blafne koudelka) + hromada dalsich (uz nepodstatnych :lol: ), nastesti se jimi nemusite zabyvat 8)


no veru s tymi som bojoval vydrzal som 2 kola :lol:
UGGY
 
Příspěvky: 9
Registrován: ned črc 02, 2006 3:51 pm

Příspěvekod UGGY » ned črc 02, 2006 6:57 pm

Destabilizator píše:Podobna army drzi v posledni misi za lidi Garrison pred Inferno hradem, kdyz jsem jel okolo vitalo me 345 Arch Devilu + 300 Pit Lordu (a ze vam po jeho meteorama rychle blafne koudelka) + hromada dalsich (uz nepodstatnych :lol: ), nastesti se jimi nemusite zabyvat 8)


slusne boje veu uz sa tesim 8)
UGGY
 
Příspěvky: 9
Registrován: ned črc 02, 2006 3:51 pm

Další

Zpět na Obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron