Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

nejhorší rasa

Obecně k Heroes of Might and Magic V

jaká rasa je podle vás nejslabší

Azyl
2
11%
Peklo
5
26%
Nekropole
1
5%
Kobka
4
21%
Hvozd
4
21%
Akademie
3
16%
 
Celkem hlasů : 19

Re: nejhorší rasa

Příspěvekod Grawl » stř čer 26, 2013 6:25 am

Prstýnek ani nemusíš získat ale je pravda ž. Každá rasa je silná azyl se mi ani nezdá slabý ale jiné rasy mi přijdou silnější.
Cílem války není padnout za vlast, ale přinutit ty parchanty na druhé straně aby padli za tu svou.
Grawl
 
Příspěvky: 480
Registrován: stř dub 17, 2013 6:02 pm
Bydliště: an0nym000us.blog.cz

Re: nejhorší rasa

Příspěvekod EuroMarkos » stř čer 26, 2013 3:53 pm

Grawl píše:Prstýnek ani nemusíš získat ale je pravda ž. Každá rasa je silná azyl se mi ani nezdá slabý ale jiné rasy mi přijdou silnější.

Nemusíš, to máš pravdu, ale pokud vygeneruješ mapu o o velikosti 216 a výš, ta pravděpodobnost tam je velice velká.
Barbaři jsou taky velice silní, jen mají smůlu, že se špatně brání proti magii. Nás mnogo a s útokem 30, proti tomu se špatně brání.
Hvozd je takový lepší průměr, stačí světlá magie, ale jak přijdeš o střelce, tak je konec.
Peklo já osobně moc rád nemám, ale špatný hrad to není, jen mě štve pomalý začátek, moc se toho musí řešit ručním bojem. Chybějí střelci, o rarášky přicházet nemůžeš, je to velice důležitá jednotka ve finální bitvě, démoni stále padají. S řezníky se dobře jezdí, ale chvilku trvá, než nasbíráš patřiční počet.
Nekromant taky většinou vyhrává, pokud nenarazí na hrad nebo trpaslíky. Slabší jednotky jsou kompenzovány jejich počtem. Pokud k němu získáš světlou magii s hromadnými kouzly, velká výhoda a překvapení pro soupeře.
Trpaslíci je taky podvod sám osobě, s hradem nejsilnější frakce. Inga a její schopnost učit se runy, to bych zakázal. Pokud necháš trpaslíky v pohodě růst a dáš jim čas, si bez šance a můžeš hrát s jakýmkoliv hradem.
Čaroděje taky nemám rád a to z důvodu pomalého rozjezdu, pak to s nimi ale jde.
Warlock je bída po všech stránkách, počty jednotek malé, síla jednotek takový průměr. Kouzelníci jsou sice dobří, ale co je ti to platné, když hrad si vystřelí s kušníky a mnichy a po prvním kole ti chybí dvě jednotky.

Já když hraji s hradem, tak první den vyjíždím s 80ti rolníky, 30ti střelci a slušným hrdinou a vracím se do hradu až s 15tou úrovní, dřív není potřeba. Většina zdrojů zabrána, postaveny všechny jednotky. S Warlockem tohle nejde.
Uživatelský avatar
EuroMarkos
 
Příspěvky: 118
Registrován: čtv črc 30, 2009 6:35 pm

Re: nejhorší rasa

Příspěvekod Grawl » stř čer 26, 2013 4:09 pm

kubrt píše:Silný kouzla pro hrad nejsou tolik potřeba. Stačí když vydrží 4-5 kol. Manu zvedne Osvícení =>Inteligence. Když budu mít 100 bodů, tak mi to stačí na 3-4 hromadný kouzla co jsem vypisoval a ještě třeba na očistu nebo magickou imunitu. Víc nepotřebuješ. Počítání skillů jsem nemyslel jako matematický příklad, ale jako podporu svých jednotek.
P.S. Neber to tak vážně :wink: Hlavně, že je o čem psát :lol:

Jako matematický příklad to snad ani brát nejde
Cílem války není padnout za vlast, ale přinutit ty parchanty na druhé straně aby padli za tu svou.
Grawl
 
Příspěvky: 480
Registrován: stř dub 17, 2013 6:02 pm
Bydliště: an0nym000us.blog.cz

Re: nejhorší rasa

Příspěvekod Grawl » pát čer 28, 2013 4:33 pm

Nekromant taky většinou vyhrává, pokud nenarazí na hrad nebo trpaslíky. Slabší jednotky jsou kompenzovány jejich počtem. Pokud k němu získáš světlou magii s hromadnými kouzly, velká výhoda a překvapení pro soupeře.
Světlou magii u nekra? To by bylo opravdu překvapení že ti šance 2% vyšla.
Cílem války není padnout za vlast, ale přinutit ty parchanty na druhé straně aby padli za tu svou.
Grawl
 
Příspěvky: 480
Registrován: stř dub 17, 2013 6:02 pm
Bydliště: an0nym000us.blog.cz

Re: nejhorší rasa

Příspěvekod Grawl » sob srp 03, 2013 9:53 pm

Já když hraji s hradem, tak první den vyjíždím s 80ti rolníky, 30ti střelci a slušným hrdinou a vracím se do hradu až s 15tou úrovní, dřív není potřeba. Většina zdrojů zabrána, postaveny všechny jednotky. S Warlockem tohle nejde.
Jaký level má slušný hrdina?
Cílem války není padnout za vlast, ale přinutit ty parchanty na druhé straně aby padli za tu svou.
Grawl
 
Příspěvky: 480
Registrován: stř dub 17, 2013 6:02 pm
Bydliště: an0nym000us.blog.cz

Re: nejhorší rasa

Příspěvekod kubrt » sob srp 03, 2013 9:57 pm

Grawl píše:Já když hraji s hradem, tak první den vyjíždím s 80ti rolníky, 30ti střelci a slušným hrdinou a vracím se do hradu až s 15tou úrovní, dřív není potřeba. Většina zdrojů zabrána, postaveny všechny jednotky. S Warlockem tohle nejde.
Jaký level má slušný hrdina?

Není myšlená úroveň hrdiny, ale schopnosti. Je tam psáno ....první den... to asi nebude vyšší úroveň než 1 nebo 2.
kubrt
 
Příspěvky: 161
Registrován: pon bře 14, 2011 10:01 pm

Re: nejhorší rasa

Příspěvekod Grawl » sob srp 03, 2013 10:00 pm

kubrt píše:
Grawl píše:Já když hraji s hradem, tak první den vyjíždím s 80ti rolníky, 30ti střelci a slušným hrdinou a vracím se do hradu až s 15tou úrovní, dřív není potřeba. Většina zdrojů zabrána, postaveny všechny jednotky. S Warlockem tohle nejde.
Jaký level má slušný hrdina?

Není myšlená úroveň hrdiny, ale schopnosti. Je tam psáno ....první den... to asi nebude vyšší úroveň než 1 nebo 2.

80 rolníků a 30 střelců slušná armáda na 1. den a všechny nebo téměř všechny schopnosti hrdinů jsou podle levelu.
Cílem války není padnout za vlast, ale přinutit ty parchanty na druhé straně aby padli za tu svou.
Grawl
 
Příspěvky: 480
Registrován: stř dub 17, 2013 6:02 pm
Bydliště: an0nym000us.blog.cz

Re: nejhorší rasa

Příspěvekod kubrt » ned srp 04, 2013 8:39 am

No kdyby jsi uměl pořádně "quotovat" příspěvek od EuroMarkos, tak by to bylo jasnější. Nejspíš při psaní napsal 1.den místo 1.týden. Pak by to možná odpovídalo, protože koupíš první jednotky po postavení obydlí a přikoupíš i hrdinu. Třeba ti EuroMarkos někdy odpoví jak to myslel jestli sem vleze.
kubrt
 
Příspěvky: 161
Registrován: pon bře 14, 2011 10:01 pm

Re: nejhorší rasa

Příspěvekod Grawl » ned srp 04, 2013 10:39 am

kubrt píše:No kdyby jsi uměl pořádně "quotovat" příspěvek od EuroMarkos, tak by to bylo jasnější. Nejspíš při psaní napsal 1.den místo 1.týden. Pak by to možná odpovídalo, protože koupíš první jednotky po postavení obydlí a přikoupíš i hrdinu. Třeba ti EuroMarkos někdy odpoví jak to myslel jestli sem vleze.

Umím pořádně quotovat potíž je že sem přispívám z mobilu a proto by se mi při mazání části toho sáhodlouhého přispěvku někam zatoulala šipka a nastavoval bych to půl hodiny. Máš pravdu asi myslel 1. týden to by odpovídalo.
Cílem války není padnout za vlast, ale přinutit ty parchanty na druhé straně aby padli za tu svou.
Grawl
 
Příspěvky: 480
Registrován: stř dub 17, 2013 6:02 pm
Bydliště: an0nym000us.blog.cz

Re: nejhorší rasa

Příspěvekod Grawl » stř srp 07, 2013 9:58 am

Kouzelníci jsou sice dobří, ale co je ti to platné, když hrad si vystřelí s kušníky a mnichy a po prvním kole ti chybí dvě jednotky.
__________________________________________________________________________________________________
Iniciativa střelců akademie: 12,10,10
Iniciativa střlcú azylu:8,10
S těmi kušníky nevystřelí a knězi budou zranění takže o 1 jednotku příde hrad a mniši nemaj zrovna velké dmg takže asi moc nezničí.
Cílem války není padnout za vlast, ale přinutit ty parchanty na druhé straně aby padli za tu svou.
Grawl
 
Příspěvky: 480
Registrován: stř dub 17, 2013 6:02 pm
Bydliště: an0nym000us.blog.cz

Re: nejhorší rasa

Příspěvekod kubrt » stř srp 07, 2013 2:43 pm

Grawl píše:Iniciativa střelců akademie: 12,10,10
Iniciativa střlcú azylu:8,10
S těmi kušníky nevystřelí a knězi budou zranění takže o 1 jednotku příde hrad a mniši nemaj zrovna velké dmg takže asi moc nezničí.

Zapomínáš počítat hodnoty hrdinů. Když budeš mít hrdinu Azylu s obranou a útokem okolo 20 (což je u nich normální) a hrdina Akademie bude mít obranu a útok tak maximálně 10-15, tak komu asi budou padat jednotky? Navíc Azyl má skoro vždy(90%) expertní obranu, což je -30% škod.
kubrt
 
Příspěvky: 161
Registrován: pon bře 14, 2011 10:01 pm

Re: nejhorší rasa

Příspěvekod Grawl » stř srp 07, 2013 10:15 pm

kubrt píše:
Grawl píše:Iniciativa střelců akademie: 12,10,10
Iniciativa střlcú azylu:8,10
S těmi kušníky nevystřelí a knězi budou zranění takže o 1 jednotku příde hrad a mniši nemaj zrovna velké dmg takže asi moc nezničí.

Zapomínáš počítat hodnoty hrdinů. Když budeš mít hrdinu Azylu s obranou a útokem okolo 20 (což je u nich normální) a hrdina Akademie bude mít obranu a útok tak maximálně 10-15, tak komu asi budou padat jednotky? Navíc Azyl má skoro vždy(90%) expertní obranu, což je -30% škod.

A co magie s destrukcí budou padat tobě s přivoláním máš př. síly a myst. zbro světlo a temnotu máte oba.
Cílem války není padnout za vlast, ale přinutit ty parchanty na druhé straně aby padli za tu svou.
Grawl
 
Příspěvky: 480
Registrován: stř dub 17, 2013 6:02 pm
Bydliště: an0nym000us.blog.cz

Re: nejhorší rasa

Příspěvekod Grawl » ned srp 11, 2013 2:12 pm

Ani jedna jednotka z hradu nemá slabinu a největší svinstvo jsou pěšáci s kombinací s Laszlem
Slabiny jsem už vypisoval a ná 3. Lvl. má hrdinu každá rasa krom nekra a pěšák mi přijde podprůměrný. Ano hrdina Azylu má více ú a o ale zase strácí v kouzlech.
Cílem války není padnout za vlast, ale přinutit ty parchanty na druhé straně aby padli za tu svou.
Grawl
 
Příspěvky: 480
Registrován: stř dub 17, 2013 6:02 pm
Bydliště: an0nym000us.blog.cz

Předchozí

Zpět na Obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron