Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

Najlepsia Rasa

Obecně k Heroes of Might and Magic V

Aka rasa je podla vas najsilnejsia?

Haven
16
13%
Sylvan
18
14%
Necropolis
45
35%
Inferno
9
7%
Dungeon
23
18%
Academy
17
13%
 
Celkem hlasů : 128

Re: Najlepsia Rasa

Příspěvekod DaVinci2 » čtv čer 26, 2008 7:28 pm

Podle me je nejlepsi sylvan ,ale nejradsi hraju za academi a azyl :D :lolAle myslim si ze hrdina zo syllvanu je strasne slaby to je pravda ze hrdina ze sylvanu jsou slaby ale jednotky jsou dosti silny
Uživatelský avatar
DaVinci2
 
Příspěvky: 19
Registrován: úte čer 03, 2008 2:41 pm

Re: Najlepsia Rasa

Příspěvekod Krvavá fůrie » stř črc 23, 2008 9:15 am

Podle mně je nejlepší kobka.černý drak má odolnost vůči všem magiím to je úžasný!A Hrdinové kobky s těma jejich kouzlama to je super!Já jsem mněla u Raelaga zesílenou implozi a dokázal zabít 1026 kostlivejch lukostřelců!(A jestli se zeptáte kde jsem k tomu přišla stáhla jsem si mod kde můžete hrát za všechny hrdiny!)A nevím co je s tím Azylem!Alariku přeháníš!To nebude zdaleka stačit!To bys musel mýt deset zlatejch dolů,dvě Ashiny slzi a 3 hlavní města aby ti to dalo na paladiny!
Všichni kdo ublížili Temným elfům za to zaplatí.(životem)
Uživatelský avatar
Krvavá fůrie
 
Příspěvky: 197
Registrován: pát črc 18, 2008 10:22 am
Bydliště: Konos

Re: Najlepsia Rasa

Příspěvekod Ornella » stř črc 23, 2008 10:50 am

Krvavá fůrie píše:Podle mně je nejlepší kobka.černý drak má odolnost vůči všem magiím to je úžasný!A Hrdinové kobky s těma jejich kouzlama to je super!Já jsem mněla u Raelaga zesílenou implozi a dokázal zabít 1026 kostlivejch lukostřelců!(A jestli se zeptáte kde jsem k tomu přišla stáhla jsem si mod kde můžete hrát za všechny hrdiny!)A nevím co je s tím Azylem!Alariku přeháníš!To nebude zdaleka stačit!To bys musel mýt deset zlatejch dolů,dvě Ashiny slzi a 3 hlavní města aby ti to dalo na paladiny!

Já souhlasim s Furií podle mě je taky nejlepší rasa Kobka hodně dobrý jednotky(sice je týdení přísudek malej ale vynahradí to jejich síla),hrdinové sou taky skvělí,krásnej hrad,dobrá hudba,užasný sídlo temnot.Jednim slovem ÚŽASNÝ!!!
Obrázek
Uživatelský avatar
Ornella
 
Příspěvky: 307
Registrován: pát bře 14, 2008 11:42 am
Bydliště: Temple of Lahmian sisterhood-the best Family of Vampires,Lahmia the city of Vampires,Old World

Re: Najlepsia Rasa

Příspěvekod Krvavá fůrie » stř črc 23, 2008 10:53 am

Přesně tak!Kam se hrabou elfové!
Všichni kdo ublížili Temným elfům za to zaplatí.(životem)
Uživatelský avatar
Krvavá fůrie
 
Příspěvky: 197
Registrován: pát črc 18, 2008 10:22 am
Bydliště: Konos

Re: Najlepsia Rasa

Příspěvekod asam19988 » stř črc 23, 2008 11:21 am

:!: hej co je kobka :?: ja totiz newim co je dungeon a to druhy :!: :o :o
Uživatelský avatar
asam19988
 
Příspěvky: 17
Registrován: pát črc 11, 2008 8:49 pm
Bydliště: momentálně není jinak gryfí říše

Re: Najlepsia Rasa

Příspěvekod Krvavá fůrie » stř črc 23, 2008 11:51 am

Temní elfové!Kobka jsou ti kteří mají černé draky,matky stínu vrahy Apod.!jiným jménem jsou to Temní elfové!
Všichni kdo ublížili Temným elfům za to zaplatí.(životem)
Uživatelský avatar
Krvavá fůrie
 
Příspěvky: 197
Registrován: pát črc 18, 2008 10:22 am
Bydliště: Konos

Re: Najlepsia Rasa

Příspěvekod Biara12 » čtv črc 24, 2008 4:30 pm

Nejlepší rasa jsou temní elfové.Je to jasný.černý drak je podle mně nejlepší jednotka 7.úrovně a porovnejte další:Stopař,K.sestra,PAní stínu je taky nejlepší.....
Rytíři,mágové,elfové,skřeti,trpaslíci,nekromanté všechny tyto rasy zemřou a Urgash Bude vládnout!
Uživatelský avatar
Biara12
 
Příspěvky: 57
Registrován: čtv črc 24, 2008 3:29 pm
Bydliště: Sheog(často i gryfí říše)

