Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

Najlepsia Rasa

Obecně k Heroes of Might and Magic V

Aka rasa je podla vas najsilnejsia?

Haven
16
13%
Sylvan
18
14%
Necropolis
45
35%
Inferno
9
7%
Dungeon
23
18%
Academy
17
13%
 
Celkem hlasů : 128

Re: Najlepsia Rasa

Příspěvekod Zehir » úte led 13, 2009 5:32 pm

Čarodějové se hodně podobají skřetům schopnostně, skřeti mají krvavou zuřivost, která může přidat 3 bonusy, a čarodějové zase miniartefakty, které mohou také přidat tři schopnosti.
I use all kind of magic, all kind of power, all kind of weapons. Everybody will need to be much powerfull then we are, because the Chaos isn't sleeping anytime and the Demons will do anything to destroy us. But as the highest shield I will stand against them and fight for the glory of Asha and Elemental Dragons. Let the magic be with us!
Uživatelský avatar
Zehir
 
Příspěvky: 1669
Registrován: pon kvě 26, 2008 6:24 pm
Bydliště: Celý Ashan, ale hlavně Al Safir.

Re: Najlepsia Rasa

Příspěvekod Vayshan » úte bře 31, 2009 11:53 am

Podľa sú najlepší z najlepších Temny elfovia čize Dungeon najlepšie sa mi za nich hrá majú sílné jednotky a sílné mágie
Je jedno kto si aj tak zomrieš!!!!
Uživatelský avatar
Vayshan
 
Příspěvky: 565
Registrován: sob bře 28, 2009 3:46 pm

Re: Najlepsia Rasa

Příspěvekod QAI » úte bře 31, 2009 12:50 pm

nemrtvý protože jsou prostě mrtě
QAI
 
Příspěvky: 33
Registrován: stř led 28, 2009 5:37 pm

Re: Najlepsia Rasa

Příspěvekod Azelfadhage » čtv srp 20, 2009 12:38 pm

Zdarec, já nemám vyloženě oblíbenou rasu, všecky sou totiž uplně supr. Ve srovnání s dřívějšíma verzema HOMM sou zde všechny rasy velmi promakané a každá má něco "do sebe" :) Co se síly týče, tak považuju za nejsilnější asi Dungeon/Kobka, jejich kouzla spolu se útokem je smrtící kombinace. Trpaslíci sou dycky také hodně tuhý oříšek :)
Pouze nejmocnější mohou vládnout. Xaltotun z Acheronu
Uživatelský avatar
Azelfadhage
 
Příspěvky: 11
Registrován: úte črc 22, 2008 9:06 am
Bydliště: Brno

Re: Najlepsia Rasa

Příspěvekod Sareth » sob bře 26, 2011 10:31 pm

Jednoznačně Peklo, neboť planeta je rozdělená na dva světy, Ashan a Sheogh. Obyvatelé Sheoghu jsou démoni, obyvatelé Ashanu jsou všechny ostatní rasy. Kdyby došlo ke zničení bariéry která drží démony v Sheoghu, Ashan by byl pohlcen ohněm. Démoni jsou nejmocnější a kdyby se dostali všichni ven, vyhráli by sami proti všem.
We are many, and now u'll become one of us!!!

Světlo pohltí temnotu,
Andělé vyhrají zkorumpovanou válku,
a Ashan se skoro zničí sám.

A pak přijde Chaos a pohltí vše co zbude !!!

Rok 1000 Sedmého Draka ..... EXPECT US!
Uživatelský avatar
Sareth
 
Příspěvky: 10
Registrován: stř srp 18, 2010 1:25 pm

Re: Najlepsia Rasa

Příspěvekod Fuckinek » sob bře 26, 2011 11:52 pm

Sareth píše:Jednoznačně Peklo, neboť planeta je rozdělená na dva světy, Ashan a Sheogh. Obyvatelé Sheoghu jsou démoni, obyvatelé Ashanu jsou všechny ostatní rasy. Kdyby došlo ke zničení bariéry která drží démony v Sheoghu, Ashan by byl pohlcen ohněm. Démoni jsou nejmocnější a kdyby se dostali všichni ven, vyhráli by sami proti všem.


Jenže k žádný zničení bariéry nedojde ;-) Mluvíme tady o tom jak silní jsou ve hře. Jejich příběh nás nezajímá!
"Za Čest, Řád a Povinnost"
Uživatelský avatar
Fuckinek
 
Příspěvky: 45
Registrován: stř lis 17, 2010 4:33 pm

Re: Najlepsia Rasa

Příspěvekod r3v3r3nd » ned bře 27, 2011 9:05 am

Ja si myslim ,ze tie narody su tak vyrovnane ,ze tu rozhoduju malickosti ako artefakty,iniciativa,rozlozenie neutralnych jednotiek na mape(ked idete proti samim strelcom a duchom tak to nasere) a ci mate alebo nemate vyvinuteho hrdinu na ultimate alebo keslete na to a berete ine veci.
Podla mna osobne ak by som to mal brat z pohladu Ultimatiek tak jednoznacne Necropolis a Trpaslici.
Ak to mam brat podla armady ,tak asi Kobka(Dungeon).
Kazdy ma slabiny a specializaciu na nieco ine a to treba vyuzit.Napriklad Necropolis maju problem s manou.Proti Infernu moc sanci nemaju.Vsimol som si u ludi jeden minus s tou ich magiou svetla.Maju slabe kuzla a tym ich trvanie alebo sila sa znizuje(plus menej many ako ostatny neni moc dobre),cize mozu mat sice ressurection ale je strasne slaby.Aj Archanieli (0-30) moc neozivuju ako v H3.Tam berem 3.uprg.Raz som za nich mal o 60 paladinov viac s treningom (Expert Protiutok,Expert Vedenie,Vycvik,taktika ,expert utok ,svetla magia s temnou) a mal som len 3. uprg. jednotky okrem Grifinov (tych som si nechal na strelcov,iked nic skoro nevydrzali).Radost hrat.Ale ak by som narazil na Sylvan (oblubeny nepriatel na paladinov) tak by mi z nich moc neostalo.Nehovoriac o Necropolise.
Destruktivna magia s Dungeonom je celkom silna ,ale tiez ma svoje muchy.Na velkych mapach niekedy nepouzitelna ak zoberieme ,ze hrdina ma ini na 10.To je dost malo.
Najviac pouzitelna magia je Privolavacia ale najsilnejsia mi pride Temna.Zacinal som s Destruktivnou ,ale teraz uz len s magickym sipom :lol: Na zaciatku sa hodi najviac.Vec taktiky.
Warlock,Necropolis ,Rytier maju az malo many.Na nich je kladivo Inferno.Inferno ma zase slaby defens.
Sylvan je neschopny proti carodejom.Kazdy ma na niekoho paky.Dost podstatna je iniciativa ....
Tu ultimatka Necropolisu je moc aj na kona (minus 6 moralka).Na to sa chyta len uplna ochrana.
Inak by ma zaujimalo ci mal niekto uz Ocarovanu balistu (2perc.) ... mne sa to este nepodarilo :(
Takze ja si vyberam podla supera a mapy.S tou silou jednotiek je to tiez onicom ,ked si zoberieme populaciu.Poctom sa to vyrovnava. :wink:
r3v3r3nd
 
Příspěvky: 99
Registrován: ned led 30, 2011 11:17 am

Re: Najlepsia Rasa

Příspěvekod proteus » ned bře 27, 2011 9:24 pm

Chybí mi trpaslíci, takže volím trpaslíky, kteří nejsou v seznamu.
proteus
 
Příspěvky: 21
Registrován: pon led 03, 2011 8:13 am

Re: Najlepsia Rasa

Příspěvekod gemball » sob říj 01, 2011 10:22 pm

Nekropolis bych viděl jako nejlepší v početní převaze kvůli nekromancii a oživování ale úpíři jsou podle mě nejlepší jednotky z Nekropolisu jinak Lich není špatnej ale je to jedinej schopnej střelec bohužel takže má v tomhle Nekropolis nevýhodu ale určitě né zas tak velkou jako v koštěném drakovi, ale já osobně jsem hlasoval pro Kobku a tu bych označil že má nejlepší jednotky jejich jednotky se sice verbují v nejmenším počtu myslím ale má to svůj důvod protože už od 1.úrovně jsou jejich jednotky opravdu silné např: Zvěd má dost životů oproti jiným jednotkám,nemá omezení na boj zblízka ikdyž jako střelec není zrovna nejlepší rychlost dostačujicí a útok a obrana taky dobrá jinak taková furie (nevrací úder,udeří a uteče,vysoká rychlost a iciativa) nebo ten jezdec na ještěrovi (vysoká rychlost,útok tryskem a dobrej útok i obrana) dokážou protivníkovi dost zatopit.
ObrázekObrázek

"Schovej se, poslouchej, sleduj, uč se. A když přijde ten správný čas, zaútoč ze stínů!"
Uživatelský avatar
gemball
 
Příspěvky: 76
Registrován: úte úno 01, 2011 7:18 pm

Re: Najlepsia Rasa

Příspěvekod Grawl » stř dub 17, 2013 7:55 pm

Podle mě jsou nejlepší elfové.Víla je sice celkem slabá ale na 1.stupeň dost silná a když máš dost víl(dryád)bojové šílenství,hněv lesa přirozené štěstí a nepřítel má v armádě tvé oblíbené nepřátele je to ohromně silné.(tohoto mocného hrdinu není těžké získat je ve vězenív3.misi 5.kampaně)
Tanečník meče není nevylepšený moc silný,ale vylepšený dokáže zasáhnout ně kolik jednotek a úder mu vrací pouze jediná(nejlépe ta nejslabší)
Mistr lovec je podle mě nejsilnější jednotka 3.stupně.Má dvě střeli a ve velkém počtu působí veliké škody.
Druid dokáže používat kouzla,ale při velkém počtu je silnější klasický útok.
Jednorožec je silný hlavně na útok a pokud je v tak velkém počtu že nepřátelské jednotky zemřou dříve než stačí vrátit úder je velmi užitečný.
Ent je užitečný k tomu že upoutá nepřátele a ti se nedostanou ke střelcům
Drak je průměrná jednotka 7.úrovně
Cílem války není padnout za vlast, ale přinutit ty parchanty na druhé straně aby padli za tu svou.
Grawl
 
Příspěvky: 480
Registrován: stř dub 17, 2013 6:02 pm
Bydliště: an0nym000us.blog.cz

Re: Najlepsia Rasa

Příspěvekod Grawl » ned dub 28, 2013 4:03 pm

2.jsou kobka nebo peklo
Kobka má některé jednotky na které bych tipoval o stupeň víc(např.fúrie,vrah a hydra)a jejich hrdina je asi nejsilnější
Peklo když má hodně rarášků(+slušnou armádu)dokáže snadno porazit všechny rasy kromě lidí a možná elfů.Lidi mají totiž tak málo many že jim ve většině bitev dojde i bez toho elfové zase dokážou zabít 4 pekelný pány jednou ranou. Nemrtví by taky možná měli šanci díky znamení nekromanta ale rarášci by jim manu stejně kradli rychleji. Nevím proč si tolik lidí myslí že nemrtví jsou nejsilnější podle mě jsou spíše slabší.
Cílem války není padnout za vlast, ale přinutit ty parchanty na druhé straně aby padli za tu svou.
Grawl
 
Příspěvky: 480
Registrován: stř dub 17, 2013 6:02 pm
Bydliště: an0nym000us.blog.cz

Předchozí

Zpět na Obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků