Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

Nejtěžší souboj

Obecně k Heroes of Might and Magic V

Příspěvekod Nečik » pon črc 03, 2006 8:59 am

Taky finální mač je dost dobrej :D
Nečik
 
Příspěvky: 33
Registrován: pát kvě 26, 2006 5:24 am

Příspěvekod Ja__6 » pon črc 03, 2006 10:43 am

HEAD píše:Ja sem prave udelal 2 misi za necro a zatim sem bojoval v nejvetsi bitve vubec.Komp mel fakt brutalni army(120 TITANU ATD.) a ja sem ho nemoch dat.Nejhori natom bylo,ze sem mel zabrat jeho mesto,ale tam vedla cesta jen pres teleport.Jenze ten byl branenej 100 TITANU :roll: Kdyz sem je dal tak name cekal ten parchant ve meste s jiz zminenou mega army :shock:
Ja sem mel velky stesti,protoze se keme pridalo 400 archandelu :lol:
Screeny armad:
ObrázekObrázek
Kampan je na obtiznost HARD.


Priste si zkus ty archandely rozdelit na pul nebo na tretiny...pak budes mit takove boje beze ztrat.... nezapominat na jejich schopnost ozivovani...lepsi nez mit 2k vidlaku:-) Ale jinak slusny boj:-)
Ja__6
Ja__6
 
Příspěvky: 12
Registrován: ned čer 25, 2006 2:13 pm

Příspěvekod Buddy » stř črc 12, 2006 10:01 am

já nějakej supertěžkej soubo snad an ineměl ale za to sem měl superdlouhej kdy e 3. misi za Inferno mi Gilraen kempil při bitvě před hradbama i když byli na padrť.... já se tam furt držel elfskejma jednotkama a prakticky to byl souboj lučištníků a podobnejch....

jinak když sem si dal do sběratelský patch mam tam stejně 3 obtížnosti jako předitm ale teďka je to Lehká, Těžká a hrdinská taže Normal je teďka ta těžka, ne?
Buddy
 
Příspěvky: 12
Registrován: pon črc 10, 2006 7:09 pm

Příspěvekod Touchwood » stř črc 12, 2006 10:21 am

Ja__6 píše:Priste si zkus ty archandely rozdelit na pul nebo na tretiny...pak budes mit takove boje beze ztrat.... nezapominat na jejich schopnost ozivovani...lepsi nez mit 2k vidlaku:-) Ale jinak slusny boj:-)


Bude to znít těžce lamácky, ale jak rozdělím jednotku? Nějak jsem na to nepřišel. Dost mě zaráželo, že by to nešlo.

Wodka: Díky. Vidíš, to nejjednodušší řešení mě nenapadlo. :oops:
Naposledy upravil Touchwood dne stř črc 12, 2006 10:33 am, celkově upraveno 1
Touchwood
 
Příspěvky: 20
Registrován: stř črc 12, 2006 1:01 am

Příspěvekod Wodka » stř črc 12, 2006 10:27 am

Touchwood píše:
Ja__6 píše:Priste si zkus ty archandely rozdelit na pul nebo na tretiny...pak budes mit takove boje beze ztrat.... nezapominat na jejich schopnost ozivovani...lepsi nez mit 2k vidlaku:-) Ale jinak slusny boj:-)


Bude to znít těžce lamácky, ale jak rozdělím jednotku? Nějak jsem na to nepřišel. Dost mě zaráželo, že by to nešlo.


1) Klikneš na hrdinu, zmáčkneš A (A jako Army - otevře se dialog s jednotkami)

2) Kurzorem najedeš nad jednotku, kterou chceš rozdělit, klikneš levý tl. myši (jednotka se ti "přilepí" ke kurzoru)

3) najedeš nad cílové volné políčko (u téhož nebo jiného hrdiny), zmáčkneš SHIFT (nepouštěj) a klikneš opět levým tlačítkem myši. Pak už jen nastavíš, kolik jednotek chceš přemístít.


A propos, až ti vyskočí rozdělování jednotek, vlevo jsou jednotky, které ti zůstanou na původním místě, vpravo bude ta část, kterou přesuneš - plete se to, když přetahuješ část jednotek zprava doleva :)
Uživatelský avatar
Wodka
 
Příspěvky: 160
Registrován: úte kvě 23, 2006 1:11 pm

Příspěvekod Sharp » stř črc 12, 2006 9:07 pm

Platí to i zprava doleva,btw Nejtěžší souboj je s gilraenem,víte proč máte takový army proti sobě? Protože když nemáte army tak stojíte v hradu a mačkáte enter jak divý ;)
Proti kompu to chce hrát dynamicky a napadat ;)
"Život je změna, chaos, špína a utrpení. Smrt je mír, řád a věčná krása."
''Císař ví,Císař se díva''
''Die Schwinge des Todes''
Obrázek
Uživatelský avatar
Sharp
 
Příspěvky: 122
Registrován: ned čer 25, 2006 10:44 am

Příspěvekod Destabilizator » stř črc 12, 2006 9:25 pm

Prej dynamicky :lol: :lol: :lol: Radsi at si komp na me lame zuby zatimco ja si doma varim svoji army jeho zhoubu :arrow:
Obrázek
Uživatelský avatar
Destabilizator
Čestný člen
 
Příspěvky: 256
Registrován: sob kvě 20, 2006 11:26 am

Příspěvekod Nečik » čtv črc 13, 2006 4:33 am

No, taky blbí souboje jsou se sfingou, když odpovíte špatně. :D
Nečik
 
Příspěvky: 33
Registrován: pát kvě 26, 2006 5:24 am

Příspěvekod Sharp » čtv črc 13, 2006 7:43 am

Jo? S kym bojuješ? Jsem odpověděl správně páč to z toho dycky poznáš :)
"Život je změna, chaos, špína a utrpení. Smrt je mír, řád a věčná krása."
''Císař ví,Císař se díva''
''Die Schwinge des Todes''
Obrázek
Uživatelský avatar
Sharp
 
Příspěvky: 122
Registrován: ned čer 25, 2006 10:44 am

Příspěvekod Incomer » čtv črc 13, 2006 6:52 pm

Tedkonc dodelavam (spis teda abstinuju) dungeon a zatim netezsi bitka byla ta proti Gilraenovi za Peklo, ktery mi vubec nesedlo :oops:
Uživatelský avatar
Incomer
 
Příspěvky: 192
Registrován: pát čer 09, 2006 9:04 pm

Příspěvekod Frost-Dragon » čtv črc 13, 2006 7:56 pm

Sharp píše:Jo? S kym bojuješ? Jsem odpověděl správně páč to z toho dycky poznáš :)
bojuješ proti uplně stejné armádě jako máš ty .. !! aji hrdina je jako nakopčenej .. !! :D
Frost-Dragon
 
Příspěvky: 49
Registrován: stř črc 12, 2006 8:39 pm
Bydliště: Nekropolis .. X-D

Příspěvekod Sharp » pát črc 14, 2006 7:08 am

Lol tak to je 90% výhra-AI Neumí kombinovat
Až na Gilraena ten tak hrozně taktizoval...! :!:
"Život je změna, chaos, špína a utrpení. Smrt je mír, řád a věčná krása."
''Císař ví,Císař se díva''
''Die Schwinge des Todes''
Obrázek
Uživatelský avatar
Sharp
 
Příspěvky: 122
Registrován: ned čer 25, 2006 10:44 am

Příspěvekod major konig7 » stř črc 19, 2006 4:29 pm

jj, gilraen byl největší borec co sem potkal, teda až do vydání prvního patche :lol: :lol:
Uživatelský avatar
major konig7
 
Příspěvky: 36
Registrován: pon črc 17, 2006 4:45 pm

Příspěvekod LordThonar » stř črc 19, 2006 5:04 pm

Pamatuju si jak jsem s nim bojoval ve verzi 1.0, to byly jatka :-D Nejen ze mel o neco malo vetsi armadu ale sejmout ho byla diky tomu jak hral docela fuska . . . Ale - slo to :-)
LordThonar
 
Příspěvky: 92
Registrován: sob črc 15, 2006 11:21 am

Příspěvekod Wodka » čtv črc 20, 2006 8:06 am

včera su se jako ranger docela zapotil s 5k akeleton archer... a pak jsem ještě vyjel po dalším hrdinovi s 1,6k skeleto archers. A dobyl město. Hm... akorát že mi v první bitvě zařvalo vše až na 150 Master Hunterů a 40 Treantů (upg.), ve druhé všichni hunteři... ale Treanti se drží :) maj sqělou odolnost!
"Пошел ты!"
Uživatelský avatar
Wodka
 
Příspěvky: 160
Registrován: úte kvě 23, 2006 1:11 pm

PředchozíDalší

Zpět na Obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron