Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

Mezery v příběhu!

Obecně k Heroes of Might and Magic V

Mezery v příběhu!

Příspěvekod Virtus » úte črc 24, 2007 12:14 am

Zdravím. V Heroes V sem nemohl dohrát úplně poslední misi, protože mi pořád padala. Tak jsem prostě přešel na datadisk trpaslíků. Ten už mám taky skoro dohranej, ale pořád nechápu co se stalo na konci "jedničky". Proč je Isabela najednou spřadená s inkvizitorama a co tam vůbec dělaj a proč je Raelag někde mimo scénu. Za jakékoli objasnění děkuji. BTW: Myslím si, že příběh by mohl být zpracován přímo na stránkách a ne jen ve fóru... :o [/b]
Virtus
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte črc 24, 2007 12:10 am

Příspěvekod Formis » ned pro 02, 2007 4:58 pm

Na konci dílu Isabelu vystřídá Biara(nevim jak) a Isabela někam zmizí s Raelagem. Oba se tam objeví za temné elfy.
Uživatelský avatar
Formis
 
Příspěvky: 3
Registrován: čtv zář 20, 2007 6:30 pm
Bydliště: kladno

Re: Mezery v příběhu!

Příspěvekod Alarik » stř led 09, 2008 10:15 am

Virtus píše:Zdravím. V Heroes V sem nemohl dohrát úplně poslední misi, protože mi pořád padala. Tak jsem prostě přešel na datadisk trpaslíků. Ten už mám taky skoro dohranej, ale pořád nechápu co se stalo na konci "jedničky". Proč je Isabela najednou spřadená s inkvizitorama a co tam vůbec dělaj a proč je Raelag někde mimo scénu. Za jakékoli objasnění děkuji. BTW: Myslím si, že příběh by mohl být zpracován přímo na stránkách a ne jen ve fóru... :o [/b]


Biara se bude vydávat za Isabelu a pravá Isabela uteče s Raelagem do podzemí.
Uživatelský avatar
Alarik
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř led 02, 2008 10:36 am


Zpět na Obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 návštevníků