Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

culinan kampan

Obecně k Heroes of Might and Magic V

Re: culinan kampan

Příspěvekod Activator » sob zář 05, 2009 1:53 pm

V původní verzi kampaně, ve 4. mapě byla objevena chyba. Ke stáhnutí je opravená verze. Po instalaci nové a smazání staré verze by vše mělo fungovat správně (není potřeba restart mapy). Problém se týkal zamrznutí mapy při destrukci barbarského města při splnění úkolu.
Uživatelský avatar
Activator
 
Příspěvky: 376
Registrován: pon led 09, 2006 2:28 pm
Bydliště: Praha

Re: culinan kampan

Příspěvekod Eru » pon zář 07, 2009 1:00 pm

Všem, kdo čekají na H6 nebo si jen chtějí oživit příjemné vzpomínky z H5 doporučuji tuto kampaň.
Ale kvůli relativně vysoké obtížnosti ji nedoporučuji začátečníkům, jen "ostříleným" hráčům.
Nehrim (2010) - jedno z nejlepších 1st/3rd RPG všech dob.
Uživatelský avatar
Eru
 
Příspěvky: 162
Registrován: sob pro 29, 2007 2:45 pm

Re: culinan kampan

Příspěvekod wizard » stř zář 09, 2009 8:45 pm

Inak to v tej misii elfi tragedie neni mesto nekropole?Lebo na zaciatku je dost nahovno armada a to si mam najimat elfske jednotky?Sak to je blbost ked som nekromant a mam uplne inu specializaciu
wizard
 
Příspěvky: 12
Registrován: pon čer 08, 2009 10:59 am

Re: culinan kampan

Příspěvekod Eru » stř zář 09, 2009 9:09 pm

Není tam. Osobně jsem mapu třikrát restartoval, protože jsem ho nemohl najít. :D
Najímat elfy opravdu nemusíš, nemrtvé získávej z temné energie. Také musíš zničit zeleného co nejrychleji (než se stihne rozvinout).
Nehrim (2010) - jedno z nejlepších 1st/3rd RPG všech dob.
Uživatelský avatar
Eru
 
Příspěvky: 162
Registrován: sob pro 29, 2007 2:45 pm

Re: culinan kampan

Příspěvekod Activator » pát zář 11, 2009 4:54 pm

Nekropole tam není. Je to myšleno tak, že armádu si doplníš z líhní v podzemí a z nekromancie. Uznávám, že pokud to hraješ na heroickou obtížnost, tak to může být dost obtížné, ne-li nehratelné.
Uživatelský avatar
Activator
 
Příspěvky: 376
Registrován: pon led 09, 2006 2:28 pm
Bydliště: Praha

Re: culinan kampan

Příspěvekod wizard » pát zář 11, 2009 8:59 pm

ja som to hral nakoniec tak ze som najimal elfske jednotky a ziskal som dost silnu armadu s ktorou to potom islo lahko.Nemrtvych jednotiek je tam strasne malo a takto to bolo o dost lahsie
wizard
 
Příspěvky: 12
Registrován: pon čer 08, 2009 10:59 am

Re: culinan kampan

Příspěvekod Alarik » sob zář 12, 2009 7:23 am

Já jsem elfské jednotky použil jen jednou, když jsem nechtěl zbytečně přijít o ty nemrtvé. Jinak mi taky docela dlouho trvalo, než jsem ty elfy porazil, ale nakonec mi s nimi trochu pomohli démoni.
Uživatelský avatar
Alarik
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř led 02, 2008 10:36 am

Re: culinan kampan

Příspěvekod George » pon lis 02, 2009 4:51 pm

Activator píše:V původní verzi kampaně, ve 4. mapě byla objevena chyba. Ke stáhnutí je opravená verze. Po instalaci nové a smazání staré verze by vše mělo fungovat správně (není potřeba restart mapy). Problém se týkal zamrznutí mapy při destrukci barbarského města při splnění úkolu.

