Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

Mód pro dospěláky?

Obecně k Heroes of Might and Magic V

Více pohádkové, nebo raději realističtější?

Pohádkové
8
35%
Realistické
15
65%
 
Celkem hlasů : 23

Mód pro dospěláky?

Příspěvekod Špatňák Špatný » ned led 14, 2007 12:02 pm

Nevíte někdo náhodou o modifikaci pro dospělejší hráče H5 (klidně i H4 / H3) Přijede mi krapet "smutné", když autoři do hry prdnou třeba sfingu, harpyi apod v podprsence. Marně přemýšlím, jak by to ty nestvůrky ušily.

Což mne vede k myšlence.... nepřijde vám líto enormní snahy pro 3D kabátek? Osobně to nevyužívám v žádné hře a ani nikoho takového neznám, kdo si někdy bojiště natáčel. Ve W3, H5, WH40k atd, . Všichni používáme co největší oddálení a klasický pohled. Nebylo by lepší udělat více animací pro jednotky? Nebo alespoň pro hrdinu? Vždyť s nima hrajeme už 5 dílů, máte je od začátku do konce a ony stále útočí, umírají, pohybují se i brání JEDNÍM A TÍM SAMÝM ZPŮSOBEM? Doufal jsem, že H5 tomu udělá přítrž, ale nic :( Trochu více krve pro 18+ by taky neuškodilo. Žádné přehnané brutality, ale trochu více reality :)

POZN pro lidi, kteří se na 100% objeví a rýpnou si: je mi 26 let, pracuju, nejsem duševně nemocný a mám už 7 let stálou přítelkyni. Takový "adult" mód nepotřebuji pro ukájení. Jen mi to u těch dryád atp přijde prostě příliš umělé. Asi jako Tolkien je pohádka a Sapkowski četba pro dospělejší publikum :)
Špatňák Špatný
 
Příspěvky: 1
Registrován: ned led 14, 2007 11:48 am

Příspěvekod TomKQT » ned led 14, 2007 4:30 pm

Nějak jsem nepochopil jednu část příspěvku - nelíbí se ti, že hra je ve 3D, místo toho bys uvítal více animací? Kdyby hra byla ve 2D, tak by animací bylo ještě mnohem méně a byly by méně kvalitní. 3D engine má své výhody, lepší možnosti animací jsou jedna z nich.
A že by měli na místo možnosti rotace kamerou dát raději více animací? Když pominu to, co jsem napsal výše, pak ještě je tu další faktor - udělat rotaci kamery do 3D enginu je otázka doslova chvilky. Takže to žádnou práci navíc nepředstavovalo. A jestli ti možnost rotace kamerou vadí, tak ji prostě nepoužívej. Já mám taky kameru natočenou pořád stejným směrem, ale využívám to, když je nějaký pohled nepřehledný, to si potom potočím, případně zazoomuju.
TomKQT
 
Příspěvky: 97
Registrován: stř srp 16, 2006 11:53 am

Příspěvekod Incomer » ned led 14, 2007 8:13 pm

No nevim jestli bych zrovna potreboval videt harpyi bez podprsenky, ale vzhledem k jednotkam Kobky vazne nechapu tvuj problem, nektere jednotky maji doceal odvazne modylky :wink:
Uživatelský avatar
Incomer
 
Příspěvky: 192
Registrován: pát čer 09, 2006 9:04 pm

Příspěvekod Martens » pát úno 09, 2007 10:06 am

no trochu mě zarazilo, že třeba Kobka zvenku má dámu bez oblečení, avšak není na ní co zkoumat :twisted: taky bych uvítal trochu odvážnější pojetí, minimálně aby se dalo ovlivnit v nastavení, páč o gamesení nechci připravovat mladší děcka 8)
Death Allways Win
Uživatelský avatar
Martens
 
Příspěvky: 1
Registrován: ned črc 09, 2006 1:30 pm

Příspěvekod Danken the Elder God » pát úno 09, 2007 5:48 pm

Já bych ten mod taky bral :) nebylo by to spatny
Danken the Elder God
 
Příspěvky: 41
Registrován: ned led 14, 2007 7:47 pm
Bydliště: Březnice

Re: Mód pro dospěláky?

Příspěvekod Laties » sob dub 07, 2007 9:22 am

Špatňák Špatný píše:Nevíte někdo náhodou o modifikaci pro dospělejší hráče H5 (klidně i H4 / H3) Přijede mi krapet "smutné", když autoři do hry prdnou třeba sfingu, harpyi apod v podprsence. Marně přemýšlím, jak by to ty nestvůrky ušily.

Což mne vede k myšlence.... nepřijde vám líto enormní snahy pro 3D kabátek? Osobně to nevyužívám v žádné hře a ani nikoho takového neznám, kdo si někdy bojiště natáčel. Ve W3, H5, WH40k atd, . Všichni používáme co největší oddálení a klasický pohled. Nebylo by lepší udělat více animací pro jednotky? Nebo alespoň pro hrdinu? Vždyť s nima hrajeme už 5 dílů, máte je od začátku do konce a ony stále útočí, umírají, pohybují se i brání JEDNÍM A TÍM SAMÝM ZPŮSOBEM? Doufal jsem, že H5 tomu udělá přítrž, ale nic :( Trochu více krve pro 18+ by taky neuškodilo. Žádné přehnané brutality, ale trochu více reality :)

POZN pro lidi, kteří se na 100% objeví a rýpnou si: je mi 26 let, pracuju, nejsem duševně nemocný a mám už 7 let stálou přítelkyni. Takový "adult" mód nepotřebuji pro ukájení. Jen mi to u těch dryád atp přijde prostě příliš umělé. Asi jako Tolkien je pohádka a Sapkowski četba pro dospělejší publikum :)



To si děláš prdel, urážet J.R.R Tolkiena, největšího literátního génia všech dob.
Uživatelský avatar
Laties
 
Příspěvky: 10
Registrován: úte úno 13, 2007 12:01 am

Příspěvekod Danken the Elder God » pon dub 09, 2007 1:03 am

Mě to nepříde myšleno jako urážka. A srovnání je to celkem dost názorné, jak asi autor zamýšlel. Nedá se sice říct že Tolkien je pohádka, ale v poměru obsahu zábavy pro starší (krev, možná trochu erotiky) to přirovnání dost sedí.
Danken the Elder God
 
Příspěvky: 41
Registrován: ned led 14, 2007 7:47 pm
Bydliště: Březnice


Zpět na Obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 návštevníků