Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

Problem se stažením

Obecně k Heroes of Might and Magic V

Problem se stažením

Příspěvekod rudla » pon říj 02, 2017 4:28 pm

Ahoj, chtěl jsem si zase nostalgicky zahrát heroes+ ToE a HoF. Ale je tu problém. Mám windows 10 a pravděpodobně na w10 nejdou patche.. Prostě mi nefungují. Zkoušel jsem to stáhnout jeden po jednom, ale moc jsem toho nenašel, jediné které mi jde je ToE. Nechce se mi to kupovat, jelikkož to dohraji a zahraji si to zase za pár let. Nemá někdo nějaké řešení? Třeba nějaké odkazy na všechny funkční díly v češtině, nebo problém s patchy?
rudla
 
Příspěvky: 3
Registrován: pon říj 02, 2017 4:24 pm

Re: Problem se stažením

Příspěvekod antalyan » stř říj 04, 2017 2:24 pm

rudla píše:Ahoj, chtěl jsem si zase nostalgicky zahrát heroes+ ToE a HoF. Ale je tu problém. Mám windows 10 a pravděpodobně na w10 nejdou patche.. Prostě mi nefungují. Zkoušel jsem to stáhnout jeden po jednom, ale moc jsem toho nenašel, jediné které mi jde je ToE. Nechce se mi to kupovat, jelikkož to dohraji a zahraji si to zase za pár let. Nemá někdo nějaké řešení? Třeba nějaké odkazy na všechny funkční díly v češtině, nebo problém s patchy?

Ahoj, jestli máš opatchované ToE, tak přes mod Might & Magic: Heroes 5.5 získáš přístup i k originálním kampaním H5/HOF: http://www.moddb.com/mods/might-magic-heroes-55
Uživatelský avatar
antalyan
 
Příspěvky: 404
Registrován: ned dub 13, 2014 10:15 am

Re: Problem se stažením

Příspěvekod rudla » stř říj 04, 2017 4:24 pm

antalyan píše:
rudla píše:Ahoj, chtěl jsem si zase nostalgicky zahrát heroes+ ToE a HoF. Ale je tu problém. Mám windows 10 a pravděpodobně na w10 nejdou patche.. Prostě mi nefungují. Zkoušel jsem to stáhnout jeden po jednom, ale moc jsem toho nenašel, jediné které mi jde je ToE. Nechce se mi to kupovat, jelikkož to dohraji a zahraji si to zase za pár let. Nemá někdo nějaké řešení? Třeba nějaké odkazy na všechny funkční díly v češtině, nebo problém s patchy?

Ahoj, jestli máš opatchované ToE, tak přes mod Might & Magic: Heroes 5.5 získáš přístup i k originálním kampaním H5/HOF: http://www.moddb.com/mods/might-magic-heroes-55


Ahoj, dáš mi na tebe nějaký kontakt, např. skype? Potřeboval bych pomoct s tím odkazem, co jsi mi poslal a věci kolem toho.
rudla
 
Příspěvky: 3
Registrován: pon říj 02, 2017 4:24 pm

Re: Problem se stažením

Příspěvekod antalyan » čtv říj 05, 2017 3:28 pm

rudla píše:
antalyan píše:
rudla píše:Ahoj, chtěl jsem si zase nostalgicky zahrát heroes+ ToE a HoF. Ale je tu problém. Mám windows 10 a pravděpodobně na w10 nejdou patche.. Prostě mi nefungují. Zkoušel jsem to stáhnout jeden po jednom, ale moc jsem toho nenašel, jediné které mi jde je ToE. Nechce se mi to kupovat, jelikkož to dohraji a zahraji si to zase za pár let. Nemá někdo nějaké řešení? Třeba nějaké odkazy na všechny funkční díly v češtině, nebo problém s patchy?

Ahoj, jestli máš opatchované ToE, tak přes mod Might & Magic: Heroes 5.5 získáš přístup i k originálním kampaním H5/HOF: http://www.moddb.com/mods/might-magic-heroes-55


Ahoj, dáš mi na tebe nějaký kontakt, např. skype? Potřeboval bych pomoct s tím odkazem, co jsi mi poslal a věci kolem toho.

Skype nepoužívám, ale můžeš mi napsalt na email antalyan@seznam.cz
Uživatelský avatar
antalyan
 
Příspěvky: 404
Registrován: ned dub 13, 2014 10:15 am

Re: Problem se stažením

Příspěvekod rudla » čtv říj 05, 2017 4:06 pm

Ahoj, dobře, už jsem ti odeslal email :)
rudla
 
Příspěvky: 3
Registrován: pon říj 02, 2017 4:24 pm


Zpět na Obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron