Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

bug? - očarování šipů.

Obecně k Heroes of Might and Magic V

bug? - očarování šipů.

Příspěvekod ferda » pát zář 22, 2006 6:54 am

hoj.

Nevíte někdo jestli není bug u Očarování šipů? V kampani za hvozd jsem tohoto velice rád využíval a nebyl problém. teď hraju single mapu a nefunguje mi to :shock: Kliknu na očarování šípů a přiřadím kouzlo. Když se pak hrdina dostane zase nařadu a střílí, tak se nic neděje. Šíp sebere nepříteli normální HP za sílu hrdiny, ale kouzlo se neprovede. (mana je)

Jo a ještě jedna otázečka. Nevíte kde splašit seznam týdnů? Rozuměj, co kterej znamená.

Díky.
ferda
 
Příspěvky: 13
Registrován: pát zář 01, 2006 7:34 pm

Příspěvekod Mixin » pát zář 22, 2006 1:25 pm

dost pochybuji mě to funguje spíš si měl nastavené špatně mstitel, třeb jsis nastavil na vylepšenou, ale ta potvora byla nevylepšená či naopak, nebo možná i dokonce na tu kterou si střelil jsi jí tam neměl vůbec, takže co já vím tak běží jak má.

// Edit by Jata: Není to žena.
Uživatelský avatar
Mixin
 
Příspěvky: 195
Registrován: čtv črc 27, 2006 6:09 pm
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod Incomer » ned zář 24, 2006 9:55 pm

Co je tohle za silenou odpoved?!? :shock: Za prve ten sip by mel fungovat proti uplne vsem (jo me taky nekdy kravi) a pak seznam tydnu-kdyz kliknes pravim tlacitkem na hodinky (prehazovatko kol) tak ti to rekne co je prave za tyden a co to dela :wink:
Uživatelský avatar
Incomer
 
Příspěvky: 192
Registrován: pát čer 09, 2006 9:04 pm

Příspěvekod Mixin » pon zář 25, 2006 3:20 pm

To nic, já byl v ten den asi úplně mimo, protože jsem mu psal v ženském rodu, fakt netuším co jsem četl za nick :? Jinak šíp by měl fungovat pokuď není jednotka imuní vůči dotyčnému kouzlu a opravdu bych se teď nechtěl setkat s elfem, který by ovládal balistu na tři střeli a ještě měl jako magický šíp nastavenou implozi a ještě s jedním krásným prstenem :D To vám předem nepřeji!
Uživatelský avatar
Mixin
 
Příspěvky: 195
Registrován: čtv črc 27, 2006 6:09 pm
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod Mixin » čtv zář 28, 2006 12:01 pm

jinak to upřesním, magickej šíp vám asi nebude fungovat dokuď nebudete mít aspoň ostrostřelbu takže to bude ten důvod proč to občas funguje a občas ne
Uživatelský avatar
Mixin
 
Příspěvky: 195
Registrován: čtv črc 27, 2006 6:09 pm
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod ferda » stř říj 11, 2006 2:07 pm

Mixin píše:jinak to upřesním, magickej šíp vám asi nebude fungovat dokuď nebudete mít aspoň ostrostřelbu takže to bude ten důvod proč to občas funguje a občas ne


JJ, testnul jsem to a bylo to tím. Nadruhou stranu nevím k čemu pak to očarování bez ostrostřelby je.:/ Buď by to měla být vlastnost navázaná až za tu ostrostřelbu nebo by to mělo fungovat i bez něj.:/

Každopádně díky všem za odpovědi.
ferda
 
Příspěvky: 13
Registrován: pát zář 01, 2006 7:34 pm

Příspěvekod Mixin » stř říj 11, 2006 5:51 pm

Důvod je jednoduchý, protože když to použiješ s déštěm sípů tak může tím udělat třeba 4 imloze najednou, prostě bylo by to moc silný,
Uživatelský avatar
Mixin
 
Příspěvky: 195
Registrován: čtv črc 27, 2006 6:09 pm
Bydliště: Chomutov

Re:

Příspěvekod Grawl » ned kvě 26, 2013 8:32 pm

Mixin píše:Důvod je jednoduchý, protože když to použiješ s déštěm sípů tak může tím udělat třeba 4 imloze najednou, prostě bylo by to moc silný,

Spíše bys tím moh seslat 4 pány loutek.
Cílem války není padnout za vlast, ale přinutit ty parchanty na druhé straně aby padli za tu svou.
Grawl
 
Příspěvky: 480
Registrován: stř dub 17, 2013 6:02 pm
Bydliště: an0nym000us.blog.cz


Zpět na Obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron