Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

nejlepší jednotka 5. stupně

Obecně k Heroes of Might and Magic V

jaká je podle vás nejlepší jendnotka 5. úrovně?

Kněz
0
Žádná hlasování
Noční můra
0
Žádná hlasování
Lich
6
55%
Hydra
2
18%
Jednorožec
1
9%
Džin
0
Žádná hlasování
Runový kněz
0
Žádná hlasování
Zabiják
2
18%
 
Celkem hlasů : 11

nejlepší jednotka 5. stupně

Příspěvekod Grawl » ned dub 05, 2015 11:16 am

Já se rozhodoval mezi hydrou (bez odvety, útok na víc jednotek, kyselina/regenerace, vysoká výdrž) a lichem (kouzlí, silný střelec, oblak smrti/oživování) a nakonec jsem se rozhodl pro licha
Cílem války není padnout za vlast, ale přinutit ty parchanty na druhé straně aby padli za tu svou.
Grawl
 
Příspěvky: 480
Registrován: stř dub 17, 2013 6:02 pm
Bydliště: an0nym000us.blog.cz

Re: nejlepší jednotka 5. stupně

Příspěvekod antalyan » ned dub 05, 2015 3:16 pm

Bereš i upgrady? Pokud jo, tak za mě rozhodně lich (arcilich).
Uživatelský avatar
antalyan
 
Příspěvky: 404
Registrován: ned dub 13, 2014 10:15 am

Re: nejlepší jednotka 5. stupně

Příspěvekod Grawl » ned dub 05, 2015 5:01 pm

Jj, i upgrady. (proto mám u důvodů i schopnosti těch vylepšených)
Cílem války není padnout za vlast, ale přinutit ty parchanty na druhé straně aby padli za tu svou.
Grawl
 
Příspěvky: 480
Registrován: stř dub 17, 2013 6:02 pm
Bydliště: an0nym000us.blog.cz

Re: nejlepší jednotka 5. stupně

Příspěvekod antalyan » ned dub 05, 2015 5:05 pm

Já moc nechápu tu hydru. Má malou iniciativu a rychlost, takže u mě se většinou vůbec nedostane na tah...
Za mě jasný arcilich s oblakem smrti, v závěsu noční můra kvůli hodně vysoké iniciativě a panenský jednorožec (oslepení je fajn a líbí se mi, že můžu použít třeba dvě vzkříšení najednou) + z HOF runový patriarcha s útokem do kříže.
Uživatelský avatar
antalyan
 
Příspěvky: 404
Registrován: ned dub 13, 2014 10:15 am

Re: nejlepší jednotka 5. stupně

Příspěvekod Grawl » ned dub 05, 2015 5:23 pm

Mě přijde dobrá, sice si tolik nezahraje, ale má dobré staty a párkrát si ve velkých bitvách bouchne a trefí několik nepřátel najednou.
Cílem války není padnout za vlast, ale přinutit ty parchanty na druhé straně aby padli za tu svou.
Grawl
 
Příspěvky: 480
Registrován: stř dub 17, 2013 6:02 pm
Bydliště: an0nym000us.blog.cz

Re: nejlepší jednotka 5. stupně

Příspěvekod antalyan » ned dub 05, 2015 5:50 pm

Škoda že většina jednotek v petkach co mají nízkou iniciativu mají i malou rychlost...
Uživatelský avatar
antalyan
 
Příspěvky: 404
Registrován: ned dub 13, 2014 10:15 am

Re: nejlepší jednotka 5. stupně

Příspěvekod RRRick » ned dub 05, 2015 5:54 pm

Záleží na situaci. Lich je univerzálnější, ale i tak musím dát hlas svým šestihlavým miláčkům :P V bitvách proti neutrálům sice nenápadná jednotka, ale nemálokrát mě zachranili v multiplayeru, hlavně na větších mapách. Soupeř si jich nikdy nevšímá a když vyzabíjí všechny ostatní skupinky tak se Hydry naserou a všechny požerou :D Díky kombinaci zuřivosti a plošného útoku to byly skvělé jednotky a těším se na ně znova v H7

Docela zajímavý je i alternativní Kat, když dostane 2. nebo 3. úroveň krve tak mu naskočí trojitý útok a to moc jednotek nepřežije. Problém je, že mají ze všech jednotek 5 stupně nejmíň hp takže než se k té schopnosti dostanou tak už jsou většinou mrtví :D
RRRick
 
Příspěvky: 98
Registrován: stř zář 24, 2014 8:03 am

Re: nejlepší jednotka 5. stupně

Příspěvekod Grawl » ned dub 05, 2015 6:23 pm

RRRick píše:Záleží na situaci. Lich je univerzálnější, ale i tak musím dát hlas svým šestihlavým miláčkům :P V bitvách proti neutrálům sice nenápadná jednotka, ale nemálokrát mě zachranili v multiplayeru, hlavně na větších mapách. Soupeř si jich nikdy nevšímá a když vyzabíjí všechny ostatní skupinky tak se Hydry naserou a všechny požerou :D Díky kombinaci zuřivosti a plošného útoku to byly skvělé jednotky a těším se na ně znova v H7

Docela zajímavý je i alternativní Kat, když dostane 2. nebo 3. úroveň krve tak mu naskočí trojitý útok a to moc jednotek nepřežije. Problém je, že mají ze všech jednotek 5 stupně nejmíň hp takže než se k té schopnosti dostanou tak už jsou většinou mrtví :D

Mám pocit, že jsi dal hlas jednorožči. :-D
Jinak kat má sice málo životů, ale zas jich he hodně.
Cílem války není padnout za vlast, ale přinutit ty parchanty na druhé straně aby padli za tu svou.
Grawl
 
Příspěvky: 480
Registrován: stř dub 17, 2013 6:02 pm
Bydliště: an0nym000us.blog.cz

Re: nejlepší jednotka 5. stupně

Příspěvekod RRRick » ned dub 05, 2015 6:50 pm

Ne. zapomněl jsem zahlasovat :D Už je to ok
RRRick
 
Příspěvky: 98
Registrován: stř zář 24, 2014 8:03 am

Re: nejlepší jednotka 5. stupně

Příspěvekod Grawl » ned dub 05, 2015 7:06 pm

Aha.
Cílem války není padnout za vlast, ale přinutit ty parchanty na druhé straně aby padli za tu svou.
Grawl
 
Příspěvky: 480
Registrován: stř dub 17, 2013 6:02 pm
Bydliště: an0nym000us.blog.cz

Re: nejlepší jednotka 5. stupně

Příspěvekod StrYkeX » pon dub 06, 2015 11:51 am

Lichové? :( Ty já mám teda zrovna rád dost málo.. Já mám teda rád Pekelného oře, který má hodně vysokou iniciativu, nebo Zabijáka, který (jak už tu bylo řečeno) může mít i trojtý útok a to je pěkná sviňárna. A runový mág taky není k zahození. Naopak kněz nebo džin jsou naprosto nepoužitelné jednotky. Já dávám hlas Zabijákovi.
Uživatelský avatar
StrYkeX
 
Příspěvky: 46
Registrován: pát pro 28, 2012 7:25 pm

Re: nejlepší jednotka 5. stupně

Příspěvekod estla » pon dub 06, 2015 1:31 pm

zabiják
preto, čo už hovorili ostatní - je presne tým, ako sa volá :D
Uživatelský avatar
estla
 
Příspěvky: 474
Registrován: úte lis 09, 2010 8:18 pm


Zpět na Obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron