Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

Co vám na H5 vadí?

Obecně k Heroes of Might and Magic V

Příspěvekod ASS_Sasin » čtv čer 14, 2007 1:22 pm

Mě třeba vadí to že jednotky nedostávají zkušenosti jako tomu bylo o H3 WoG ale to nebyl oficiální datadisk ... Jinak s bugy jsem se téměř nesetkal (akorát jména některých měst ) a vadí mi to že sekundární jednotky vypadají podobně jako jejich předlohy ... bylo by lepší kdyby dali třeba uplne jinou jednotku (jako v Heroes 4) třeba u warloců hydra a sekundární třeba mantichora ....
Vesmír a lidská blbost je nekonečný ....
.... Akorát tím vesmírem si nejsem tak jistý
Uživatelský avatar
ASS_Sasin
 
Příspěvky: 15
Registrován: stř čer 06, 2007 11:27 am
Bydliště: n... vlastně jo

vady heroes 5

Příspěvekod dataminerxxx » pát črc 06, 2007 12:50 pm

U Heroes 5 mi připadají dosti podivné změny měst - kdysi dávno jsem někde na netu našel verzi Alpha - byla to dost rozdělaná verze, kde byla jen jedna mapa a jeden hrad (lidský) a tam ten hrad vypadal podstatně lépe, než v betě a plné verzi. (někdy je tento hrad vidět uplně na prvních screenshotech z heroes 5 ). A také mi vadí co udělali s hradem Sylvan (nástupce Rampartu z Heroes III.) - strom sice vypadá pěkně, ale na původní rampart z heroes III. zdaleka nemá. A ještě jedna vada - aplha i beta verze běhaly uplně v pohodě na mé Ge-force4 MX 440 64mb (když se vyply pixel shader efekty), ale u plné verze byly pixel shader efekty dány za pivinné ke spuštění, takže mi plná verze nešla. (Dnes už sice mám GF 6600 256Mb, kde hra běží úplně v klidu) - ale je to dost nefér krok vůči uživatelům nekterych grafickych karet, kdyz betaverze na teto grafice bez problemu fungovala - nekdy cloveku pripada ze vyrobci her jsou domluveni s vyrobci grafickych karet..
Obrázek
Předělávám hru Heroes III. na mobily (v javě) Pokud máte nějaký Sony Ericsson od K700i výš ( to už jsou dnes skoro všechny - tak se mrkněte =)
Uživatelský avatar
dataminerxxx
 
Příspěvky: 16
Registrován: úte říj 17, 2006 7:34 pm

Příspěvekod faeton » pon zář 17, 2007 1:03 pm

Nevim, možná je to jen můj názor, ale nejvíc mi vadí nevyváženost celé hry. Vždycky když se dívám na nějaké hodnocení "jaká je nejlepší rasa" tak vždycky dungeon a kobka, a pak dlouho nic, je to jako když běhal Michael Johnson 200m, tak se hrálo jen o 2. místo. Tady mi to přijde stejný. Třeba za sylvan hrát nejde, pokud nehraješ 1vs1, má sice supr jednotky, ale k čemu ti to je když herové jsou na h****, tak po 2 měsících na těžkou obtížnost už to prostě nejde.
A ještě mě docela štve to že každý hrdina nemůže mít ultimátku.
Ale jinak hodnotím hru jako velmi dobrou, ale nejde u ní vydržet dlouho no.
faeton
 
Příspěvky: 2
Registrován: sob dub 07, 2007 4:31 pm

Příspěvekod titán » pon dub 07, 2008 6:26 am

Přesně tak!
Uživatelský avatar
titán
 
Příspěvky: 5
Registrován: čtv bře 27, 2008 12:34 pm

Příspěvekod Rakšasa Raja » pon dub 07, 2008 4:19 pm

Po datadisku Tribes of the East nic!!!
Nival to udělal skvěle :wink:
Heroes 5 nabírá s datadisky na svojí perfektnosti. Už se těším na Tribes of the East.
Uživatelský avatar
Rakšasa Raja
 
Příspěvky: 136
Registrován: pon čer 11, 2007 7:22 pm
Bydliště: Academy

Re: Co vám na H5 vadí?

