Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

AKY je VAS največší BUG hry

Obecně k Heroes of Might and Magic V

Stretli ste sa uz v heroesovi 5 s bugmi???

ano
34
68%
nie
14
28%
neviem co je to bug
2
4%
 
Celkem hlasů : 50

Re: AKY je VAS največší BUG hry

Příspěvekod SirChristian » ned říj 26, 2008 5:54 pm

Znamy bug v a.i. uz od 3. dielu, mozno skor :lol:

Nepriatel je omnoho silenjsi ako ja, tak s vedlajsim hrdinom (casto to stiha len hlavny) sa pohybujem tak, aby sa mna snazil dostat, deli nas prekazka a on ju skusa raz z jednej a zas raz z druhej strany, stale a stale. Pockam si 3 tyzdne a s posilami je to uz malina.

Divim sa, ze ani po takej dobe nevedia s tymto bugom hnut.
Christian bol vzdy viac hraniciar ako rytier.
Napol putnik, napol snilek,
ale jeho taktika na bojisku je postrachom vsade na svete.

Obrázek
Uživatelský avatar
SirChristian
 
Příspěvky: 88
Registrován: ned říj 12, 2008 5:21 pm
Bydliště: Ashan

Re: AKY je VAS največší BUG hry

Příspěvekod Markku_13 » stř říj 13, 2010 1:41 pm

Alarik píše:Můj největší bug je na konci 2. mise 2. kampaně za Agraela. V závěrečném souboji s Veyerem se mi vždy ke konci boje bitva přeruší a naskočí "mini filmeček", kde bojuje Agrael s Veyerem a potom se zjeví duch Tierua. Nejhorší na tom ale je, že celý tento "filmeček" je úplně bez zvuku. Není slyšet ani hudba, ani žádné zvuky. Ihned jak "filmeček" skončí, běží zvuk zase jako by se nic nestalo. Tato situace se mi naštěstí vyskytuje jen tady, nikde jinde ne.


rovnaký problém na patchy 1.60, ale keď som si zapol titulky tak ten dej mi neunikol, ale rozhodne tam chýba dabing :?
Obrázek
Uživatelský avatar
Markku_13
 
Příspěvky: 3
Registrován: úte říj 05, 2010 12:46 am
Bydliště: Košice, Slovakia / Tampere, Finland

Re: AKY je VAS največší BUG hry

Příspěvekod Grawl » úte kvě 07, 2013 7:26 pm

Můj bug byl velmi podivný protože mi pomohl. Ve 3.misi 4.kampaňe mě totiž démon nenapadl a jen čekal v koutě. :D :D :mrgreen:
Cílem války není padnout za vlast, ale přinutit ty parchanty na druhé straně aby padli za tu svou.
Grawl
 
Příspěvky: 480
Registrován: stř dub 17, 2013 6:02 pm
Bydliště: an0nym000us.blog.cz

Re: AKY je VAS največší BUG hry

Příspěvekod Agrael-Realag » úte črc 30, 2013 10:26 am

Grawl píše:Můj bug byl velmi podivný protože mi pomohl. Ve 3.misi 4.kampaňe mě totiž démon nenapadl a jen čekal v koutě. :D :D :mrgreen:

ten sem měl taky ale nevím jestli je tu bug
Uživatelský avatar
Agrael-Realag
 
Příspěvky: 13
Registrován: pát črc 26, 2013 11:31 am
Bydliště: Ygg-Chal

Re: AKY je VAS največší BUG hry

Příspěvekod Grawl » sob srp 03, 2013 11:36 am

Agrael-Realag píše:
Grawl píše:Můj bug byl velmi podivný protože mi pomohl. Ve 3.misi 4.kampaňe mě totiž démon nenapadl a jen čekal v koutě. :D :D :mrgreen:

ten sem měl taky ale nevím jestli je tu bug

No možná že to je nízkou obtížností nebo prostě nenapadl silnějšího soupeře ale podobá se to bugu v 1. misi hvozdu kdy biara taky čeká v koutě.
Cílem války není padnout za vlast, ale přinutit ty parchanty na druhé straně aby padli za tu svou.
Grawl
 
Příspěvky: 480
Registrován: stř dub 17, 2013 6:02 pm
Bydliště: an0nym000us.blog.cz

Re: AKY je VAS največší BUG hry

Příspěvekod Grawl » pon bře 23, 2015 8:38 pm

Teď jsem hrál H5 znovu a stal se mi bug, že mě v misi 3 za nekro nechtěl pustit portál i když jsem měl draky. Asi po 10. restartu mě pustil dál.
Cílem války není padnout za vlast, ale přinutit ty parchanty na druhé straně aby padli za tu svou.
Grawl
 
Příspěvky: 480
Registrován: stř dub 17, 2013 6:02 pm
Bydliště: an0nym000us.blog.cz

Re: AKY je VAS največší BUG hry

Příspěvekod Grawl » pon bře 23, 2015 8:38 pm

Teď jsem hrál H5 znovu a stal se mi bug, že mě v misi 3 za nekro nechtěl pustit portál i když jsem měl draky. Asi po 10. restartu mě pustil dál.
Cílem války není padnout za vlast, ale přinutit ty parchanty na druhé straně aby padli za tu svou.
Grawl
 
Příspěvky: 480
Registrován: stř dub 17, 2013 6:02 pm
Bydliště: an0nym000us.blog.cz

Předchozí

Zpět na Obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků