Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

PROBLEM S DOKONCENI MISE KAMPANE HRANICAR - PAN UPIRU

Obecně k Heroes of Might and Magic V

PROBLEM S DOKONCENI MISE KAMPANE HRANICAR - PAN UPIRU

Příspěvekod XanimalXfreeX » ned led 25, 2009 11:24 am

Zdravim, v kampani HRANICAR-PAN UPIRU je ukol, ze hrdina se kterym hraji cely mod FINDAN ma najit a zabit NIKOLAIE. ovsem pokazde co se tak stane, hra nekonci, ale pokracuje dal. nikolai se objevi nekde jinde na mape a pokracuje se. mam obsazene vsechny mesta. tudiz zadna jina jednotka na mape jiz neni. nikolaie jsem porazil asi uz 3x a nevim jak na to. poradite? diky. (hledal jsem tento "problem" tady na foru, ale nenasel.) diky.
XanimalXfreeX
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte led 13, 2009 4:13 pm

Re: PROBLEM S DOKONCENI MISE KAMPANE HRANICAR - PAN UPIRU

Příspěvekod Raelag » ned led 25, 2009 11:33 am

Musíš pozabíjet všechny přízračné draky na mapě (ty kostěné černé) a pak až porazit Nikolaie
http://s7.battleknight.cz/index.php?loc ... f=NTEyMTk= kdo má srdce, klikne a dá Raelaggovi peníze klik, klik, klik. A kdo má opravdu srdce, ten se stane i rytířem a přihlásí se do klanu Cixotova armáda
Uživatelský avatar
Raelag
 
Příspěvky: 1040
Registrován: pon říj 13, 2008 2:45 pm
Bydliště: Moje sídlo

Re: PROBLEM S DOKONCENI MISE KAMPANE HRANICAR - PAN UPIRU

Příspěvekod Zehir » ned led 25, 2009 6:02 pm

Nebo musíš zabít Nikolaje pomoci fénixů, které dostaneš, pokud splníš věštcův úkol.
I use all kind of magic, all kind of power, all kind of weapons. Everybody will need to be much powerfull then we are, because the Chaos isn't sleeping anytime and the Demons will do anything to destroy us. But as the highest shield I will stand against them and fight for the glory of Asha and Elemental Dragons. Let the magic be with us!
Uživatelský avatar
Zehir
 
Příspěvky: 1669
Registrován: pon kvě 26, 2008 6:24 pm
Bydliště: Celý Ashan, ale hlavně Al Safir.

Re: PROBLEM S DOKONCENI MISE KAMPANE HRANICAR - PAN UPIRU

Příspěvekod Raelag » ned led 25, 2009 7:18 pm

právně sou obě možnjosti, já jsem zkoušel jen tu svou ale
http://s7.battleknight.cz/index.php?loc ... f=NTEyMTk= kdo má srdce, klikne a dá Raelaggovi peníze klik, klik, klik. A kdo má opravdu srdce, ten se stane i rytířem a přihlásí se do klanu Cixotova armáda
Uživatelský avatar
Raelag
 
Příspěvky: 1040
Registrován: pon říj 13, 2008 2:45 pm
Bydliště: Moje sídlo

Re: PROBLEM S DOKONCENI MISE KAMPANE HRANICAR - PAN UPIRU

Příspěvekod maginaTor » ned led 25, 2009 7:39 pm

Zehir píše:Nebo musíš zabít Nikolaje pomoci fénixů, které dostaneš, pokud splníš věštcův úkol.

to ano ale nevydrzia moc dlho... mne ich rozdrtil prvy hrdina co ma napadol takze lepsie ked vyzabijate drakov
Uživatelský avatar
maginaTor
 
Příspěvky: 53
Registrován: čtv črc 31, 2008 1:09 pm

Re: PROBLEM S DOKONCENI MISE KAMPANE HRANICAR - PAN UPIRU

Příspěvekod Zehir » pon led 26, 2009 6:12 am

Tak si ty fénixe schovávej, pokud neútočíš na samotného Nikolaje.
I use all kind of magic, all kind of power, all kind of weapons. Everybody will need to be much powerfull then we are, because the Chaos isn't sleeping anytime and the Demons will do anything to destroy us. But as the highest shield I will stand against them and fight for the glory of Asha and Elemental Dragons. Let the magic be with us!
Uživatelský avatar
Zehir
 
Příspěvky: 1669
Registrován: pon kvě 26, 2008 6:24 pm
Bydliště: Celý Ashan, ale hlavně Al Safir.

Re: PROBLEM S DOKONCENI MISE KAMPANE HRANICAR - PAN UPIRU

Příspěvekod lirva » ned led 24, 2010 9:33 am

prosim porad jak porazim nikolaje pana upiru kdyz on behem chvilky ma 7000kostlivcu lukostrelcu ja proti nemu nemam sanci
lirva
 
Příspěvky: 1
Registrován: ned led 24, 2010 9:27 am

Re: PROBLEM S DOKONCENI MISE KAMPANE HRANICAR - PAN UPIRU

Příspěvekod Alarik » ned led 24, 2010 10:11 am

A na jakou obtížnost hraješ? Ta mise je těžká i na lehkou, takže opravdu doporučuji obtížnost snížit. Dále taky hned ve 3. týdnu obsaď posádku bránící cestu k teleportu. Pak urychleně obsaď první nekropoli, na kterou narazíš (po přenesení teleportem). Najmi nějaké posily a vyjeď do podzemí, kde obsaď obě města a poraž všechny hrdiny. Teď už tě nikdo nebude otravovat, takže máš čas na najímání jednotek a hlavně sbírání artefaktů, zkušeností a bonusů k atributům. Je taky vhodné používat v armádě jak elfy, tak nemrtvé. Já osobně používám kombinaci: Smaragdoví draci, Prastaří enti, Arcilichové, Páni upírů, Druidští stařešinové, Mistři lovci a Kostliví lučištníci. Pokud máš obsazenou většinu dolů a radnici ve všech městech vybudovat na maximum, měly by ti peníze v pohodě vystačit.
A co se zabití Nikolaje týče, vřele doporučuji raději zabít všechny Přízračné draky. Nikolaj jde sice zabít i s pomocí Fénixů, ale tahle varianta má hned několik nevýhod:
1) Fénixů je jen 5, takže ti v boji příliš nepomohou.
2) Fénixové ti svým způsobem zabírají místo v armádě, na které bys mohl dát nějakou mnohem užitečnější jednotku.
3) Artefakty potřebné k získání Fénixů ti mohou dát dohromady bonus + 4 k útoku, + 8 k obraně a + 4 ke znalostem, což nejsou zanedbatelná čísla, a navíc ti poskytují imunitu vůči některým kouzlům (např. Zpomalení), takže je výhodnější mít ty artefakty než 5 Fénixů.
Uživatelský avatar
Alarik
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř led 02, 2008 10:36 am


Zpět na Obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 návštevníků

cron