Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

Ultimate Skills

Obecně k Heroes of Might and Magic V

Ultimate Skills

Příspěvekod Sharp » pon črc 17, 2006 9:23 am

Zde si můžete stáhnout mód který získání Ultimate skillu snižuje jen na 4 potřebné-Základní rasové(nekromancie...) a 3 další-Například nekromantovy už stačí na Howl of terror jen 2 Rasové Skilly (skeleton archers,banshee howl)+nekromancie a Logistika,Osvícenectví a Temná Magie :)

podrobnosti ostatních ras jsou zde
"Život je změna, chaos, špína a utrpení. Smrt je mír, řád a věčná krása."
''Císař ví,Císař se díva''
''Die Schwinge des Todes''
Obrázek
Uživatelský avatar
Sharp
 
Příspěvky: 122
Registrován: ned čer 25, 2006 10:44 am

Příspěvekod Nahodny » pon črc 17, 2006 1:41 pm

Pude to do české verze?
Má to někdo odzkoušený?
Nahodny
 
Příspěvky: 56
Registrován: pát čer 09, 2006 6:06 pm

Příspěvekod cabannos » pon črc 17, 2006 4:39 pm

Peknej mod, smysluplnej. UBI a Nival by meli tento mod zaclenit do hry. Myslim si vsak ze se to nestane.
Uživatelský avatar
cabannos
 
Příspěvky: 75
Registrován: ned čer 18, 2006 8:40 am

Příspěvekod Slimo » pon črc 17, 2006 6:08 pm

ide to aj nacracknutu anglicku hru?
Uživatelský avatar
Slimo
 
Příspěvky: 11
Registrován: ned črc 16, 2006 9:56 am

jj

Příspěvekod major konig7 » pon črc 17, 2006 6:14 pm

jojo, taky si myslím že je to celkem dobrý mód, btw kolik je jich potřeba normálně?
Uživatelský avatar
major konig7
 
Příspěvky: 36
Registrován: pon črc 17, 2006 4:45 pm

Příspěvekod LordThonar » pon črc 17, 2006 6:51 pm

Jestli se nepletu tak je potreba asi 4 dovednosti na maximalni urovni a peclive vybrane, tipuju to tak na 30 tj 30 levelu.
LordThonar
 
Příspěvky: 92
Registrován: sob črc 15, 2006 11:21 am

Příspěvekod Duce » pon črc 17, 2006 8:54 pm

Vypadá to na užitečnej mod. Celou pekelnou kampaň sem si piplal Agraela, abych získal ten jeho ultimátní skill (Urgashovo volání) a najednou konec kampaně a skill nikde.

Mimochodem jak aktivovat ten mod? Po rozbalení tam je adresář GameMechanics a v nem další adresáře a soubory s příponou .xdb. V adresáři se hrou ale nic takovýho není, tak nevím kam to zkopnout a co přepsat. :?:
Duce
 
Příspěvky: 10
Registrován: pon črc 17, 2006 8:41 pm

Příspěvekod Nahodny » pon črc 17, 2006 9:53 pm

V adresáři kde máš nainstalovaného Heroes V v adresáři data jsou soubory s koncovkou .pak ty rozbalíš /třeba ve winraru / a starý smažeš, soubory který se musejí nahradit jsou tam. Celej adresář data si za zálohuj než začneš něco měnit. Pokud budeš třeba chtít instalovat další patch tak se to musí vrátit do původního stavu.
Toho Agraela se mi podařilo vypiplat jako jediného na ultimátní skill a už v 4 misi.Chtělo to troch čachrovat s domečkama čarodějnic co přidávají dovednosti, když se totiž zrestauruje mise tak tam jsou pokaždé jiné ,tak jsem to pokaždé párkrát zkusil než se mi hodili.Taky jsem si je volil při postupu na další level podle utility Skill Wheel.
Nahodny
 
Příspěvky: 56
Registrován: pát čer 09, 2006 6:06 pm

Příspěvekod Sharp » úte črc 18, 2006 9:16 am

got it! :wink: :arrow: :idea: :!:
"Život je změna, chaos, špína a utrpení. Smrt je mír, řád a věčná krása."
''Císař ví,Císař se díva''
''Die Schwinge des Todes''
Obrázek
Uživatelský avatar
Sharp
 
Příspěvky: 122
Registrován: ned čer 25, 2006 10:44 am

Příspěvekod Nahodny » úte črc 18, 2006 10:07 am

Jata píše:Nn, Nahodnyho postup neni správný! Je třeba u toho stáhnutého souboru přepsat koncovku ze .zip na .pak a pak stačí ten soubor zkopírovat do té složky data v adresáři se hrou, žádný rozbalování ani nic podobnýho!


A sakra. :? Takže já jsem ty mody instaloval vždycky strašně složitě. :x
Ale fungovalo mi to taky. :)
Nahodny
 
Příspěvky: 56
Registrován: pát čer 09, 2006 6:06 pm

Příspěvekod Duce » úte črc 18, 2006 11:39 am

Jata píše:Nn, Nahodnyho postup neni správný! Je třeba u toho stáhnutého souboru přepsat koncovku ze .zip na .pak a pak stačí ten soubor zkopírovat do té složky data v adresáři se hrou, žádný rozbalování ani nic podobnýho!


Mám k tomu postupu dotaz. Stáhnu soubor UltimateSkillsMod4.zip a přepíšu ho na UltimateSkillsMod4.pak
Stačí tento soubor potom zkopírovat do adresáře /Heroes of Might and MagicV/data/
nebo myslíš do toho 1GB souboru data.pak zkopírovat a přepsat obsah souboru UltimateSkillsMod4.pak? To by v podstatě bylo stejný jako ten postup od náhodnýho, protože to chce taky rozbalovat, což je na strašně dlouho a moc se mi do toho nechce.
Duce
 
Příspěvky: 10
Registrován: pon črc 17, 2006 8:41 pm

Příspěvekod Sharp » úte črc 18, 2006 11:42 am

ne jenom to dej do složky data,ono si to poradí
"Život je změna, chaos, špína a utrpení. Smrt je mír, řád a věčná krása."
''Císař ví,Císař se díva''
''Die Schwinge des Todes''
Obrázek
Uživatelský avatar
Sharp
 
Příspěvky: 122
Registrován: ned čer 25, 2006 10:44 am

Příspěvekod Zaity » stř črc 19, 2006 8:05 am

zajimaví mod diky Sharpe :D
Uživatelský avatar
Zaity
Čestný člen
 
Příspěvky: 261
Registrován: stř črc 12, 2006 2:37 pm


Zpět na Obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 návštevníků