Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

prosím o radu s dovednostmi a pár dobnostmi

Obecně k Heroes of Might and Magic V

prosím o radu s dovednostmi a pár dobnostmi

Příspěvekod Nahodny » pát čer 09, 2006 6:32 pm

Prosím mohl by mi někdo poradit

1/Neví někdo jak jdou po sobě dovednosti – v minulých dílech se generovaly náhodně, když se mi nelíbila nabídka tak jsem si zopáknul souboj nebo znovu sebral truhlu se zkušenostmi a dalo mi ta na výběr z jiných . Tady to vypadá že to má nějaký řád, pokaždé to dá stejnou nabýdku i přes několik levelu hrdiny.

2/Tak nějak mě překvapila schopnost odplata která se mi objevila místo taktiky u útoku. Normálně dovednost útok nenabízí schopnost odplatu tak kde jsem ji sebral ?
To už mi to taktiku nenabídne?

3/V minulých dílech bylo v manuálu napsáno kolik se muže očekávat jednotek u neutrálních armád např. houf 20-49, stovky 250-500 tady sem to nikde nenašel. Neví někdo jak to je tady?

4/Jede nějak zvětšit mini mapa na celou obrazovku jako u minulých dílů?

5/Jsou lepší Boty rychlosti nebo Poutníkovy boty?
Nahodny
 
Příspěvky: 56
Registrován: pát čer 09, 2006 6:06 pm

Příspěvekod Destabilizator » pát čer 09, 2006 7:57 pm

1) podle ceho se toto generuje nezustava zahadou jen Tobe, i na cizich forech se na toto tema vedou velke debaty

2) Odplata = Retaliation Strike (doufam, u tech jejich prekladu uz si nejsem jist vubec nicim), to je schopnost specialne pro rytire, cili hrdiny mesta Heaven (jestli Heaven prelozili jako Nebesa, to nevim)

3) netroufnu si odhadnout, lec melo by to byt zhruba stejne, k preziti staci vedet, ze Lots (Hodne?) je neco okolo 30ks

4) myslim, ze nelze

5) neporadim, opet nevim preklady :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar
Destabilizator
Čestný člen
 
Příspěvky: 256
Registrován: sob kvě 20, 2006 11:26 am

Příspěvekod Nahodny » pát čer 09, 2006 8:32 pm

Tak na ty schopnosti jsem našel na www.heroes-centrum.com perfektní utilitku // Kruh dovednosti //, kde je všechno pěkně znázorněný.

Jedny boty zvyšují rychlost a druhé postihy za terén.
Nahodny
 
Příspěvky: 56
Registrován: pát čer 09, 2006 6:06 pm

Příspěvekod Destabilizator » pát čer 09, 2006 9:07 pm

Byt Tebou bych asi prezouval, kdyz jezdis po trave tak rychlochodky a kdyz valis po lave tak ty druhy :wink: Skoda, ze tu nejde kliknout jako v hm4 na zem a ukaze Ti to, jaky dava postih (v hm4 mely ruzne narody ruzne "domaci" povrchy, napr. inferno valilo po lave bez penalizace, jestli je to i tu nevim...) :arrow:
Obrázek
Uživatelský avatar
Destabilizator
Čestný člen
 
Příspěvky: 256
Registrován: sob kvě 20, 2006 11:26 am

Příspěvekod Incomer » pát čer 09, 2006 9:13 pm

jooo 4 to byli casy :D

U tech neutralu se rid spis podle lvl nepratelske jednotky-jeste sem nepotkal skupinu 3> ktere by me dostali :wink:
Uživatelský avatar
Incomer
 
Příspěvky: 192
Registrován: pát čer 09, 2006 9:04 pm

Re: prosím o radu s dovednostmi a pár dobnostmi

Příspěvekod zelot » stř dub 23, 2008 9:08 pm

asi pozde ale nejak se nudim :)
1) myslim si ze se generujou ale podle rodu nektere narody sou hold nachylnejsi k urcitym vlastnostem nez ostatni
2)viz vyse, nevim co si mel za rod
3)dat resi mas tam dokonce napsanou tvoji sanci na uspech :D
4)ne ;)
5)asi sem trochu mimo, ale nepisou se u nich jejich vlastnosti ??
Uživatelský avatar
zelot
 
Příspěvky: 22
Registrován: stř dub 23, 2008 8:29 pm

Re: prosím o radu s dovednostmi a pár dobnostmi

Příspěvekod Activator » čtv dub 24, 2008 2:17 pm

Nahodny píše:Prosím mohl by mi někdo poradit

1/Neví někdo jak jdou po sobě dovednosti – v minulých dílech se generovaly náhodně, když se mi nelíbila nabídka tak jsem si zopáknul souboj nebo znovu sebral truhlu se zkušenostmi a dalo mi ta na výběr z jiných . Tady to vypadá že to má nějaký řád, pokaždé to dá stejnou nabýdku i přes několik levelu hrdiny.

2/Tak nějak mě překvapila schopnost odplata která se mi objevila místo taktiky u útoku. Normálně dovednost útok nenabízí schopnost odplatu tak kde jsem ji sebral ?
To už mi to taktiku nenabídne?

3/V minulých dílech bylo v manuálu napsáno kolik se muže očekávat jednotek u neutrálních armád např. houf 20-49, stovky 250-500 tady sem to nikde nenašel. Neví někdo jak to je tady?

4/Jede nějak zvětšit mini mapa na celou obrazovku jako u minulých dílů?

5/Jsou lepší Boty rychlosti nebo Poutníkovy boty?


1. Genrují se náhodně, avšak jejich výběr (možnosti) se generují hned po startu mapy. Cílem autorů bylo zamezit řadě loadů hráčů tak, aby se jim "nalosovalo" to, co chtějí.

2. Jedná se o rodovou schpnost, každý rod má jinou. Viz skillwheel.

3. http://activator.racap.net/modules.php?name=News&file=article&sid=32

4. Pochybuji.

5. Podle terénu, jak bylo řečeno výše.
Uživatelský avatar
Activator
 
Příspěvky: 376
Registrován: pon led 09, 2006 2:28 pm
Bydliště: Praha


Zpět na Obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků

cron