Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

problém v rozjetí kampaně

Obecně k Heroes of Might and Magic V

problém v rozjetí kampaně

Příspěvekod MerQury » pát led 12, 2007 12:44 am

Zdravím všechny! Mám jeden takovej problém, nedávno jsem byl nucen reinstalovat Heroesy CZ sb.e. a rovnou sem si tam nahrál patch 1.4. Problém je v tom, že když se teď snažím rozjet hezky od začátku kampaň, tak dám Hra pro jednoho hráče -> Kampaň -> dostanu se až ke hře za královnu, jenže po ní se mi tam zobrazí nabídka Standartní souboj, Souboj 3x3, nebo teď nevím jak se přesně jmenujou... Nic z toho nejde označit, jde se pouze vrátit zpátky, takže tuším, že tohle by se stát nemělo... nevíte v čem je problém??? Předem díky za odpověď!
MerQury
 
Příspěvky: 2
Registrován: pát led 12, 2007 12:38 am

rozjetí kampaně

Příspěvekod MerQury » pát led 12, 2007 1:21 am

Ještě dodatek k tomu co sem napsal:
Zkoušel jsem potom ještě instalovat ty patche postupně a tento problém se objevuje od patche 1.2

A ještě jeden věc která by mě zajímala, když nainstaluji patch 1.1, který mimo jiné dodává do hry lehkou obtížnost, tak se mi ta lehká obtížnost ve hře objeví namísto normální obtížnosti... toto se objevuje i v později vydaných patchích... máte to tak taky nebo je chyba někde u mně?
MerQury
 
Příspěvky: 2
Registrován: pát led 12, 2007 12:38 am

Příspěvekod vitkov » pát led 12, 2007 7:25 pm

u tebe. budes muset jeste jednou reinstalovat heroesy
vitkov
 
Příspěvky: 29
Registrován: úte srp 29, 2006 1:11 pm

Příspěvekod benp » pon kvě 21, 2007 8:11 am

tento isty problem mam aj ja, hru som uz niekolkokrat preinstaloval a stale nic, predtym mi v pohode siel na 1.3, teraz uz mi odmieta spustit kampan, ked ju rozohram v normale, moze ju hrat cez Load ale dalej sa uz nedostanem, fakt netusim co s tym
benp
 
Příspěvky: 2
Registrován: pon kvě 21, 2007 8:07 am


Zpět na Obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 návštevníků