Tak to zrovna hraji a mám ten problém, že jsem zamrznul po destrukci města.
Co dál. Verzi mapy mám tu opravenou. Kampaň pěkná, rád bych jí dohrál do konce.
Uživatelský avatar
George
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon lis 02, 2009 4:37 pm

Re: culinan kampan

Příspěvekod Activator » pon lis 02, 2009 6:32 pm

Asi bude potřeba tu novou verzi kampaně přejmenovat na starou, kterou můžeš smazat. To by mělo stačit. Potom stačí nahrát hru tah předem před inkriminovanou událostí.
Uživatelský avatar
Activator
 
Příspěvky: 376
Registrován: pon led 09, 2006 2:28 pm
Bydliště: Praha

Re: culinan kampan

Příspěvekod konik » pát lis 27, 2009 5:10 pm

Ahoj, tak jsem to zkusil a taky mam tu novou verzi(1.1), i kdyz predtim jsem mel take verzi 1.1.
Smazal jsem predchozi kampan, potom jsem ji znovu nainstaloval. Nic jsem neprejmenoval,protoze se jmenovala stejne. Mapa stale nefunguje a zasekne se mi pri uprku zluteho!

Dohral to nekdo za tento bod? Co jineho se s tim da delat?
konik
 
Příspěvky: 12
Registrován: pát říj 05, 2007 10:09 am

Re: culinan kampan

Příspěvekod Activator » pát lis 27, 2009 6:07 pm

Kdyžtak mi na mail pošli ten save, zkusím se na to podívat...
activator@centrum.cz
Uživatelský avatar
Activator
 
Příspěvky: 376
Registrován: pon led 09, 2006 2:28 pm
Bydliště: Praha

Re: culinan kampan

Příspěvekod Kovi12 » úte čer 22, 2010 12:29 pm

Zdravím, mám problém.
Ve 4. misi při úprku žlutého hráče se mi kurzor změní na přesýpací hodiny a objeví se zpráva: žlutý hráč byl poražen a to je vše. Kurzor se nezmění a já nemůžu nic dělat(ani ukončit hru)! Verzi mapy mám tu opravenou
Kovi12
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte čer 22, 2010 12:26 pm

Re: culinan kampan

Příspěvekod Activator » úte čer 22, 2010 5:42 pm

Máš verzi 1.2? Pokud ano a stejně ti to nejde, tak to samé co výše - pošli mi save na mail, já se na to podívám.
Uživatelský avatar
Activator
 
Příspěvky: 376
Registrován: pon led 09, 2006 2:28 pm
Bydliště: Praha

Re: culinan kampan

Příspěvekod Kovi12 » úte čer 22, 2010 5:58 pm

verzi 1.2 mam ale furt mi to nejde
Kovi12
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte čer 22, 2010 12:26 pm

Re: culinan kampan

Příspěvekod Caius » čtv čer 24, 2010 7:31 pm

Ahoj, tento problem sice nemam, ale mam jiny s touto kampani: v poslední misi, zničím červenému všechna města a všechny hrdiny (pár těch bossů mi ale uteklo z bitvy, protože jsem je začínal porážet), ale červený hráč stále není poražen. Jakto? Už netáhne, obsadil jsem vsechny jeho doly a zničil všechny jeho karavany, ale ukol znicit tu armadu cervenych je stale nesplneny a ja se nemuzu dostat do Nebeské klenby...prozkoumal jsem celou mapu (zničil jsem i Markala). Kampaň je super, ale těžká, a chtěl bych ji dohrát :)








P.S. Mapa Elfí tragédie mi nepřišla tak těžká, spíš naopak (btw. hraju na těžkou úroveň), nejhorší je Operace mlha a tma a Zpět do Nebeské klenby
Elfové zničí každého, kdo se opováží vztáhnout ruku na Irollanské hvozdy!
Uživatelský avatar
Caius
 
Příspěvky: 132
Registrován: ned zář 30, 2007 1:43 pm
Bydliště: Irollanské hvozdy

PředchozíDalší

Zpět na Obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 1 návštěvník

cron