Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

crack

Obecně k Heroes of Might and Magic V

crack

Příspěvekod Andy15 » pát úno 09, 2007 1:57 pm

poraďte mi prosim někdo jak to mám carcknout. ještě sem to nedělal. moc diiiiiiiiik
Andy15
Upozornění: 1
 
Příspěvky: 2
Registrován: pát úno 09, 2007 1:56 pm

Příspěvekod TomKQT » pát úno 09, 2007 3:05 pm

Kup si originálku zas tak drahé to není.

Stáhni se demo, otestuj a vyber si:
a) líbí -> stojí to za těch pár stovek
b) nelíbí -> nepotřebuješ crack, přece nebudeš hrát každou blbost


:roll: :roll: :roll:
TomKQT
 
Příspěvky: 97
Registrován: stř srp 16, 2006 11:53 am

Příspěvekod Andy15 » pát úno 09, 2007 3:31 pm

mam to paleny
Andy15
Upozornění: 1
 
Příspěvky: 2
Registrován: pát úno 09, 2007 1:56 pm

Příspěvekod Neo » pát úno 09, 2007 3:46 pm

TomKQT píše:Kup si originálku zas tak drahé to není.

Stáhni se demo, otestuj a vyber si:
a) líbí -> stojí to za těch pár stovek
b) nelíbí -> nepotřebuješ crack, přece nebudeš hrát každou blbost


:roll: :roll: :roll:


Vystihl jsi to perfektně ale tak to prostě je...
<a href="http://www.sagrandtheftauto.wz.cz/">http://www.sagrandtheftauto.wz.cz/</a>
Uživatelský avatar
Neo
 
Příspěvky: 36
Registrován: sob led 27, 2007 7:48 pm

Příspěvekod vitkov » pát úno 09, 2007 4:17 pm

mozna ma original jenze ze boji ze si poskrabe dvd - stejne jako ja
vitkov
 
Příspěvky: 29
Registrován: úte srp 29, 2006 1:11 pm

Příspěvekod Danken the Elder God » pát úno 09, 2007 5:47 pm

Tak to muze pouzit daemon tools ne ?
Danken the Elder God
 
Příspěvky: 41
Registrován: ned led 14, 2007 7:47 pm
Bydliště: Březnice

Příspěvekod TomKQT » pát úno 09, 2007 7:18 pm

Má to vypálené a ani neznačil že by si to vypálil sám ze své originálky.
TomKQT
 
Příspěvky: 97
Registrován: stř srp 16, 2006 11:53 am

Příspěvekod Neo » pát úno 09, 2007 8:06 pm

vitkov píše:mozna ma original jenze ze boji ze si poskrabe dvd - stejne jako ja


OMG běžně dávám už 2 roky do mechaniky svoje origy a nic poškrábaný nemám to sou akorát kecy když se o to umíš starat tak se ti nic s tim nestane pokud tvoje mechanika neni ořezávátko... možná má originál? a co má potom znamenat ta věta mám to pálený...
<a href="http://www.sagrandtheftauto.wz.cz/">http://www.sagrandtheftauto.wz.cz/</a>
Uživatelský avatar
Neo
 
Příspěvky: 36
Registrován: sob led 27, 2007 7:48 pm

Příspěvekod albrecht » pát úno 09, 2007 8:12 pm

Neo píše:
vitkov píše:mozna ma original jenze ze boji ze si poskrabe dvd - stejne jako ja


OMG běžně dávám už 2 roky do mechaniky svoje origy a nic poškrábaný nemám to sou akorát kecy když se o to umíš starat tak se ti nic s tim nestane pokud tvoje mechanika neni ořezávátko... možná má originál? a co má potom znamenat ta věta mám to pálený...

ale no tak :) buďte trochu soudní.. já vím, že pirátství je zločin, ALE.. zkuste se chvilku vžít do role člověka, který ještě sám nevydělává a ani nemá možnost jít na brigády a přitom rád hraje na počítači.. ne každý má rodiče, kteří u dají měsíčně 5 000 na nové hry ;)
například heroes 5 - nevím, jaká je jejich současná cena, řekněme něco okolo 800 Kč.. na to, že je to hra relativně stará, kamapaň dohrajete tak za dva dny.. mno.. já mám jasno..
albrecht
 
Příspěvky: 54
Registrován: stř říj 25, 2006 9:44 am
Bydliště: Nejdek, Praha

Příspěvekod TomKQT » pát úno 09, 2007 10:07 pm

Dva dny asi těžko. Jestli to je člověk který ještě sám nevydělává a starají se o něj rodiče, pak asi chodí do školy takže není u počítače celý den. Za dva dny kampaň nedohraje.

Jakých 5000 Kč měsíčně? Člověk si snad shání novou plnou hru jen když vyjde nějaká která ho opravdu zaujme, což klidně může být jednou za dva měsíce nebo i méně často. A pokud se zrovna nejedná o hry od společností které nasazují ceny 1700, pak se to zvládnout dá.

Pokud si někdo může dovolit chodit občas do kina, do McDonald's, kupovat si značkové mikiny ...., může si dovolit koupit si občas i nějakou hru za 800 Kč. Kapesné dostává většina dětí. Jestli ne, jsou asi chudí, pak ale nemá ani počítač, na kterém HOMAM5 jde spustit, to ti nedošlo? :wink:

Ne, hry opravdu nejsou nedostupné zboží a to už dlouho (kdysi se pod 800 daly koupit jen české nic moc kousky). Navíc naprosto vynikající hry staré třeba dva roky - pořád naprosto aktuální se dají koupit za méně než 300 Kč!
Cena NENÍ platným argumentem obhajujícím náruživé piráty.
TomKQT
 
Příspěvky: 97
Registrován: stř srp 16, 2006 11:53 am

Příspěvekod krtekpetr » pát úno 09, 2007 11:26 pm

No normálně ne Stahneš tady
.......
Rozbalíš a vložiš /přepíšeš/ ten exač co máš no a je to normálně to valí bez dvd!

TomKQT píše:Cena NENÍ platným argumentem obhajujícím náruživé piráty.

Ale je cena a dostupnost bez toho by žádnej warez nebyl!
Uživatelský avatar
krtekpetr
Upozornění: 1
 
Příspěvky: 3
Registrován: pát úno 09, 2007 11:18 pm

Příspěvekod TomKQT » sob úno 10, 2007 12:30 am

Aha takže ještě je špatná i dostupnost legálních her no to už se fakt bavím :roll:


krtekpetr fakt se ti divím žes mu poradil. Chápu, pirát pirátovi kamarádem jest, ale i tak bych se na něj vykašlal, když nedokáže ani používat vyhledávače :roll: :roll:
TomKQT
 
Příspěvky: 97
Registrován: stř srp 16, 2006 11:53 am

Příspěvekod krtekpetr » sob úno 10, 2007 12:58 am

TomKQT píše:Aha takže ještě je špatná i dostupnost legálních her no to už se fakt bavím :roll:


krtekpetr fakt se ti divím žes mu poradil. Chápu, pirát pirátovi kamarádem jest, ale i tak bych se na něj vykašlal, když nedokáže ani používat vyhledávače :roll: :roll:

Hm já se taky bezvadně bavím když tu všicchni tvrdíte jak máte všechno legální....
Se doma nejdřiv podívej kolik toho máš v origoškách a pak něco řikej!
Já snim jen souhlasim pač heroes 5 bych si teď v tomhle stavu a za tudle cenu nekoupil-neuplná hrá prostě vydaná hra za každou cenu abysme z toho co nejvíc vytřískaly že sem zvědavej jestli někdy bude konečnej pač-já si mysim že nikdy... ale to je zas jiná pohádka!
:twisted:
Warez není zloči, je to výsada vyvolených!
Uživatelský avatar
krtekpetr
Upozornění: 1
 
Příspěvky: 3
Registrován: pát úno 09, 2007 11:18 pm

Příspěvekod albrecht » sob úno 10, 2007 1:13 am

TomKQT píše:Dva dny asi těžko. Jestli to je člověk který ještě sám nevydělává a starají se o něj rodiče, pak asi chodí do školy takže není u počítače celý den. Za dva dny kampaň nedohraje.

Jakých 5000 Kč měsíčně? Člověk si snad shání novou plnou hru jen když vyjde nějaká která ho opravdu zaujme, což klidně může být jednou za dva měsíce nebo i méně často. A pokud se zrovna nejedná o hry od společností které nasazují ceny 1700, pak se to zvládnout dá.

Pokud si někdo může dovolit chodit občas do kina, do McDonald's, kupovat si značkové mikiny ...., může si dovolit koupit si občas i nějakou hru za 800 Kč. Kapesné dostává většina dětí. Jestli ne, jsou asi chudí, pak ale nemá ani počítač, na kterém HOMAM5 jde spustit, to ti nedošlo? :wink:

Ne, hry opravdu nejsou nedostupné zboží a to už dlouho (kdysi se pod 800 daly koupit jen české nic moc kousky). Navíc naprosto vynikající hry staré třeba dva roky - pořád naprosto aktuální se dají koupit za méně než 300 Kč!
Cena NENÍ platným argumentem obhajujícím náruživé piráty.

já jsem dohrál heroes pětku při chození do školy.. čistý čas všeho všudy něco okolo 20ti hodin.. těch 5K jsem střelil od boku ;) na demu obvykle nepoznáš, jestli bude hra stát za to a když vycházejí nové a nové hry, chceš je zkoušet.. sám si to pamatuju ;) nebudeš čekat dva roky, až se zlevní..

mno, před pár lety jsem dostal od našich fakt dobrej počítač, a hrát na něm tři hry pořád do kola, to by mě opravdu nebavilo.. mám doma tři originální hry (např. heroes 3 ;)) a pokud bych měl mít originální všechny hry, které jsem kdy hrál, tak už by mě to stálo pěknej balík peněz..

mno, to byla odbočka.. teď se bavíme o Heroes 5, což je podle mě hra nepřinášející v podstatě nic nového, obsahuje spoustu bugů, má vcelku lineární a předvídatelný příběh, zábava nic extra.. pro mne tedy jasná volba - originál ne.. taková hra může být ráda, že s ní trávím čas..
albrecht
 
Příspěvky: 54
Registrován: stř říj 25, 2006 9:44 am
Bydliště: Nejdek, Praha

re

Příspěvekod Necroman » sob úno 10, 2007 9:38 am

krtekpetr píše:Hm já se taky bezvadně bavím když tu všicchni tvrdíte jak máte všechno legální....
Se doma nejdřiv podívej kolik toho máš v origoškách a pak něco řikej!
Já snim jen souhlasim pač heroes 5 bych si teď v tomhle stavu a za tudle cenu nekoupil-neuplná hrá prostě vydaná hra za každou cenu abysme z toho co nejvíc vytřískaly že sem zvědavej jestli někdy bude konečnej pač-já si mysim že nikdy... ale to je zas jiná pohádka!
:twisted:
Souhlas, také mám doma originál HoMAM 4 až v Platinum verzi s oběma datadisky za 200 korun 8)
So sayeth the Wise Alaundo
Uživatelský avatar
Necroman
 
Příspěvky: 15
Registrován: pát led 12, 2007 8:39 pm

Další

Zpět na Obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 46 návštevníků