Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

Instalacia - problem

Obecně k Heroes of Might and Magic V

Instalacia - problem

Příspěvekod Mrko » pát srp 04, 2006 8:20 am

Caute, zohnal som si hru Heroes V a neviem ju nainstalovat. Po spusteni INSTALu mi na sekundu vypise modru tabulku: PROGRAM TO BIG TO FIT TO MEMORY. Mam procesor celeron 2,4, 768 Ram, 128 MB Radeonku 9550 a miesta ma hardisku cca 15 Giga.
V com moze byt problem?
POMOOOC!!!! Napiste mi prosim. D
Mrko
 
Příspěvky: 3
Registrován: pát srp 04, 2006 8:15 am

Re: Instalacia - problem

Příspěvekod cabannos » pát srp 04, 2006 8:36 am

Mrko píše:Caute, zohnal som si hru Heroes V a neviem ju nainstalovat. Po spusteni INSTALu mi na sekundu vypise modru tabulku: PROGRAM TO BIG TO FIT TO MEMORY. Mam procesor celeron 2,4, 768 Ram, 128 MB Radeonku 9550 a miesta ma hardisku cca 15 Giga.
V com moze byt problem?
POMOOOC!!!! Napiste mi prosim. D

Mas dost mista na disku? Instalace si musi nekam odkladat potrebne soubory.....768MB RAM je dostacujicich.....Jeste me napada, jakou verzi mas win? Musis mit Win2kSP4 nebo WinXPSP2.
Uživatelský avatar
cabannos
 
Příspěvky: 75
Registrován: ned čer 18, 2006 8:40 am

Příspěvekod Mrko » pát srp 04, 2006 12:04 pm

Mam XP instalovane tak 2 roky dozadu (od vtedy bez upgradeov) - moze to byt problem? Doteraz som nemal problem s nicim. Nie som teraz doma, tak neviem kuknut viac. Co s tym?
Mrko
 
Příspěvky: 3
Registrován: pát srp 04, 2006 8:15 am

Příspěvekod cabannos » pát srp 04, 2006 1:06 pm

Mrko píše:Mam XP instalovane tak 2 roky dozadu (od vtedy bez upgradeov) - moze to byt problem? Doteraz som nemal problem s nicim. Nie som teraz doma, tak neviem kuknut viac. Co s tym?

Tak to je ten problem, musis mit Service Pack 2. Doinstaluj si to :wink:
Uživatelský avatar
cabannos
 
Příspěvky: 75
Registrován: ned čer 18, 2006 8:40 am


Zpět na Obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 návštevníků