Příspěvekod X_Magic » úte kvě 06, 2008 8:58 pm

Na Heroes V mi nejvíc vadí doba, než proběhne tah počítačového protivníka. Hraji sérií Heroes of Might and Magic od prvního dílu. Každý díl přinesl něco jiného a série se postupně mění, za což jsem tvůrcům vděčný (nebavilo by mne hrát 10let stále totéž, pouze v lepší grafice a s par drobnými změnami).

Pátý díl mne velice překvapil. Bohužel po pár mapách jsem zpozoroval dlouhou dobu tahu počítačového protivníka, který trvá někdy i přes deset sekund a pokud je počítačem řízených protivníků víc, docela to kazí atmosféru hry zbytečným čekáním. Oproti předchozím dílům je to obrovský zápor.Bohužel.

Také mi vadí vysoká hw náročnost, především na grafiku. Autoři by mohli nechat nejakou možnost vypnutí detailu aby se hra dala hrát i na notebooku s průměrnou (low-end) grafickou kartou.
X_Magic
 
Příspěvky: 6
Registrován: úte kvě 06, 2008 8:41 pm

Re: Co vám na H5 vadí?

Příspěvekod Niven » stř čer 04, 2008 9:14 am

Takže co mě vadí na Heroes V.
Tak začnem.
1.)Hratelnost hry je prostě taková pomalá.Přes multiplayer je to neúnosné čekat,než dostaneš tah.
2.)Vlastnosti bojovníků jsou celkově hodně nevyvážené.Všichni mají celkově velké škody a málo energie.
3.)Mapy nejsou špatné,ale vyřešení editoru map je katastrofální.Zlatí 3DO,hned bych je vrátil at' dělali cokoliv,tak Heroes 4 jsou noblesní.
Uživatelský avatar
Niven
 
Příspěvky: 231
Registrován: pon led 28, 2008 1:11 pm
Bydliště: Enroth

Re: Co vám na H5 vadí?

Příspěvekod dorisbayer » úte srp 05, 2008 5:56 pm

No, poté, co jsem se se namlsala čtyřkama, mi přijdou takové nedodělané.. prostě zlatý důl..
Uživatelský avatar
dorisbayer
 
Příspěvky: 3
Registrován: úte srp 05, 2008 5:14 pm
Bydliště: Praha

Re: Co vám na H5 vadí?

Příspěvekod Krvavá fůrie » úte srp 05, 2008 6:00 pm

Mně nevadí nic.
Všichni kdo ublížili Temným elfům za to zaplatí.(životem)
Uživatelský avatar
Krvavá fůrie
 
Příspěvky: 197
Registrován: pát črc 18, 2008 10:22 am
Bydliště: Konos

Re: Co vám na H5 vadí?

Příspěvekod Grawl » pát kvě 10, 2013 5:34 pm

Mě na Heroes 5 nevadí nic. Heroes 4 mi přijde jako jiná hra jenom podobná.
faeton píše:Nevim, možná je to jen můj názor, ale nejvíc mi vadí nevyváženost celé hry. Vždycky když se dívám na nějaké hodnocení "jaká je nejlepší rasa" tak vždycky dungeon a kobka, a pak dlouho nic, je to jako když běhal Michael Johnson 200m, tak se hrálo jen o 2. místo. Tady mi to přijde stejný. Třeba za sylvan hrát nejde, pokud nehraješ 1vs1, má sice supr jednotky, ale k čemu ti to je když herové jsou na h****, tak po 2 měsících na těžkou obtížnost už to prostě nejde.

A ještě mě docela štve to že každý hrdina nemůže mít ultimátku.

Ale jinak hodnotím hru jako velmi dobrou, ale nejde u ní vydržet dlouho no.

Vždyť vždycky vyhrála nekropole.
Cílem války není padnout za vlast, ale přinutit ty parchanty na druhé straně aby padli za tu svou.
Grawl
 
Příspěvky: 480
Registrován: stř dub 17, 2013 6:02 pm
Bydliště: an0nym000us.blog.cz

Předchozí

Zpět na Obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků