Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

heroes V patch cheaty

Obecně k Heroes of Might and Magic V

heroes V patch cheaty

Příspěvekod Michy2 » sob úno 10, 2007 5:38 pm

nainstaloval sem patche a nejde mi conzole pritom sem tam ten radek pripsal predtim to fakalo nevite co s tim ?? ty cheaty mam proto ze kdyz hrajem z kamosema tak je to moc dlouhe tak si vzdycky dame 1 cheat na prachy a na 15lvl hrdiny
Michy2
 
Příspěvky: 6
Registrován: sob úno 10, 2007 5:35 pm

Re: heroes V patch cheaty

Příspěvekod albrecht » sob úno 10, 2007 6:29 pm

Michy2 píše:nainstaloval sem patche a nejde mi conzole pritom sem tam ten radek pripsal predtim to fakalo nevite co s tim ?? ty cheaty mam proto ze kdyz hrajem z kamosema tak je to moc dlouhe tak si vzdycky dame 1 cheat na prachy a na 15lvl hrdiny

jaký máš patch..?
albrecht
 
Příspěvky: 54
Registrován: stř říj 25, 2006 9:44 am
Bydliště: Nejdek, Praha

Příspěvekod Michy2 » sob úno 10, 2007 6:37 pm

1.40 ale hru sem zkusil i preinstlaovat bez patche a porad nejde mozna tma naka slozka ktera se vytvorila patchem zustala
Michy2
 
Příspěvky: 6
Registrován: sob úno 10, 2007 5:35 pm

Příspěvekod major konig7 » pon čer 11, 2007 8:22 pm

Mám stejný problém, připsal jsem řádek, zkusil sem i změnit klávesu konzole na jinou, kdyby defaultní nefungovala, ale nic... plz help :?
ThX
Uživatelský avatar
major konig7
 
Příspěvky: 36
Registrován: pon črc 17, 2006 4:45 pm

Příspěvekod FIZIK » pon pro 17, 2007 7:39 pm

Mám pre vás riešenie. Cheaty a konzola na ich zadávanie nefunguje od Patchu 1.3. Je to spôsobené vymazaním príkazového riadku v súbore Input v profiloch. Tak ste mohli dovesela vkladať setvar dev_console_password = schwinge-des-todes do súboru profile/autoexe cfg. a nešlo to. TU je návod ako to spojazdniť:
1, Po inštalácii patchu si otvorte súbor : C:\Program Files\Ubisoft\Heroes of Might and Magic V\profiles\autoexec.cfg a vložte tam tento riadok:
setvar dev_console_password = schwinge-des-todes

Koniec v otvorenom súbore by mal vyzerať takto:
random_auto

change_tb_fade 1 255 64 64
change_tb_fade 2 96 255 96
change_tb_fade 4 0 200 255
setvar dev_console_password = schwinge-des-todes
//============================================================================
// Startup
mainmenu

uložte!!!!


2, Väčšina ľudí sa snažila zmeniť podľa návodov tlačidlo pre spúšťanie konzoly (“ ; “ ) a menili to v súbore C:\Program Files\Ubisoft\Heroes of Might and Magic V\profiles\default_profile\input.cfg
To bola ale chyba. Treba síce meniť v súbore input.cfg ale nie v zložke C: \Program.......
Ale v zložke
My Documents\My Games\Heroes of Might and Magic V\Profiles\Názov profilu\input.cfg
Otvorte ho a vložte tam tento príkazový riadok:

//debug keys
bind show_console '`'
bind +right_mouse_button 'MOUSE_BUTTON1'
//END debug keys

vkladajte to do sekcie: Common section (always active) na jej koniec. Je to ihneď prvá sekcia. Po vložení by to malo vyzerať na konci Comon section takto:

// obsolete, but strictly need for compability with some interfaces
bind close_window 'ESC'
bind confirm_action 'ENTER'
bind confirm_action 'NUM_ENTER'

//debug keys
bind show_console '`'
bind +right_mouse_button 'MOUSE_BUTTON1'
//END debug keys

//===========================================================================
// Interface-specific sections
//===========================================================================
uložte!!!!
Po tomto zásahu by to malo fungovať, aspoň u mňa to fungovalo. Originálnu hru mám vo verzií 1.0 a nainštalované mám všetky Patche od 1.1 až Patch 1.6.
Upozorňujem, že Cheaty používajte len v najnutnejších prípadoch a neznechutujte si nimi túto hru O;-)
FIZIK
 
Příspěvky: 8
Registrován: sob pro 15, 2007 9:51 pm


Zpět na Obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků