Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

Patch 1.2. Totální nestabilita hry!

Obecně k Heroes of Might and Magic V

Patch 1.2. Totální nestabilita hry!

Příspěvekod Filda » sob črc 22, 2006 4:52 pm

Nový pratch 1.2 sice vyřešil a opravil hafo chyb, ale totálně mi zrušil stabilitu hry. Co chvilu se mi to totálně hryzne a to tak, že pomůže jenom hardreset. Předtím jsem hrál vklidu hodiny a hodiny bez záseku! Je eště nekdo další??
Filda
 
Příspěvky: 19
Registrován: stř úno 01, 2006 10:32 am

Příspěvekod Oskar999 » sob črc 22, 2006 4:57 pm

me bezi v pohode, od aplikace 1.2 jsem nahral 14hodin a zadny pad, bug ani zaseknuti (a to ani v multiplayeru). ale zas MP je takovej skubavej
Heroes Of Might And Magic V Hammers Of Fate 2.1
Heroes Of Might And Magic V Czech Collectors Edition (cislo 0764) v1.5
Heroes Of Might And Magic III Complete Edition (Game4U)
Heroes Of Might And Magic II Gold Edition (Doupe)
Uživatelský avatar
Oskar999
 
Příspěvky: 128
Registrován: sob črc 08, 2006 10:12 am

Příspěvekod Nahodny » sob črc 22, 2006 7:52 pm

U mě to je taky v pohodě .
Co jsem koukal po ang. fórech tak tam to škubání řeší nějakým editováním a úpravou souboru autoexec.cfg .Chtěl jsem sem dát odkaz ale už jsem to nenašel.
Nahodny
 
Příspěvky: 56
Registrován: pát čer 09, 2006 6:06 pm

Příspěvekod Zaity » ned črc 23, 2006 1:40 am

když hraju duel přes Ubi tak se mi zda že jednotky se pohybuji a utočí pomalu i když mam rychlost boje na plno ale na 1.1 to jelo normalně :cry:
Uživatelský avatar
Zaity
Čestný člen
 
Příspěvky: 261
Registrován: stř črc 12, 2006 2:37 pm

Re: Patch 1.2. Totální nestabilita hry!

Příspěvekod KUFI » ned črc 23, 2006 3:11 pm

Filda píše:Nový pratch 1.2 sice vyřešil a opravil hafo chyb, ale totálně mi zrušil stabilitu hry. Co chvilu se mi to totálně hryzne a to tak, že pomůže jenom hardreset. Předtím jsem hrál vklidu hodiny a hodiny bez záseku! Je eště nekdo další??

Me permanentne hra pada uz od verze 1.0 (demo taktéž). Kvuli ni sem i preinstalil widle a h z toho. Jeste sem snad nehral souvisle dyl jak 30 minut :x:x Vzdycky se ta hra jakoby mrdne a skoci do widlí :evil:
KUFI
 
Příspěvky: 3
Registrován: sob črc 15, 2006 2:22 am

Re: Patch 1.2. Totální nestabilita hry!

Příspěvekod Oskar999 » ned črc 23, 2006 6:43 pm

KUFI píše:
Filda píše:Nový pratch 1.2 sice vyřešil a opravil hafo chyb, ale totálně mi zrušil stabilitu hry. Co chvilu se mi to totálně hryzne a to tak, že pomůže jenom hardreset. Předtím jsem hrál vklidu hodiny a hodiny bez záseku! Je eště nekdo další??

Me permanentne hra pada uz od verze 1.0 (demo taktéž). Kvuli ni sem i preinstalil widle a h z toho. Jeste sem snad nehral souvisle dyl jak 30 minut :x:x Vzdycky se ta hra jakoby mrdne a skoci do widlí :evil:

tohle spis vypada na konflikt s hardwarem, bohuzel :(
Heroes Of Might And Magic V Hammers Of Fate 2.1
Heroes Of Might And Magic V Czech Collectors Edition (cislo 0764) v1.5
Heroes Of Might And Magic III Complete Edition (Game4U)
Heroes Of Might And Magic II Gold Edition (Doupe)
Uživatelský avatar
Oskar999
 
Příspěvky: 128
Registrován: sob črc 08, 2006 10:12 am

Příspěvekod Wodka » pon črc 24, 2006 7:43 am

Hmmm jak to tady čtu, asi si počkám na záplatu záplaty 1.2 :)
"Пошел ты!"
Uživatelský avatar
Wodka
 
Příspěvky: 160
Registrován: úte kvě 23, 2006 1:11 pm

Příspěvekod DaMaSig » pon črc 24, 2006 12:16 pm

Musím se přidat, mě sice hra jede v pohodě ale citelně se mi zpomalila a to jak načítání tak běh hry, s verzí 1.1 to jelo plynuleji, navíc spousta věcí co byla česky v 1.1 je v 1.2 anglicky.
DaMaSig
 
Příspěvky: 6
Registrován: stř čer 07, 2006 9:28 am

Příspěvekod Zaity » pon črc 24, 2006 12:21 pm

DaMaSig píše:Musím se přidat, mě sice hra jede v pohodě ale citelně se mi zpomalila a to jak načítání tak běh hry, s verzí 1.1 to jelo plynuleji, navíc spousta věcí co byla česky v 1.1 je v 1.2 anglicky.


to jo no ale co s tim nadělat maximalně se modlit a čekat na 1.3 aby byla lepší :D
Uživatelský avatar
Zaity
Čestný člen
 
Příspěvky: 261
Registrován: stř črc 12, 2006 2:37 pm

Re: Patch 1.2. Totální nestabilita hry!

Příspěvekod Filda » úte črc 25, 2006 12:59 pm

Oskar999 píše:
KUFI píše:
Filda píše:Nový pratch 1.2 sice vyřešil a opravil hafo chyb, ale totálně mi zrušil stabilitu hry. Co chvilu se mi to totálně hryzne a to tak, že pomůže jenom hardreset. Předtím jsem hrál vklidu hodiny a hodiny bez záseku! Je eště nekdo další??

Me permanentne hra pada uz od verze 1.0 (demo taktéž). Kvuli ni sem i preinstalil widle a h z toho. Jeste sem snad nehral souvisle dyl jak 30 minut :x:x Vzdycky se ta hra jakoby mrdne a skoci do widlí :evil:

tohle spis vypada na konflikt s hardwarem, bohuzel :(


Tak beru z5 nařčení patche 1.2 a jeho nestability, ikdyž nějakou spojitost to asi mělo. Jelikož jsem na compu v poslední době jenom hrál H5 myslel jsem si že se mi to seká hra, ale nebylo tomu tak. Ono se mi zahryzlo pecko při jakékoliv činnosti na což jsem přišel až později. Opravilo to až nastavení taktu CPU do jeho původních hodnot ( :oops: kdysi dávno jsem ho přetaktoval a nějak na to nebral ohled, asi stárne chudák). Nyní už pařím hodiny vkuse bez problémů mimo těch metabolických :wink: .
Filda
 
Příspěvky: 19
Registrován: stř úno 01, 2006 10:32 am

Příspěvekod Gregy » úte črc 25, 2006 5:42 pm

Problem vyresen - LOCKED
Anubis to Daniel: Well, good to go. Hehe, there's nothing u can do. U don't have the power. Oma: But I do.
Anubis: U can't kill me either. Oma: I can fight u.
Anubis: But U can't win. Oma: It won't matter. U won't be able to do anything but fight me back.
...
Anubis: Oh no, no, ... NO, NOOOOOOOOO!
Gregy
 
Příspěvky: 116
Registrován: pon lis 07, 2005 4:00 pm


Zpět na Obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 35 návštevníků