Re: Najlepsia Rasa

Příspěvekod Alarik » pát črc 25, 2008 11:59 am

Krvavá fůrie píše:Podle mně je nejlepší kobka.černý drak má odolnost vůči všem magiím to je úžasný!A Hrdinové kobky s těma jejich kouzlama to je super!Já jsem mněla u Raelaga zesílenou implozi a dokázal zabít 1026 kostlivejch lukostřelců!(A jestli se zeptáte kde jsem k tomu přišla stáhla jsem si mod kde můžete hrát za všechny hrdiny!)A nevím co je s tím Azylem!Alariku přeháníš!To nebude zdaleka stačit!To bys musel mýt deset zlatejch dolů,dvě Ashiny slzi a 3 hlavní města aby ti to dalo na paladiny!


Vždyť jsem psal, že ani když budeš mít Hl. město, Ashinu slzu a zlatej důl, tak ti to nebude stačit. Asi sis to špatně přečetla. A jenom malý detail, Hlavní město může být jen jedno.
Uživatelský avatar
Alarik
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř led 02, 2008 10:36 am

Re: Najlepsia Rasa

Příspěvekod Krvavá fůrie » pon srp 04, 2008 2:23 pm

MYslela jsem to jenom obrazně a jo máš pravdu.
Všichni kdo ublížili Temným elfům za to zaplatí.(životem)
Uživatelský avatar
Krvavá fůrie
 
Příspěvky: 197
Registrován: pát črc 18, 2008 10:22 am
Bydliště: Konos

Re: Najlepsia Rasa

Příspěvekod Raelag » ned lis 16, 2008 10:17 pm

Nej je Dungeon a výcvik byl lepší bez Patchů (možnost stále dokola cvičit neomezený počet jednotek)
http://s7.battleknight.cz/index.php?loc ... f=NTEyMTk= kdo má srdce, klikne a dá Raelaggovi peníze klik, klik, klik. A kdo má opravdu srdce, ten se stane i rytířem a přihlásí se do klanu Cixotova armáda
Uživatelský avatar
Raelag
 
Příspěvky: 1040
Registrován: pon říj 13, 2008 2:45 pm
Bydliště: Moje sídlo

Re: Najlepsia Rasa

Příspěvekod Alarik » úte lis 18, 2008 11:25 am

Raelag píše:Nej je Dungeon a výcvik byl lepší bez Patchů (možnost stále dokola cvičit neomezený počet jednotek)


To je pravda, když jsem hrál poslední misi za Isabelu (bez patche), tak jsem měl asi 3 000 Inkvizitorů (většina z nich byla vycvičena z Panošů), a jen díky nim jsem dokázal ty démony porazit, ale na druhou stranu to z Azylu dělalo až moc silný hrad.
Uživatelský avatar
Alarik
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř led 02, 2008 10:36 am

Re: Najlepsia Rasa

Příspěvekod MINOTAUR » ned led 04, 2009 4:45 pm

Aj ja si myslím že kobka je naj.
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
Uživatelský avatar
MINOTAUR
 
Příspěvky: 3945
Registrován: ned led 04, 2009 4:23 pm
Bydliště: Ur-Hekal

Re: Najlepsia Rasa

Příspěvekod Raelag » pon led 12, 2009 8:50 pm

A 2. je Sylvan a 3. Academy a 4. Stronghold
http://s7.battleknight.cz/index.php?loc ... f=NTEyMTk= kdo má srdce, klikne a dá Raelaggovi peníze klik, klik, klik. A kdo má opravdu srdce, ten se stane i rytířem a přihlásí se do klanu Cixotova armáda
Uživatelský avatar
Raelag
 
Příspěvky: 1040
Registrován: pon říj 13, 2008 2:45 pm
Bydliště: Moje sídlo

Re: Najlepsia Rasa

Příspěvekod StreetX38 » pon led 12, 2009 9:04 pm

Neeeeekropoooooooole!
Díky přátelům a čestným lidem, s nimiž jsem se setkal, vím, že nejsem osamělý hrdina s nepochopitelnými cíli. Vím, že až zemřu, to, co je důležité, přežije. To je můj odkaz. Díky božímu milosrdenství nejsem sám.

Drizzt Do´Urden
Uživatelský avatar
StreetX38
 
Příspěvky: 1338
Registrován: úte led 01, 2008 1:12 pm
Bydliště: většinou se toulám lesy anebo v Mithrilové Síni

Re: Najlepsia Rasa

Příspěvekod Raelag » úte led 13, 2009 3:17 pm

Hups, na tu sem zapoměl, před Akademií
http://s7.battleknight.cz/index.php?loc ... f=NTEyMTk= kdo má srdce, klikne a dá Raelaggovi peníze klik, klik, klik. A kdo má opravdu srdce, ten se stane i rytířem a přihlásí se do klanu Cixotova armáda
Uživatelský avatar
Raelag
 
Příspěvky: 1040
Registrován: pon říj 13, 2008 2:45 pm
Bydliště: Moje sídlo

PředchozíDalší

Zpět na Obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků