Stránka 11

Koho máte nejraději z Dračí čtyřky?

PříspěvekNapsal: čtv pro 25, 2008 1:58 pm
od Zehir
Chtěl bych vědět koho máte nejraději z této dračí čtyřky (hrdinové, kteří v Heroes V zachraňují svět). Můžete k tomu připojit i krátký komentář, můžete hodnotit podle jejich síly a schopností ale rovněž můžete hodnotit podle jejich života, minulosti atd. Je to jen na vás.

Re: Koho máte nejraději z Dračí čtyřky?

PříspěvekNapsal: čtv pro 25, 2008 2:04 pm
od Zehir
Koho jiného bych mohl vybrat já než Zehira, jeho schopnosti a síla jsou obdivuhodné, rovněž jako První z kruhu vyniká, někteří mají hodně rádi jeho hlášky. Ale hodnotit dál bych už nesvedl, neboť všichni čtyři jsou perfektní, hodně mě udivilo zjištění, že Relag byl ve skutečnosti Agrael, Godrik je skrz naskrz opravdu vzorný rytíř a bylo velmi smutné jak v HOF zemřel. Rovněž mi vadilo že o Findanovi nebylo v TOE ani zmínka. Doufám že Heroes 6 bude pokračovat ale už jen se třemi hrdiny, Godrik je nenahraditelný. Hodně informací bych uvítal o Relagovi a Findanovi.

Re: Koho máte nejraději z Dračí čtyřky?

PříspěvekNapsal: čtv pro 25, 2008 2:58 pm
od maginaTor
Fuuuha tak toto bol tazky vyber, kazdy ma svoje pro a proti... ale nakonec som vybral Findana, je to skratka moj najoblubenejsi kampanovi hrdina a taktiez mam rad lesnych elfov... najviac sa mi na nom paci jeho schopnosti, na zaciatku boja vzdy zautocia strelecke jednotky... skratka moj favorit...

Re: Koho máte nejraději z Dračí čtyřky?

PříspěvekNapsal: čtv pro 25, 2008 3:59 pm
od StreetX38
Já vzal Raelaga. Ta jeho zapeklitá minulosta a tak... Jak hezky dokázal přivést Soulscar k uctívání démonů a pak ho kvuli tomu zničit.................Beze slov

Re: Koho máte nejraději z Dračí čtyřky?

PříspěvekNapsal: čtv pro 25, 2008 4:29 pm
od Raelag
Raelag, kdo jinej, důvody stejný jako John a ta nenávist vůči Biaře pak možná Zehira, Findana (od tý doby, co mam ten mód na všechny hrdiny jsem si oblíbil Eko Elfy a Alarika(1. úroveň Exp. útok)

Re: Koho máte nejraději z Dračí čtyřky?

PříspěvekNapsal: čtv pro 25, 2008 6:44 pm
od Zehir
Je to opravdu zajimavé s tím Relagem, nejprve ničí temné elfy, že neuctívají Urgashe a pak ničí temné elfy za to, že uctívaji Urgashe, chudáci elfi. 8)

Re: Koho máte nejraději z Dračí čtyřky?

PříspěvekNapsal: pát črc 26, 2013 1:28 pm
od Agrael-Realag
Realag samodřejmě :D :D