Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

hra přes Ubi.com

Obecně k Heroes of Might and Magic V

hra přes Ubi.com

Příspěvekod Nečik » ned čer 25, 2006 4:48 pm

Mám docela trapný dotaz. V tomhle směru budu asi lama, ale já on-line téměř vůbec nehraju. Takže o co jde. Mám samozřejmě českou originálku. Když si chci zahrát ve hře pro více hráčů přes Ubi.com, chce to po mě aktivační klíč. Tak jsem z toho vydedukoval, že je asi potřeba navštívi stránky Ubisoft a zaregistrovat se. To jsem také udělal, ale hledám a hledám, prostě nikde jsem nenarazil na nic, co by mě vedlo k tomu, že mi emailem pošlou ten klíč. Neporadíte mi někdo?
Nečik
 
Příspěvky: 33
Registrován: pát kvě 26, 2006 5:24 am

Re: hra přes Ubi.com

Příspěvekod volum » ned čer 25, 2006 5:23 pm

Nečik píše:Mám docela trapný dotaz. V tomhle směru budu asi lama, ale já on-line téměř vůbec nehraju. Takže o co jde. Mám samozřejmě českou originálku. Když si chci zahrát ve hře pro více hráčů přes Ubi.com, chce to po mě aktivační klíč. Tak jsem z toho vydedukoval, že je asi potřeba navštívi stránky Ubisoft a zaregistrovat se. To jsem také udělal, ale hledám a hledám, prostě nikde jsem nenarazil na nic, co by mě vedlo k tomu, že mi emailem pošlou ten klíč. Neporadíte mi někdo?
No stačí zadat klíč co máš napsanej vzadu na origoš balení hry. :wink:
volum
 
Příspěvky: 3
Registrován: pát čer 09, 2006 4:24 am

Re: hra přes Ubi.com

Příspěvekod Slay007 » pon čer 26, 2006 12:21 am

volum píše:
Nečik píše:Mám docela trapný dotaz. V tomhle směru budu asi lama, ale já on-line téměř vůbec nehraju. Takže o co jde. Mám samozřejmě českou originálku. Když si chci zahrát ve hře pro více hráčů přes Ubi.com, chce to po mě aktivační klíč. Tak jsem z toho vydedukoval, že je asi potřeba navštívi stránky Ubisoft a zaregistrovat se. To jsem také udělal, ale hledám a hledám, prostě nikde jsem nenarazil na nic, co by mě vedlo k tomu, že mi emailem pošlou ten klíč. Neporadíte mi někdo?
No stačí zadat klíč co máš napsanej vzadu na origoš balení hry. :wink:


presneji na zadku manualu
Slay007
 
Příspěvky: 9
Registrován: sob čer 10, 2006 2:58 am


Zpět na Obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron